320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2024. aasta EM Eestisse ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Ebareaalne..

    ..and what eston and eika said !
    Miks ebareaalne? Aastani 2024 on 15 aastat. Ehk teha kiired arvutused ja mõelda tagasi aastale 1994. Kus oli Eesti jalgpall siis võrreldes tänasega? Võiks öelda, et isegi mitte lapsekingades. Areng on olnud suurepärane. Kui nüüd siia lisada veel ka selle aja sees, mil Eesti jalgpall on pärast taasiseseisvumist arenenud, saadud tutvused ning üleüldine areng, siis pole minu arvates EM-i korraldamine 15 aasta pärast mitte üldsegi utoopiline. Asjale lisab veel värvi juurde ka see, et järgmise 15 aasta jooksul peaks Eesti jalgpall teoreetiliselt arenema kiiremini, kui ta on seda teinud eelneva 15 aasta jooksul.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas greystone Vaata postitust
      Samas äkki üritatakse Kalevi Keskstaadionist hoopis nö sitast saia teha..siis oleks muidugi Tallinnas 2 suurt staadioni, aga miskipärast ei usu, et see teine suur staadion võiks justnimelt kuhugi mujale, kui Tallinnasse tulla. Paar aastat tagasi räägiti ka Kalevi staadioni võimalikust suurest renoveerimisest, küll teiste isikute eestvedamisel..

      http://paber.ekspress.ee/viewdoc/42F...2572AE00360A09
      greystone on vist üks väheseid inimesi, kes on Kalevi staadionil käinud
      vip hoone on korda tehtud, tellitud on 21 000 istekohaga tribüünid ja nüüd, kus Platini selle jaoks raha eraldas peaks järgmise aasta keskel 36 500 istekohaga staadion valmis olema.

      Lugege: http://sport.postimees.ee/?id=1303445

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Raimo Vaata postitust
        greystone on vist üks väheseid inimesi, kes on Kalevi staadionil käinud
        vip hoone on korda tehtud, tellitud on 21 000 istekohaga tribüünid ja nüüd, kus Platini selle jaoks raha eraldas peaks järgmise aasta keskel 36 500 istekohaga staadion valmis olema.

        Lugege: http://sport.postimees.ee/?id=1303445
        artiklit ei leitud.
        FC Flora

        Kommentaar


          #19
          Ma arvan, et Raimo ironiseeris natukene.

          Kommentaar


            #20
            ma arvan, et mitte.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Stok
              Ja mida nende 40K mahutavate väljakutega pärast tehakse? Iga kuu üks laulupidu ja riigipühade aegu tuleb Michael Jackson meile laulma? Käesoleva aasta seisuga on see asi lihtsalt utoopiline.
              seepärast ongi aastaks 2024. ma ei imesta, kui see plaan ka realiseerub
              15-aasta plaan ...

              Kommentaar


                #22
                Sellise turniiri korraldamiseks ei piisa lihtsalt et ehitame hästi suure staadioni. Kes mäletab näiteks milline nägi Eesti välja enne Olümpiaregatti ja mis OM'ks ehitati? Olümpia hotell, Pirita purjekeskus, asfalteeritud tee piritale, narva mnt mitmerealiseks, linnahall, lennujaam? Ma ei julge küll pead anda, kuid Tallinnas ja lähiümbruses ei oleks piisavalt hotellikohtigi, et 1 staadionitäit rahvast ära mahutada (30k). Arvestades millised ummikud on juba hetkel kesklinnas tipptundidel siis logistikas tuleb teha tohutud investeeringud. Kas poleks lihtsam investeerida need miljardid noortesse, luues neile ideaalsed võimalused harjutamisteks, teha oma akadeemia, sisehallid, igasse võimaliku vabasse kohta korralikud harjutusväljakud, õpetada juba noorelt profesionaalselt sporti suhtuma jne jne jne. Ja meil oleks võimalus mängida 2024 EM-il ja ka 2028 ja 2032 jne. Mitte me ei ostaks endale haledal viisil "odava 1 otsa pileti".

                Kommentaar


                  #23
                  Aga need miljardid ei ole jalkaliidul ega riigil kasutada vaid pigem ikka eraettevõtetel, kuna hetkel on natukene teine valitsemiskord meil kui oli seda OM-i ajal.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Sellise turniiri korraldamiseks ei piisa lihtsalt et ehitame hästi suure staadioni. Kes mäletab näiteks milline nägi Eesti välja enne Olümpiaregatti ja mis OM'ks ehitati? Olümpia hotell, Pirita purjekeskus, asfalteeritud tee piritale, narva mnt mitmerealiseks, linnahall, lennujaam? Ma ei julge küll pead anda, kuid Tallinnas ja lähiümbruses ei oleks piisavalt hotellikohtigi, et 1 staadionitäit rahvast ära mahutada (30k). Arvestades millised ummikud on juba hetkel kesklinnas tipptundidel siis logistikas tuleb teha tohutud investeeringud. Kas poleks lihtsam investeerida need miljardid noortesse, luues neile ideaalsed võimalused harjutamisteks, teha oma akadeemia, sisehallid, igasse võimaliku vabasse kohta korralikud harjutusväljakud, õpetada juba noorelt profesionaalselt sporti suhtuma jne jne jne. Ja meil oleks võimalus mängida 2024 EM-il ja ka 2028 ja 2032 jne. Mitte me ei ostaks endale haledal viisil "odava 1 otsa pileti".
                    Olen tegelt täitsa nõus sinuga. v.a see ära mahutamine. Sest rahvas oleks ju üle Eesti laiali (väljaarvatud finaal) - Saaremaa,Tartu,Tallinn ja siis äkki Narva vms? Aga see mõte on ulmeliselt loll ja ajuvaba.. saagu ennem +1k inimesi ML mängudele siis korraldagu EMi idikad

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Olen tegelt täitsa nõus sinuga. v.a see ära mahutamine. Sest rahvas oleks ju üle Eesti laiali (väljaarvatud finaal) - Saaremaa,Tartu,Tallinn ja siis äkki Narva vms? Aga see mõte on ulmeliselt loll ja ajuvaba.. saagu ennem +1k inimesi ML mängudele siis korraldagu EMi idikad
                      See on ju 15 aasta plaan, kui sa veel aru ei saanud...Selleks hetkeks, ma olen kindel, et Eestis on publikut staadionid täis.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Sellise turniiri korraldamiseks ei piisa lihtsalt et ehitame hästi suure staadioni. Kes mäletab näiteks milline nägi Eesti välja enne Olümpiaregatti ja mis OM'ks ehitati? Olümpia hotell, Pirita purjekeskus, asfalteeritud tee piritale, narva mnt mitmerealiseks, linnahall, lennujaam? Ma ei julge küll pead anda, kuid Tallinnas ja lähiümbruses ei oleks piisavalt hotellikohtigi, et 1 staadionitäit rahvast ära mahutada (30k). Arvestades millised ummikud on juba hetkel kesklinnas tipptundidel siis logistikas tuleb teha tohutud investeeringud. Kas poleks lihtsam investeerida need miljardid noortesse, luues neile ideaalsed võimalused harjutamisteks, teha oma akadeemia, sisehallid, igasse võimaliku vabasse kohta korralikud harjutusväljakud, õpetada juba noorelt profesionaalselt sporti suhtuma jne jne jne. Ja meil oleks võimalus mängida 2024 EM-il ja ka 2028 ja 2032 jne. Mitte me ei ostaks endale haledal viisil "odava 1 otsa pileti".
                        sinu jutust meenub kohe 4-realine Narva maantee. rääkis minu isa minule kui laps olin, et siin valmib kohe-kohe 4-realine tee Narvani. meenutasin mina oma lastele, kuidas minu isa rääkis ja ilmselt räägivad minu lapsed oma lastele ...
                        aga ööbimiskohtadele on ju lihtne lahendus- kruiisilaevade armaada sadamakai ääres saab olema ilus vaatepilt

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Olen tegelt täitsa nõus sinuga. v.a see ära mahutamine. Sest rahvas oleks ju üle Eesti laiali (väljaarvatud finaal) - Saaremaa,Tartu,Tallinn ja siis äkki Narva vms? Aga see mõte on ulmeliselt loll ja ajuvaba.. saagu ennem +1k inimesi ML mängudele siis korraldagu EMi idikad
                          No aga miks mitte vastupidi? Korraldavad EM-i ja siis saavad ML mängudele 1000+ pealtvaatajaid. Sellise suhtumisega, nagu sina siin väljendad, ilmselt midagi saavutada ei suudetagi, kui kõik on lollid, idioodid ja üleüldse mõttetud.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas greystone Vaata postitust
                            Samas äkki üritatakse Kalevi Keskstaadionist hoopis nö sitast saia teha..siis oleks muidugi Tallinnas 2 suurt staadioni, aga miskipärast ei usu, et see teine suur staadion võiks justnimelt kuhugi mujale, kui Tallinnasse tulla. Paar aastat tagasi räägiti ka Kalevi staadioni võimalikust suurest renoveerimisest, küll teiste isikute eestvedamisel..

                            http://paber.ekspress.ee/viewdoc/42F...2572AE00360A09
                            Seda enam kindlasti ei teeks Kruuda kuna tal näpud põhjas ju.Ja kes ültse praegu väga rulli tahab välja käia suhteliselt suurtes kogustes!Muidu plaan on ilus, saaks sellest asja ka kunagi!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                              greystone on vist üks väheseid inimesi, kes on Kalevi staadionil käinud
                              vip hoone on korda tehtud, tellitud on 21 000 istekohaga tribüünid ja nüüd, kus Platini selle jaoks raha eraldas peaks järgmise aasta keskel 36 500 istekohaga staadion valmis olema.

                              Lugege: http://sport.postimees.ee/?id=1303445

                              mida sa ajad kalevi staadion on ikka suht jube.
                              tõsi midagi seal tõesti tehakse..seda suvise tantsupeo jaoks.

                              aga sellest on vähe.
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                              Klavani debüüt Meistrite liigas!

                              Kommentaar


                                #30
                                No minu arust on see absoluutselt ebarealistlik plaan, seda isegi Pohlaku kohta. Kahte tipptasemel staadionit Eesti ei vaja ja ainult EMi jaoks riik ega linn selleks miljardit viskama ei hakka.Rääkimata hotellindusest ja muust.
                                Siinkohal lihtsalt rahvaarv teeb oma töö; nii nagu Helsinki ei korralda enam kunagi OMi, jääb meile EM kättesaamatuks. Eriti absurdne on veel see, et turniir võiks toimuda kolme Balti riigi peale. Kui suur on praegu Baltikumi suurimad statad? Kui palju neid tuleks juurde ehitada? Kui mitmel staadionil mängiti viimasel EMil ja palju nad keskmiselt mahutasid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X