320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    MIs värk hiinlastel lääne eesnimedega on?
    Noh, siin on ettevõte, mille osanikku peetakse Milani ostmise ees olevat.
    Pea kõikidel inimestel lääne eesnimed. Lapsena juba pannakse või vahetatakse nime, kui vaja rahvusvaheliseks minna?
    http://www.gsrventures.cn/en/
    Üks tallinnas restorani pidav hiina kokk rääkis, et inimesed, kes neile inglise keelt õpetavad, annavad neile ka asjakohased nimed.

    Kommentaar


      Algselt postitas aandres Vaata postitust
      Üks tallinnas restorani pidav hiina kokk rääkis, et inimesed, kes neile inglise keelt õpetavad, annavad neile ka asjakohased nimed.
      Ehk tõesti. Töö kaudu olen seotud hiinlasega, kes on eesnimeks võtnud Scorpion.

      Tegu on muideks naisterahvaga.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Kas Tartus on ka mingit E-Selveri laadset võimalust? Teab keegi?
        Tahaks suurema hulga toidu/kauba ära tellida nii, et peab ise lihtsalt poodi maksma minema ning kotte välja vedama. Või siis et tellin üldse kotid ja kauba kindlale aadressile kindlaks kellaajaks.

        Kommentaar


          Kas ennustaja Vanga nägi ette Brexitit?
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            Kas ennustaja Vanga nägi ette Brexitit?
            kõike näeb, brexit, liverpool 2005, 9/11 jne
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
              kõike näeb, brexit, liverpool 2005, 9/11 jne
              Vahva mutt,siis nägi ta ju Klavani üleminekut kah!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Must lind lendab üle kuusepuude, majake põleb kaugel lõunas.
                - 20 aasta pärast tõlgendage seda nagu soovite.

                Kommentaar


                  Kus pagan Tallinnas sellist asja osta saaks? Tavaline mylar bag. Mina googeldades ei suuda leida.

                  Kommentaar


                    Kumb saab augustis rohkem tähelepanu rahvusvahelises meedias kas "trio in rio" või Klavan?

                    Kommentaar


                      Kas turvamehed enam ei nussi, püro saab teha ja Arenal on see mingi uks ka lahti, et pärast meistriliiga vooru on ainsana temaatilisi postitusi Rakvere Tarva teemas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Lihtsa tarbija seisukohast, kes pole ei raketi-, majandus- ega raketimajandusteadlane: ma mõistan suurepäraselt, et portaalide ülalhoidmiseks, sisutootmiseks, arenduseks on vaja raha ja selge on see, et "maksad tarbitu eest" on lühinägelik vaade ses asjas. Ma tulistan praegu puusalt, aga miskipärast olen üsna kindel, et see "pay per read" ehk a la 20 sendi eest artikli ostmine, mis mingil hetkel vist pea kõigist portaalidest läbi käis, ei toimi absoluutselt. Ma ise tõrkusin seda kasutamast ja ma ei tea ausalt öeldes ühtki inimest, kes seda järjepidevalt teinud oleks.
                        Mulle lugejana VÄGA sobib see, et ma saan a la kuue rubla eest kuus kahe ajalehe ja nende liitportaali sisule ligipääsu. Mul on PM+Sakala ja EPL/EE/Delfi ja ÕL kuupiletid otsekorraldusega, sest mulle üldse ei meeldi see lokkav mõtteviis "Nahhui, raha eest küll ei loe seda pikka artiklit, kopeerige keegi siia."
                        Ja mõte, et maksnud kliendi keskkonnast koristatakse reklaami oluliselt-oluliselt vähemaks, nagu Martin siin välja käis, meeldib mulle kah väga. Oleks vist isegi nõus siis AdBlocki maha koristama..
                        Alates 25. juulist on võimalik lugeda mobiiltelefonist Delfi uudistekeskkonda reklaamivabana, tellides 1.99 euro eest kuus reklaamivaba Delfi paketi.

                        Tahad reklaamist pääseda, maksa!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas risto Vaata postitust
                          Sobib.

                          Kommentaar


                            Selline küsimus, millele ei suuda ise vastust leida.

                            Kaua tohib korterimüüja elada korteris edasi, kui müügitehing on sooritatud?

                            Kommentaar


                              reeglina ikka nii kaua, kui lepingus on kirjas, mis kuupäeval üleandmisakt koostatakse ja vara üle antakse. kui seda tehtud pole, siis peaks ta lahkuma pmst sama hetk, kui müügitehing jõustub. kuidas toimub reaalselt väljatõstmine, nii et see jääks seaduse piiridesse on juba teadupoolest pikem ja keerulisem lugu.

                              Kommentaar


                                Mul on kuskilt kõrva jäänud, et 30 päeva on õigus veel korteris olla.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X