Lehekülg 1663, kokku 1667 EsimeneEsimene ... 6631163156316131653165916601661166216631664166516661667 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 33 241 kuni 33 260, kokku 33330
    Pallipoiss Kasutaja Shaq avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Toon sisse teise küsimuse, mis su küsimuse nullida võib - kas nad ennast sellises seisus mingi aja pärast välja ei lülita?
    Mul on T450BT ja lülitab tõesti ise end välja. Aega kahjuks pole vaadanud.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Maailmasõda ja pommid juhtus. Kui sa lähed Essenisse vms Saksamaa kohta, mis ka pommitatud said, siis on need ka koledad.
    Pigem on tegu Stevenage'ga, kus elab ja toimetab kohtunik Graham Poll, mis on mingi peale II Maailmasõda ehitatud uus linn. Ajaloota linnad ongi sellised kesised.
    Ma lugesin just Polli elulooraamatut, seetõttu tuli see kell ja ühiskondlik hoone tuttav ette.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

kuidas toimub eurivisiooni main eventi hindamine? kas ainult telefonihääled või on ka žürii?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kuidas toimub eurivisiooni main eventi hindamine? kas ainult telefonihääled või on ka žürii?
    50 + 50
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 15/ Episood 15- Balaball on külas Irie Elysee'l Narvast/ Balaball в гостях у Ири из Нарвы

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    50 + 50
    puci kyll... siis see san marino koef meigib senssi finaalis. mis sa selles kontekstis, et zürii ka, arvad lätist to qualify at 8

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    puci kyll... siis see san marino koef meigib senssi finaalis. mis sa selles kontekstis, et zürii ka, arvad lätist to qualify at 8
    Seda, et 8 on kõrgem kui 6 meie lehel. Kui adekvaatne see on? Pigem Läti ikka ei saa. Aga ma pole see aasta üldse süvenenud. Enne finaali teen ehk paar fun-betti.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 15/ Episood 15- Balaball on külas Irie Elysee'l Narvast/ Balaball в гостях у Ири из Нарвы

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Seda, et 8 on kõrgem kui 6 meie lehel. Kui adekvaatne see on? Pigem Läti ikka ei saa. Aga ma pole see aasta üldse süvenenud. Enne finaali teen ehk paar fun-betti.
    coolbet, 7,75, ümardasin.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ei mäletanudki seda, viska oma soovidega mulle PM.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

mul mingi 3 liitrit bensiini ületalve seisnud kanistris, kuhu ma seda valada saan ametlikult? maha valada nagu ei sobi...
    tahaks kanistrisse ruumi teha, et niidukile uus värske bena osta

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Autot ei ole kuhu paaki valada? Ma paar korda olen sama propsi ees olnud ja enamvähem täispaagiga autole juurde valanud. Pole lugu olnud. 2018. aasta küttel ei ole biosodi ka niipalju sees, et see probleemne oleks.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Autot ei ole kuhu paaki valada? Ma paar korda olen sama propsi ees olnud ja enamvähem täispaagiga autole juurde valanud. Pole lugu olnud. 2018. aasta küttel ei ole biosodi ka niipalju sees, et see probleemne oleks.
    Paak it iz then, kartus oli jah sette ja muu pahna ees

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2009

Algupärane

Hambaarst vahetas ühel hambal (mis ei olnud mu sinnamineku põhjus ja millega polnud probleemi) vana plommi uue vastu, ehk tegi lihtsalt teise hambaarsti kätetööd üle. Peale seda oli hammas mõnda aega tundlik ja lõppeks selguski, et tuleb teostada juureravi sellele samale hambale..

Minu küsimus(ed):
    Kas hambaarstid tunnistavad oma vigu või tegemata tööd? (pigem mitte)
    Kas on võimalik nõuda sellise jama eest hinnasoodustust ravikulule?

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Juureravi on bs.. Lase välja tõmmata

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lennon Vaata postitust
    Hambaarst vahetas ühel hambal (mis ei olnud mu sinnamineku põhjus ja millega polnud probleemi) vana plommi uue vastu, ehk tegi lihtsalt teise hambaarsti kätetööd üle. Peale seda oli hammas mõnda aega tundlik ja lõppeks selguski, et tuleb teostada juureravi sellele samale hambale..

Minu küsimus(ed):
    Kas hambaarstid tunnistavad oma vigu või tegemata tööd? (pigem mitte)
    Kas on võimalik nõuda sellise jama eest hinnasoodustust ravikulule?
    Tuttav teema. Paar nädalat sain värskelt plommitud hambaga ilma valuta elada.
    Kuskilt teemadest uurisin, et garantiid kui sellist hambaarstidel pole, aga allahindlust saab küsida.
    Ma nüüd selle hambajuurega, kuhu rohi sisse pandi, lähen alles enne jaanipäeva, sest varem polnud aega, aga eks ma üritan kaubelda.

Lisaks sellele juureravi jamale sain sinna ühe "boonuse" veel ja hetkel tunne selle asja koha eriti hea pole.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Kas Angeelika Kang'i venna nimi on Käigu?

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Küsimus arvutigurudele. Veel paar tundi tagasi töötas mu Acer läpakal heli õlitatult. Nüüd arvuti lahti tehes toimib see ainult kõrvaklappidega. Milles asi võib olla? Mingeid seadeid enda arust näppinud pole ja kerge googeldamine ka mingit abi ei andnud. Anyone?
    Koondise põhimängija

Meeskonnaliige Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Nimelt, eile helistas mulle üks ettevõtte, et tahab töövestlust, aga mul läks meelest ära, mis kell see oli? Kas on viisakas helistada tagasi ja küsida või näitab mu mälu halvenemist tööandjale?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Helista tagasi ja lase endale seletada, kus nad asuvad ja kus on õige uks. Ja siis kõige lõpus möödaminnes küsi, kui kaua see umbes kesta võiks ja kui ta ise ei ütle, siis küsi kellaaeg ka üle.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Nimelt, eile helistas mulle üks ettevõtte, et tahab töövestlust, aga mul läks meelest ära, mis kell see oli? Kas on viisakas helistada tagasi ja küsida või näitab mu mälu halvenemist tööandjale?
    Mis see alternatiiv on? Mitte kohale ilmuda? Tulla kella 8-st ukse ette ja loota, et sinu aeg tuleb?

Helista muidugi.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ütle, et olid sellel hetkel välismaal ja kuna ajavahe, siis pole kindel, et märkmikusse õiges ajavööndis kellaaja panid
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud