Lehekülg 1692, kokku 1722 EsimeneEsimene ... 69211921592164216821688168916901691169216931694169516961702 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 33 821 kuni 33 840, kokku 34429
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Mis ajast meil sõnavabadust muidu eestis pole või pole seda kunagi olnudki? @need kommentaatorid kes trahvi pidid maksma. Või kas keegi viitsib lahti seletada mulle midagi.
    Ühe advokaadi teenused on lihtsalt avastatud.

Algupärane

Kas on õigust mulle teha parkimistrahv, kui ma olen sisenenud Cityparki eraparklasse, kuid parklasse sisenemisel pole ühtegi viita, mis viitaks sellele, et tegu on Cityparki parklaga?

Nende telefonitugi on eriti napakas. Helistasin. Öeldi, et kirjutage oma jutt vabas vormis x aadressile ja korras. Neli päeva hiljem saatsin kirja meeldetuletusega, et kas saite kirja ikka kätte. Sealt öeldi, et tee kodulehel avaldus. Noh, abivalmis vend siis telefonis. Igatahes läksin kodulehele ning seal pole mingit otseviita. Vaid pead hakkama trahvi maksma, ja seal on alles vaide esitamise võimalus.

Estitasin vaide, millele taas tuli vastus alles siis, kui meenutasin, et olen mingi kirja saatnud. Vastus oli muidugi, et "maksa trahv ära".
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Kas on õigust mulle teha parkimistrahv, kui ma olen sisenenud Cityparki eraparklasse, kuid parklasse sisenemisel pole ühtegi viita, mis viitaks sellele, et tegu on Cityparki parklaga?
    Parkimisala alguses ja lõpus peab olema teavitus reeglitest ja ka parkimistsooni number. Minu teada on see kohustuslik ära märkida.
    Ma üritasin samale apelleerida kui ootamatult Haaberstis üsna lambises kohas trahvi sain, aga kui kontrollima läksin, siis muidugi olid reeglid kirjas nii sisse- kui väljasõidul ja oma mugavusest lihtsalt polnud seda tähele pannud. Lohutasin end sellega, et kuna tuttava hinnangul oli seal parkimine tasuline juba mõnda aega, siis mul lihtsalt õnnestus seni tasuta parkida
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kuna ma pole kunagi auto ostmisega tegelenud, siis ilgelt rumal küsimus. Kas selleks on mingit hinnavaatluse moodi kommuuni, kus saaks mingid tingimused sisse panna ja siis annab erinevate tingimustele vastavate autode hinnad?
    Otsin lapse emale, tal on mingi vana Pežöö, mis on nii logu, et ma pigem ostan talle uue. Ehk peaks sisse mahtuma naine, lapse turvatool ja pagassi võiks ka miskeid asju pakkuda. Ja Dacia tundub kuidagi kahtlane firma, nagu Sorny makk või midagi.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuna ma pole kunagi auto ostmisega tegelenud, siis ilgelt rumal küsimus. Kas selleks on mingit hinnavaatluse moodi kommuuni, kus saaks mingid tingimused sisse panna ja siis annab erinevate tingimustele vastavate autode hinnad?
    Otsin lapse emale, tal on mingi vana Pežöö, mis on nii logu, et ma pigem ostan talle uue. Ehk peaks sisse mahtuma naine, lapse turvatool ja pagassi võiks ka miskeid asju pakkuda. Ja Dacia tundub kuidagi kahtlane firma, nagu Sorny makk või midagi.
    Auto24.ee

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Auto24.ee
    Uutele autodele pole miskit sarnast?

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Seal peaks uued autod ka olema.
    Ma soovitaks parem kasti õllega mõni targem sõber ära seebitada, kes soovitada oskaks.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

oot, mõnna, mix sa tutika auto ostad? kas võitsid lototroniga? paari-kolme k eest saad juba soliidse mobiili, millega lapse emal kindlasti väärikas sõita. a la mingi 2005 volvo 50 automaat vms. 3 kišši ja muretu mõnex ajax.

nb näide figuratiivne ja lihtsalt indikatsiooniks!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kui Sa ostad uue, siis osta hinna järgi. Niikuinii ei pea seda 20 aastat, nii et vahet pole, kas tal läheb esimesena käigukast, turbo või kere. Palju huvitavam on see, miks Sa lapse emale auto ostad. Elatisvõlg? :P
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    oot, mõnna, mix sa tutika auto ostad? kas võitsid lototroniga? paari-kolme k eest saad juba soliidse mobiili, millega lapse emal kindlasti väärikas sõita. a la mingi 2005 volvo 50 automaat vms. 3 kišši ja muretu mõnex ajax.

nb näide figuratiivne ja lihtsalt indikatsiooniks!
    Või 2007a Volvo C30

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Aasta hakkab lõppema ja hakkavad jälle kampaaniad peale, seega juba praegu juba paras aeg lihtsalt autosalongist pakkumine võtta. Ega neid Eestis eriti palju polegi ja kui soovitav hinnatase teada, siis valikut ju lihtne teha.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

ma ise käisin siin üks-vahe pmst kõik salongid läbi.

eesmärk uurida, et mis siis 15k eest saab. ja no ega väga midagi ei saa. inimväärste lisadega, automaatkast ja mingi kia ceed ka jub 17-18k. siis mõtled, et... persse, auto ju liisingusse ka, et võtaks juba mingi normaalse auto, mitte kia ceedi. siis vaatad juba 25-30 hinnaklassi. a la mondeot. ja siis mõtled, et pegens küll, 25 eest saaks paar a pruugitud tulede ja viledega härrasmehe volvo vana. sõidad, vaatad, mõtled...

ja siis oled ringiga tagasi selle juures, et ons siis seda jama vaja, mingid kaskod juba 50-60 eur kuus jne. lõpuks ikkagi tarbeese ja taipad, et 3500 eest uksest ukseni sõitmiseks valikut küll ja veel. ja jääb raha üle. ja oled megaõnnelik, et ei teinud seda viga, et võtsid mingi 13k eurise kia baasmudeli.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

mingid kaskod juba 50-60 eur kuus jne.
    Wtf?
    32 euri, aasta vanal Superbil. Ergos, mitte mingis lambikindlustuses.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Wtf?
    32 euri, aasta vanal Superbil. Ergos, mitte mingis lambikindlustuses.
    no see 50 oli öeldud ju nende kallimate autode kohta kui liiparisse võtta. ega ma ka sendi pealt ei uurinud, lihtsalt näppude peal selline mõttekäik lõpuks tuli.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

no see 50 oli öeldud ju nende kallimate autode kohta kui liiparisse võtta. ega ma ka sendi pealt ei uurinud, lihtsalt näppude peal selline mõttekäik lõpuks tuli.
    Sõltub lõustast. Fo shizzle võib premiumklassi ride'il saada kasko suuruseks ka ~ 30 eurikut. Yo-yo-yo.

ma ise käisin siin üks-vahe pmst kõik salongid läbi. eesmärk uurida, et mis siis 15k eest saab.
    Reaalselt käisid Silberis ka enda 15 kiloga?

Reservmängija Kasutaja check avatar
    Liitus foorumiga
    May 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Reaalselt käisid Silberis ka enda 15 kiloga?
    A miks mitte? Mingi odavama otsa Mitsubishi võiks ju saada küll?

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas check Vaata postitust
    A miks mitte? Mingi odavama otsa Mitsubishi võiks ju saada küll?
    Aijah, see ei meenunudki, et Bitsumishisid ka Silberis müüakse. Noh, igatahes oli mu mõte suunatud Mercedestele.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Ähäh, ostke jaa uued autod otse salongist.

Üks kolleeg (kunagine üsna suure automüügifirma töötaja, kes ka täna igapäevaselt suhtleb kerge-ja rasketehnika müüjatega eestis)mingi hetk mainis, et vähemalt osad autodiilerid suudavad pigistada Eestist kõvemat hinda uute autode pealt kui täpselt sama auto eest Rootsis näiteks... V siis hiljuti lugesin Freakonomics blogist seda, kuidas marginaale USA turul teenitakse.

Ja siis sõidad muidugi salongist välja, tunned kõrbelõhna... kuidas auto väärtusest korralik protsent heleda leegiga ää põleb....

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

Ja siis sõidad muidugi salongist välja, tunned kõrbelõhna... kuidas auto väärtusest korralik protsent heleda leegiga ää põleb....

Eem, keegi ei hakka ju autot kohe esimestel aastatel ära müüma ju?

See nii tard hirmutamis jutt ikka, nagu inimene plaaniks kohe järgmisel päeval auto maha müüa.

Aga ma ise olen ka autot välja vahetamas ja ka kahevahel kas salongist või kasutatud auto ja kuna salongi autoga garantii ajal tuleb esinduses hooldustes ja asjades käia siis kokkuvõttes tegelt läheb raha ikka sama palju, kui ostad vanema, võimsama auto. et väga vahet pole. Ma mõtlen vanema auto remondikulud aastas tuleb ikka suht sama välja, kui uue autoga kaasnevad kõik maksed ja hooldused.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Eem, keegi ei hakka ju autot kohe esimestel aastatel ära müüma ju?

See nii tard hirmutamis jutt ikka, nagu inimene plaaniks kohe järgmisel päeval auto maha müüa.

Aga ma ise olen ka autot välja vahetamas ja ka kahevahel kas salongist või kasutatud auto ja kuna salongi autoga garantii ajal tuleb esinduses hooldustes ja asjades käia siis kokkuvõttes tegelt läheb raha ikka sama palju, kui ostad vanema, võimsama auto. et väga vahet pole. Ma mõtlen vanema auto remondikulud aastas tuleb ikka suht sama välja, kui uue autoga kaasnevad kõik maksed ja hooldused.
    selle matemaatikaga enam-vähem nõus, aga küsimus on, et kas esindusest ostetud 20 k auto on võrreldav oma kvaliteedi ja mugavuse poolest 20k autoga, mis nt 3-4 a vana?

noh, et tutikas opel astra vs ... mis iganes volvo nt? vajab see 3 aastat vanem auto siis niivõrd palju rohkem hooldust?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud