Lehekülg 1720, kokku 1723 EsimeneEsimene ... 720122016201670171017161717171817191720172117221723 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 381 kuni 34 400, kokku 34457
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kahjuks "Pealtnägija" suutis sellest üsna ebapädeva soperdise luua, kus ei viidud end teemaga piisavalt kurssi ja jäi selline mulje, et oli vaja kiiruga miskit teha, sest teema oli aktuaalne.
    fooliummüts pähe ja tuletame meelde, et ühe PN tegija isa oli magnumi üks loojatest!!!

see nüüd ainult naljaga !

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    fooliummüts pähe ja tuletame meelde, et ühe PN tegija isa oli magnumi üks loojatest!!!

see nüüd ainult naljaga !
    Fooliumist mütsiga või ilma aga see on naljakas, sest see on tõsi.
    Pealtnägija on varemgi teinud küsitava väärtusega lugusid aga see oli küll selline Marii-Karelli-laadne soperdis, mille kõrval ka Katri Lust (silmi kissitades) päris ajakirjanikuna tundub.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Õhtuleht on tõesti seda teemat kõige pädevamalt kajastanud.
    Kahjuks "Pealtnägija" suutis sellest üsna ebapädeva soperdise luua, kus ei viidud end teemaga piisavalt kurssi ja jäi selline mulje, et oli vaja kiiruga miskit teha, sest teema oli aktuaalne.
    Mulle tegelikult meeldis. Seal oli vähemalt üks väga raju lause, mida on aga üliraske kontrollida, kui keegi meile pakki dokumente vist lifti ei jätaks. Kui keegi tahab tuua, saatke PM
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mulle tegelikult meeldis. Seal oli vähemalt üks väga raju lause, mida on aga üliraske kontrollida, kui keegi meile pakki dokumente vist lifti ei jätaks. Kui keegi tahab tuua, saatke PM
    mis lausega tegemist oli kui küsida tohib

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    mis lausega tegemist oli kui küsida tohib
    Kuna jalgpall on popp, siis ma tean, et siin loevad ka paar konkurenti. Las kuulavad ja nuputavad nüüd väheke. Nii kaua saan ma ametkondadega rahus vaielda, et kas meil on ikka vaja teada, mida me tahame teada, ja kas kas seadus on meie või kellegi teie poolel.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Õhtuleht on tõesti seda teemat kõige pädevamalt kajastanud.
    Üleriigilise uudise nominendid on Agaate Antson Postimehes ilmunud lugude seeriaga sellest, et tulumaksuseadus karistab aasta lõpus sünnitajaid (24.01. „Tulumaksuseadus karistab aasta lõpus sünnitajaid“, 05.10. „Aasta lõpus sünnitajad on endiselt hädas“, 11.10. „Martin Helme asus aasta lõpus sünnitajate jaoks ebavõrdset seadust muutma“); Liina Hallik, Margus Järv ja Martin Šmutov Õhtulehes 30. detsembril ilmunud loo „Anomaalne avastus: Suured ravimiketid ei konkureeri hindade pärast“ ja 31. detsembril ilmunud looga „Hämar skeem?! Kas konkurentsiamet rebib kattevarju ravimituru kõige räpasemalt kuulujutult?“ ning Mikk Salu Eesti Ekspressis 13. veebruaril 2019 ilmunud looga „Suur vale: Rainer Vakra lõputöö on plagiaat“.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Üleriigilise uudise nominendid on Agaate Antson Postimehes ilmunud lugude seeriaga sellest, et tulumaksuseadus karistab aasta lõpus sünnitajaid (24.01. „Tulumaksuseadus karistab aasta lõpus sünnitajaid“, 05.10. „Aasta lõpus sünnitajad on endiselt hädas“, 11.10. „Martin Helme asus aasta lõpus sünnitajate jaoks ebavõrdset seadust muutma“); Liina Hallik, Margus Järv ja Martin Šmutov Õhtulehes 30. detsembril ilmunud loo „Anomaalne avastus: Suured ravimiketid ei konkureeri hindade pärast“ ja 31. detsembril ilmunud looga „Hämar skeem?! Kas konkurentsiamet rebib kattevarju ravimituru kõige räpasemalt kuulujutult?“ ning Mikk Salu Eesti Ekspressis 13. veebruaril 2019 ilmunud looga „Suur vale: Rainer Vakra lõputöö on plagiaat“.
    Äge ja tubli töö.
    Ma olen viimastel aastatel üldse Õhtulehes positiivselt üllatunud.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Viimasel paaril päeval olen näinud lugematul hulgal artikkleid, et Rootsi rallil pole lund. Keegi äkki seletaks, et milles täpsemalt probleem on? Praktiliselt kõikidel rallidel ei ole lund.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Viimasel paaril päeval olen näinud lugematul hulgal artikkleid, et Rootsi rallil pole lund. Keegi äkki seletaks, et milles täpsemalt probleem on? Praktiliselt kõikidel rallidel ei ole lund.
    https://www.dirtfish.com/rally/wrc/t...-rally-sweden/

Siin seletatakse lahti

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Tegemist on talvetalliga, kus peab olema lund ja jääd. Mu meelest sõitjatel ka kohustus naelrehvi kasutada.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Tegemist on talvetalliga, kus peab olema lund ja jääd. Mu meelest sõitjatel ka kohustus naelrehvi kasutada.
    No sõidavad siis ilma lume ja jääta. Need üle järve minevad etapid tuleb sõita nagu Ott või Muhv.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

"Hommik Anuga" kajastas pühapäeval, kuidas noor naine sünnitas jaanuaris lapse kodus, abiks vaid kümneaastane poeg. Naine heitis ette, et perepea jõudnuks sünnitusele enne kiirabi, kui politsei poleks üle 40 km/h-ga kiirust ületanud mehele vahepeal trahvi teinud. Tagatipuks oli sõidukil aegunud ka tehnoülevaatus.

Krt, ma ei taha nüüd uuesti saadet vaadata - kas naine heitis ette või (mul meeles, et) poeg mainis, et oli selline olukord?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Mida vaadata pesukuivati puhul eelkõige? Pesumasin ise 7kg, siis mis sobiks sellisele kogusele? Mis on big no-no?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Mida vaadata pesukuivati puhul eelkõige? Pesumasin ise 7kg, siis mis sobiks sellisele kogusele? Mis on big no-no?
    Siis ilmselgelt ka 7kg kuivati. Kindlasti soojusõhkpumbaga. Eraldi kuivati puhul kui sakslase peale raha ei viitsi raisata, siis võta Aeg.

Big Nono kuivatite puhul on igast Candyd ja muu selline pask. Tuntud firma = töötab hästi.

Aeg on oma hinnaklassi puhul eelis teistega võrreldes see ka, et trummlid ei hakka roostetama või ei muutu karedaks võrreldes ntks tavalise Electroluxiga.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tehnika puhul (nagu ka autode puhul) on hea teada, mis tehasest/riigist asjad tulevad - aastad pole vennad.
    Levinumatest märkidest on vast Whirle'pool aastate jooksul olnud kõige stabiilsema lennuga.
    Et nuh. Alati. Kerge. Google. Aitab.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Kahju. Oleks ülevaatus olemas olnud, siis muidugi... kas ta siis vähemalt ülevaatuseta sõitmise eest trahvi sai? 😐

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Kodus lamp millega saab pirni valgust heledamaks või tumedamaks reguleerida. Pirn läks läbi ja vaja uus osta. Iga pirn ei sobi. Milline tähis peab karbil olema, et ta selles lambis töötaks?

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kodus lamp millega saab pirni valgust heledamaks või tumedamaks reguleerida. Pirn läks läbi ja vaja uus osta. Iga pirn ei sobi. Milline tähis peab karbil olema, et ta selles lambis töötaks?
    Dimmable

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Meeste - naiste palga erinevus samadel positsioonidel eestis on.......%?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud