Lehekülg 1728, kokku 1741 EsimeneEsimene ... 72812281628167817181724172517261727172817291730173117321738 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 541 kuni 34 560, kokku 34816
    Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See on see, kui lood endale karakteri mängus, aga paned kogu ressursi ühele näitajale. Nemad panevad nii 20-30 vahemikku kõik, sealt edasi läheb lappesse.
    Ma lükkaks selle piiri kuni 35 eluaastani, aga võib oleneda isendist.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Kui palju külastavusi/klikke on vaja veebilehel, et see hakkaks sulle tootma mingit Raha, a.la 10-20-50-100 eurot jne. Kui suur peaks olema külastatavus, et kellelgi tekiks huvi osta reklaami?

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust
    Kui palju külastavusi/klikke on vaja veebilehel, et see hakkaks sulle tootma mingit Raha, a.la 10-20-50-100 eurot jne. Kui suur peaks olema külastatavus, et kellelgi tekiks huvi osta reklaami?
    Liitu mingi reklaamivõrgustikuga, ehk siis paned koodi oma lehele. Google Adsense on kõige mõistlikum. Teenid siis kui keegi su lehel seal klikib mingile reklaamile, mida rohkem rahvast käid, seda rohkem on tõenäosus, et keegi klikib. Keskmine CTR (clickthroughrate) on selliste bänkureklaamidel tavapäraselt nii 0,1-0,2%. Palju kliki eest makstakse sõltub sellest mis teemaline leht on, tavapäraselt makstakse rohkem lehtede eest, kus võiks käia nt mingi finants või kindlustusteenuste vastu huvi tundvad inimesed. Aga no keskmine klikihind on selline 0,2-0,3 euri. Seal nöörib oma koore siis Google ja ise saad ka mingi % (seda ma hetkel kohe öelda ei oska).

Siin lehel on ka kalkulaator, millega mängida: https://www.google.com/adsense/start/#!#calculator

Meeskonnaliige Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Kas keegi oskab öelda, et kas tänapäeva telekatel tuleb ka seinakinnitused kaasa või peab ise eraldi ostma? Või kas tänapäeva telekaid on võimalik kinnitada universaalsete kinnituste külge seinale?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda, et kas tänapäeva telekatel tuleb ka seinakinnitused kaasa või peab ise eraldi ostma? Või kas tänapäeva telekaid on võimalik kinnitada universaalsete kinnituste külge seinale?
    Sa mõtled, et igale telekale toodetakse igaks juhuks seinakinnitused, mille ostja peab kinni maksma ja vähemalt pooled jäävad lihtsalt seisma? Ei tule kaasa.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Asjahuviline Kasutaja MartinEST avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Või kas tänapäeva telekaid on võimalik kinnitada universaalsete kinnituste külge seinale?
    Enamustele telekatele annab universaalse seinaraami osta, ostuabi märksõnadeks - vesa kinnitus, teleri suurus, kinnituse stiil(seinalähedane, jalaga eemale ulatuv, nurga alla keeratav).

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Vahur Joa on elu24-st kroonikasse liikunud ilma suurema kärata. Tahaks küll vastust, et millest selline töökohavahetus tingitud

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas Bolt läks raha meedia kaasabil küsima?

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kas Bolt läks raha meedia kaasabil küsima?
    Mainekujunduslikus mõttes täisbläkk ikka. Koguaeg suht ülbelt suhtutud ja firmad teistesse riikidesse regatud ja nüüd ei ole 5% (maksimaalselt) firma väärtusest cashina kuskilt võtta? Aga pangad ei anna laenu?

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Kas 720p video kohta ei või enam HD öelda? Youtube igaljuhul mõtleb nii.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

kumb ülikool on kõvem STEM hariduse pakkuja kas Harvard või MIT?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    kumb ülikool on kõvem STEM hariduse pakkuja kas Harvard või MIT?
    MIT...

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Kui korteri üürileandja kavatseb lepingu lõppedes sisse nõuda tagantjärgi maksmata elektriarveid, mis on maksmata jäänud selletõttu, et tema ise on neid ebaregulaarselt saatnud üürilisele (elektripakett oli nii tema enda, kui üürileantava korteriga ühine ja oli eelnevalt tõenäoliselt kogu arvel oleva summa ära maksnud, sh siis ka üürileantava korteri elektri) Kas üürilisel on siis õigus teha selline ettepanek, et ta nõuab siis korteriomanikult tagantjärgi remondifonid makstud summa eelnevate aastate jooksul? Lepingus küll kirjas, et üüriline maksab kõik korteri kõrvalkulud arvelt, mis esitatakse KÜ poolt, aga seaduses on kirjas, et remondifondi ei pea üüriline maksma, mille tõttu lepingu see osa on tühine.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kui remondifondi osas pole eraldi lisa, siis seda tasuma ei pea.

Algupärane

Sa võid remondifondi raha üürivaidluste komisjoni vms kaudu tagasi nõuda

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Mainekujunduslikus mõttes täisbläkk ikka. Koguaeg suht ülbelt suhtutud ja firmad teistesse riikidesse regatud ja nüüd ei ole 5% (maksimaalselt) firma väärtusest cashina kuskilt võtta? Aga pangad ei anna laenu?
    Iga ettevõttega on nagu iga pere ja/või riigiga - täit tõde me ei tea... ja ei peagi teadma. Saame vaid austada, usaldada.
    Nüüd kui ma loen erinevaid arvamusi, siis mul tekib vaid üks lihtne küsimus, mõõdupuu - kas inimene, kes arvab, et riik peab laenu garanteerima, on nõus andma isikliku käenduse?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Nüüd kui ma loen erinevaid arvamusi, siis mul tekib vaid üks lihtne küsimus, mõõdupuu - kas inimene, kes arvab, et riik peab laenu garanteerima, on nõus andma isikliku käenduse?
    proportsionaalselt 50 EUR peale ikka

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kle, isegi mu küsimus polnud nii rumal
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Kle, isegi mu küsimus polnud nii rumal
    .....

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Kui ma oleksin rahakas troll ja teeksin MyFitnessi lähedusse söögikoha MyFatness, kas esimesel oleks siis mingit alust minu vastu juriidilisi samme astuda?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud