Lehekülg 1746, kokku 1754 EsimeneEsimene ... 7461246164616961736174217431744174517461747174817491750 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 901 kuni 34 920, kokku 35062
    Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Sinna oleks tulnud Vilms ning Konik kõrvale panna, oleks selge olnud, millist osa Pätsi karjäärist mälestada soovitakse ning igasugu lärm oleks ära jäänud. Miskipärast seda ei tehtud.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Sinna oleks tulnud Vilms ning Konik kõrvale panna, oleks selge olnud, millist osa Pätsi karjäärist mälestada soovitakse ning igasugu lärm oleks ära jäänud. Miskipärast seda ei tehtud.
    +1

See oleks olnud parem ja selgem lahendus tõesti.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Hehe, no nagu ma ütlesin, siis ma pole selle ausamba osas mingit seisukohta võtnud. Aga kui sa nii ütled, siis ega mul poleks ka mingi Pätsi noorema versiooni vastu midagi.
    Eks ajaloolaste hulgas ole ka erinevaid koolkondi ja vähemalt mingi periood vaieldi päris tuliselt Pätsi teemadel.
    Ma muidugi ei väida, et minu nägemus/arusaam on ainuõige ning sul on vaba voli mitte nõustuda.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Eks ajaloolaste hulgas ole ka erinevaid koolkondi ja vähemalt mingi periood vaieldi päris tuliselt Pätsi teemadel.
    Ma muidugi ei väida, et minu nägemus/arusaam on ainuõige ning sul on vaba voli mitte nõustuda.
    Kusjuures, mulle on see teema alati väga huvi pakkunud ja olen püüdnud lugeda nii ajaloolaste seisukohti, kes nimetavad teda reeturiks, kui ka kaitsvaid. Eelkõige on mind huvitanud "Eesti mahamüümise", milles teda paljud süüdistanud on, tagamaad. Ega see ongi selline väga vastuoluline teema.

Viimasel ajal on sellekohast kirjandust ja arvamusi muidugi vähem, see pole hetkel vist lihtsalt kõige aktuaalsem teema.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Sellisena on meil muidu olemas Pärnus asuv Eesti Vabariigi väljakuulutamise mälestusmärk. Isiklikult ühe sümpaatseima Eesti mälestusmärgina ongi selle juurest minu meelest just puudu see inimlik osa, mis rõhutab, et manifestid ja vabariigid lihtsalt ei sündinud nagu vahelduvad aastaajad, vaid nende taga oli konkreetsete inimeste ettevõtlikkus ja eneseohverdus.

Aga Pätsi puhul on ja peab olema kriitika fookus 1934. aastal ja Eesti demokraatia reetmisel, mitte 1940.-l ja Eesti riigi mahamüümisel. Sest on tohutu vahe isekatel põhjustel tehtud kuritegudel ja parimas usus tehtu ebaõnnestumistel.
    Ja see teadliku mahamüümise teema piirdub Ilmjärve räpaka ja põhjalikult ümber lükatud polemiseerimisega.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Kusjuures, mulle on see teema alati väga huvi pakkunud ja olen püüdnud lugeda nii ajaloolaste seisukohti, kes nimetavad teda reeturiks, kui ka kaitsvaid. Eelkõige on mind huvitanud "Eesti mahamüümise", milles teda paljud süüdistanud on, tagamaad. Ega see ongi selline väga vastuoluline teema.

Viimasel ajal on sellekohast kirjandust ja arvamusi muidugi vähem, see pole hetkel vist lihtsalt kõige aktuaalsem teema.
    +1

Sama siin ja huvitav teema tõesti.
    Kuskil 10+ aastat tagasi oli see arutelu veel äärmiselt aktuaalne, vähemalt ajaloolaste hulgas.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kuidas te nii ekre diskursuses sees olete? Nö. avalikkus ikka jaurab teemal, et kuju on sigakole. Ainult Jaak Madisonid ja muud lõõritavad Pätsu rolli.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
    Sellisena on meil muidu olemas Pärnus asuv Eesti Vabariigi väljakuulutamise mälestusmärk. Isiklikult ühe sümpaatseima Eesti mälestusmärgina ongi selle juurest minu meelest just puudu see inimlik osa, mis rõhutab, et manifestid ja vabariigid lihtsalt ei sündinud nagu vahelduvad aastaajad, vaid nende taga oli konkreetsete inimeste ettevõtlikkus ja eneseohverdus.

Aga Pätsi puhul on ja peab olema kriitika fookus 1934. aastal ja Eesti demokraatia reetmisel, mitte 1940.-l ja Eesti riigi mahamüümisel. Sest on tohutu vahe isekatel põhjustel tehtud kuritegudel ja parimas usus tehtu ebaõnnestumistel.
    Ja see teadliku mahamüümise teema piirdub Ilmjärve räpaka ja põhjalikult ümber lükatud polemiseerimisega.
    Ka väga huvitav tähelepanek, millega ma pigem nõustun.
    Kui räägime Pätsist, siis fookuses peaks tõesti olema vaikiv ajastu.
    Keegi võiks valmival kujul suu sümboolselt kinni teipida/krohvida.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Kuidas te saate siin Pätsu arutada, kui Premium liigas on kohtunikud, kes eksivad?!

Purjus Klopp Kasutaja sanderos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Tegi riigi, kaotas demokraatia, pesi musta vene raha ja lõpetuseks müüs riigi maha enda päästmiseks.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Kes esimesena pröökama hakkab, et WRC sai raha aga, eesti lapsed on näljas ja külmas?

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kes esimesena pröökama hakkab, et WRC sai raha aga, eesti lapsed on näljas ja külmas?
    Sa just tegid seda ju. Seega võitsid!
    Aga tegelt keegi targem võiks küll seletada sellest eelarve tasakaalust, tundub, et cashi laenatakse igapoolt kokku, on mingi eelarve tasakaal üldse olemas või on see mingi Helme udujutt?

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Aga tegelt keegi targem võiks küll seletada sellest eelarve tasakaalust, tundub, et cashi laenatakse igapoolt kokku, on mingi eelarve tasakaal üldse olemas või on see mingi Helme udujutt?
    Tasakaal aevastati koos covidiga välja, aga eks pärast lühiajalist bumpi pöördutakse tasakaaluka fiskaalpoliitika poole tagasi.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

See oli küsimus, mitte pröökamine. Isiklikult on täiesti savi nii rallist kui lastest.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Ansipi aegadel vaevalt seda rallit korraldatud oleks, kuna pole ju riigi asi profisporti toetada. Eelarve tasakaal ikka eelkõige.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ansipi aegadel vaevalt seda rallit korraldatud oleks, kuna pole ju riigi asi profisporti toetada. Eelarve tasakaal ikka eelkõige.
    Oolrait Ummi, et hetkene valitsus on siis kõige spordilembelisem valitsus ever või?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mis erakond siis võimul oli, kui A. le Coq Arena lõpuniehitamiseks 5 milli visati?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kolmeraudses ja millalgi kõlasid Martin Helme suust laused ,,ma olen väga spordivõõras inimene'' jms. Ega siis kantslere ja nõunike töö pole ainult ministeeriumi tegevuste peale koputamine vaid ikkagi reaalset nõu ka anda, et mis rahva üldine arvamus antud asjast oleks. Ei ole see valitsus midagi spordilembelisem kui eelmised.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kolmeraudses ja millalgi kõlasid Martin Helme suust laused ,,ma olen väga spordivõõras inimene'' jms. Ega siis kantslere ja nõunike töö pole ainult ministeeriumi tegevuste peale koputamine vaid ikkagi reaalset nõu ka anda, et mis rahva üldine arvamus antud asjast oleks. Ei ole see valitsus midagi spordilembelisem kui eelmised.
    Ole ikka aus, on ikka küll spordilembelisem, kasvõi jalgpallihallide projekt on selle tõestuseks.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

No selle Rally Estonia point on ju kogu aeg olnud, kui nad riigilt toetust küsivad, et riigi eelarvesse laekub turismi ja üritusega seotud kulude/tööjõu kasutamise kaudu tagasi rohkem.
    See ju see EAS-gi meede oli säärane. Ning Helme ka sellele pressikal rõhus. A la et saaks pärast valijatele öelda, et jah, andsime põrinatele raha, mitte lastele, aga vaid selle pärast, et pärast jagub lastele veel rohkem raha.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud