320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Põleta ära.
    Ega talle ju sugulane kaasa ei antud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma leidsin ka sama, aga need põhjendused on nii loogilised, et kuidas 15 aastat tagasi siis sellest aru ei saadud ja pea iga nurgalööki nii kaitsti...
      ma ei tea, mulle see põhjendus näiteks ei meeldi. "pall ei lähe igakord nurka"

      mina näiteks arvan, et vv võtab keskelt palli ära ja kaitsjad äärtest.

      nii lihtne see põhjus ei saa ju olla, või tõesti on?

      muidu seisid postis lühemad, äärekaitsjad või poolikud vist? äkki on suurem võimalus hea kontra saada kui nad seal postis ei seisa? ala, 1 x 100st lased küll värava sisse, aga 2x 100st saad ise kontrast ära löödud? kuigi see tundub ka kuidagi loll põhjus.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma leidsin ka sama, aga need põhjendused on nii loogilised, et kuidas 15 aastat tagasi siis sellest aru ei saadud ja pea iga nurgalööki nii kaitsti...
        Minu mäletamist mööda nurgalööke ka rünnati teisiti. Ei olnud sellist vendade kokkukogumist ja igas suunas laialijooksmist, nii et mõned mehed lippavad otse väravapostide juure luurama. Siis üritas pikk vend ikka peaga palli otse väravasse saata ja vaht vajas postide juures tuge.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma leidsin ka sama, aga need põhjendused on nii loogilised, et kuidas 15 aastat tagasi siis sellest aru ei saadud ja pea iga nurgalööki nii kaitsti...
          Eeldatavasti suurem analüütika ja statistika areng? Sama asi on nende lühidalt lahti mängitud nurgalöökidega. Üsna sageli mängitakse lühike sööt lahti, kaitse jõuab segama ja tsenderdust ei tulegi. Tekitab ka tunde (loe: Ajab närvi), et milleks seda üldse teha ja palju loogilisem oleks pallid otse kasti tsenderdada. Aga samas olen lugenud mingit suuremat uuringut, mis tõestab ära, et lühidalt lahti mängides on värava löömise võimalus suurem. Eeldan, et kaitses selle meeste postiäärde asetamisega on sama ja numbrid tõestavad ära, et seda ei tasu teha.

          Kommentaar


            Ma panin eile FIFA21 mängides tähele, et väravavaht oma nelja kasti äärelt lahti mängides võib oma kaitsjale nüüd karistusala kasti sööta, aga ründaja ei tohi kasti sisse minna enne söötu.

            See reegel võeti küll ju hiljuti vastu?

            Kommentaar


              Jah, aastaid tagasi öeldi korneri kiire lahtimängimise kohta, et see on võimaluse raiskamine. Ega tõesti tihti sellest võimalust ei tulnud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Aga samas olen lugenud mingit suuremat uuringut, mis tõestab ära, et lühidalt lahti mängides on värava löömise võimalus suurem.
                kasti tsenderdades, kui on pädevad kaitsjad, siis suht loterii ju, et kas palli saab esimesena puutuda oma ründaja või kaitsja?
                aga ilmselt võimalus loterii võita suht hea oddsiga tingibki sagedasti kasti löömise

                Kommentaar


                  Barca mängib lahti, sest neil on messi mitte ibra ja Ramos. Ilmselt loeb ikka mängijatest ka..
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Eeldatavasti suurem analüütika ja statistika areng? Sama asi on nende lühidalt lahti mängitud nurgalöökidega. Üsna sageli mängitakse lühike sööt lahti, kaitse jõuab segama ja tsenderdust ei tulegi. Tekitab ka tunde (loe: Ajab närvi), et milleks seda üldse teha ja palju loogilisem oleks pallid otse kasti tsenderdada. Aga samas olen lugenud mingit suuremat uuringut, mis tõestab ära, et lühidalt lahti mängides on värava löömise võimalus suurem. Eeldan, et kaitses selle meeste postiäärde asetamisega on sama ja numbrid tõestavad ära, et seda ei tasu teha.
                    Statistika toetab ka seda, et võistkondadele, kus on ühe posti (esimese posti) asemel kaks kaetud (mängijad mõlemas postis) lüüakse ka rohkem väravaid.
                    Eks ta vaateline küsimus ole, et kas sa mõtled sellele, et kaitsta sooritatud lööki posti kõrvale või siis keskendud löögi ära hoidmisele üldiselt.

                    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                    Ma panin eile FIFA21 mängides tähele, et väravavaht oma nelja kasti äärelt lahti mängides võib oma kaitsjale nüüd karistusala kasti sööta, aga ründaja ei tohi kasti sisse minna enne söötu.

                    See reegel võeti küll ju hiljuti vastu?
                    Viie kast*
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                      Ma panin eile FIFA21 mängides tähele, et väravavaht oma nelja kasti äärelt lahti mängides võib oma kaitsjale nüüd karistusala kasti sööta, aga ründaja ei tohi kasti sisse minna enne söötu.

                      See reegel võeti küll ju hiljuti vastu?
                      Beginning on June 1, 2019. Football’s Laws of the Game made a slight change to the procedure for taking a goal kick, and the revised law states:

                      The ball must be stationary and is kicked from any point within the goal area by a player of the defending team
                      The ball is in play when it is kicked and clearly moves
                      Opponents must be outside the penalty area until the ball is in play

                      While the opponents must remain outside the penalty area, the goalkeeper’s teammates do not. The goalkeeper can kick the ball to a teammate standing a few feet away to begin their attack.


                      IFAB(The International Football Association Board is the body that determines the Laws of the Game of association football.) leht ysnagi hea ylesehitusega, et infot leida.

                      Kommentaar


                        Kas kuskil saab lasta teha custom made printsi näomaskidele?
                        Ma olen edev.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Ma võin sul sinna markeriga Williami nime kirjutada.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ma võin sul sinna markeriga Williami nime kirjutada.
                            Prints Williami?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Prints Williami?
                              Sí señor.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Sí señor.
                                Päris hea semiootiline nali atleticomadrid ei habland lahti veel ilmselt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X