320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    no vaata nt noor neiu nagu tõmbab seda narkootikumi endale ja siis puhub välja sulle suhu ja siis väike musimops ka. selline värk. ise ei tea, narkootikumidega ei eksperimenteeri ning rohkem 0,7 viski vend.
    Aa, seda ma olen teinud küll, aga oli teise nimega. Noh, et ses osas olen ma kanepi dekriminaliseerimise poolt, aga samas on koolis reeglid paigas ja ilmselt oli ka antud tegelastele see teada. Kui nüüd spekuleerida, siis on seal tõesti lisavariandid:
    * antud noortel oli muid jamasid ka ja see oli lihtsalt viimane mahv
    * kogu koolis on kanepiga puhta putsis ja siis visati mõned vähemandekad hoiatuseks välja.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      * antud noortel oli muid jamasid ka ja see oli lihtsalt viimane mahv
      suht hea nimi filmile oleks see.

      Kommentaar


        Meil tekkis tööl arutelu ja siit ka küsimus. Kas alla 40-aastased inimesed teavad, kes on Ago-Endrik Kerge?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Meil tekkis tööl arutelu ja siit ka küsimus. Kas alla 40-aastased inimesed teavad, kes on Ago-Endrik Kerge?
          Ma kõigi eest ei saa rääkida aga mina teadsin.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Ma kõigi eest ei saa rääkida aga mina teadsin.
            Ma teadsin, et ta on Elle Kulli abikaasa ja vist näitleja. Aga tulistanuks peast tema, ee, teoseid ka?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Meil tekkis tööl arutelu ja siit ka küsimus. Kas alla 40-aastased inimesed teavad, kes on Ago-Endrik Kerge?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma teadsin, et ta on Elle Kulli abikaasa ja vist näitleja. Aga tulistanuks peast tema, ee, teoseid ka?
                Kõiki teoseid/töid kindlasti mitte, hea kui mõnegi suudan nimetada.
                Teadsin, et ta oli balletitantsija, näitleja, lavastaja ja Riigikogu liige.
                Suuresti pinnapealselt aga siiski midagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Kõiki teoseid/töid kindlasti mitte, hea kui mõnegi suudan nimetada.
                  Teadsin, et ta oli balletitantsija, näitleja, lavastaja ja Riigikogu liige.
                  Suuresti pinnapealselt aga siiski midagi.
                  Ok, väga hea. Seega ikka teatakse!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Meil tekkis tööl arutelu ja siit ka küsimus. Kas alla 40-aastased inimesed teavad, kes on Ago-Endrik Kerge?
                    Teoseid nimetada ei oska. Näitlejana teadsin, aga esimene seos tuleb Õnne 13-st
                    308

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Meil tekkis tööl arutelu ja siit ka küsimus. Kas alla 40-aastased inimesed teavad, kes on Ago-Endrik Kerge?
                      Ei. Ju siis olen mats.

                      Kommentaar


                        Mis Tarmo Kingi soccerneti foorumi kasutajanimi on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                          Mis Tarmo Kingi soccerneti foorumi kasutajanimi on?
                          Linnupoja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Meil tekkis tööl arutelu ja siit ka küsimus. Kas alla 40-aastased inimesed teavad, kes on Ago-Endrik Kerge?
                            Nägu pidi teadsin, nime olin ka kuulnud. Niisama ühtegi asja nimetada ei osanud.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Kerge lavastatud ja teles nõrkemiseni näidatud
                              "Pisuhända " ja " Kuulsuse Narrid " tõesti ei teata ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                                Kerge lavastatud ja teles nõrkemiseni näidatud
                                "Pisuhända " ja " Kuulsuse Narrid " tõesti ei teata ?
                                Tean ja näinud, aga kohe kokku ei viinud. Kui öeldi, et tema tehtud, siis oli ahjaa moment.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X