Lehekülg 1689, kokku 1767 EsimeneEsimene ... 689118915891639167916851686168716881689169016911692169316991739 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 33 761 kuni 33 780, kokku 35329
    Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Mil moel need digitaalsed slot-masinad üldse töötavad? Võidu tõenäosused on koodi sisse kirjutatud?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Mil moel need digitaalsed slot-masinad üldse töötavad? Võidu tõenäosused on koodi sisse kirjutatud?
    Ka kasiinos olevad automaadid töötavad samal põhimõttel.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Lisaks, et mingi uuring tehti hiljuti külmkappide osas ja Bosch oli täiesti viimasele kohale kukkunud, ei kannatanud mingit kriitikat.
    Endal kogu köögitehnika Boschi oma. 3 aasta jooksul ei ole ühtegi probleemi olnud. Ptüi-ptüi-ptüi!
    Külmkappi ei ole kordagi olnud vaja jää pärast ega üldse sulatada. Tõsi, tegu on natuke kallima otsa integreeritava kapiga. Mina enda kogemuse põhjal julgen Boschi küll soovitada. Eeltööd on lihtsalt vaja teha. Osta soovitan veebipoodidest, tuleb tunduvalt odavam.
    Pesumasin sai valitud Electrolux, sest ta oli ainuke vist, kes tegi 40 cm sügavusega masinat. Julgen seda samuti soovitada.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Siis Sa arvad järelikult, et kõik lotod ja online-kasiinod on puhtakujulised scammid? Mulle tunduks imelikum, kui lotoga võitnud inimesed hakkaks meediasse kirjutama, et "tehke muga intervjuu, ma olen rikas!"

Peale selle peaks PAF olema Soome riigile (või ahvenamaa kohalikule valitsusele idk) alluv ettevõte, kes kasumi kulutab heategevusele. Siis meid valitsevad tõesti sisalikud, kui sellised ettevõtted puhtakujulisi fake newse välja lasevad. Neid slotte ja nende jackpotte jagavad ja koguvad nad seejuures paljude tuntud ettevõtetega koos, sh kohalike olybeti, betsafe ja coolbetiga, kes tõenäoliselt mingi kontrolli ikka läbivad oma litsentside hoidmiseks.
    Möh?
    Kuskohast selline info pärit?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Möh?
    Kuskohast selline info pärit?
    No näiteks praegu suurim jackpot kõigil täpselt ühesugune 3.5 milli sama softiga "mega moolah" mängus.
    Viimati muudetud rahvaspordipäev poolt : 09.01.20 at 22:55 Põhjus: progresseeruv jackpot, mitte mingi preset summa

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Sõidan homme paariks nädalaks päikese alla ning hommikul on täpselt nii palju aega, et läheks ostaks endale päikeseprillid. Väga lõhki ennast ei maksaks, lagi oleks 20-30 euri. Selles tulenevalt tekkiski küsimus, et kus Tallinnas praegusel ajal üldse võiks olla mõistlik valik päikeseprille? Mingeid firmakaid ilmselgelt taga ei aja.
    Koondise põhimängija

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
    Sõidan homme paariks nädalaks päikese alla ning hommikul on täpselt nii palju aega, et läheks ostaks endale päikeseprillid. Väga lõhki ennast ei maksaks, lagi oleks 20-30 euri. Selles tulenevalt tekkiski küsimus, et kus Tallinnas praegusel ajal üldse võiks olla mõistlik valik päikeseprille? Mingeid firmakaid ilmselgelt taga ei aja.
    Osta need päikese all pigem. Tõsiselt.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    No näiteks praegu suurim jackpot kõigil täpselt ühesugune 3.5 milli sama softiga "mega moolah" mängus.
    Loodetavasti sellel neiul on piisavalt mõistust, et mitte seda võitu telefoni teel ära investeerida...
    Levandi jutt on muidugi lvl99 kelbas. Keegi ei mängi slottidega stiilis kord aastas teen 20 sendise ''pileti''.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
    Kui sa enivei mingeid firmakaid taga ei aja ja kodus ka ühtegi paari pole ( ehk, et savi kas on prillid või mitte)siis osta sealt kuhu sõidad.
    Valik on suur, palju ei maksa ja paar nädalat kannatab ilusti ära.
    Endal 2015 Shinoukvillist ostetud "oakley" prillid siiani alles. Seitsme dollariga ostetud

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Tartus käis vähemalt nii:
    27. detsembril tegin politsei iseteeninduses uue ID-kaardi taotluse
    9. jaanuaril (eile) sain e-maili, et kaart on valmis
    Tahtsin omale kättesaamiseks aega broneerida, aga esimene aeg oli 20. jaanuar
    Läksin täna hommikul ilma broneeringuta kohale, mõtlesin, et vahet pole, kus ma tööd teen ju. Numbri sain kell 9:32. Rahvast nagu oli ka, umbes paarkümmend inimest, neist 18 fotoboksi järjekorras.
    9:44 tuli minu number ette, 9:49 oli uus ID taskus. Sellest viiest minutist 3 kulus selleks, et tädi kuskilt tagaruumist mu kaardi tooks. Vot seda osa annaks küll optimeerida, mingi Bolt või Wolt jooksma panna kasvõi. Sedasi saaks klienditeeninduse vähemalt poole kiiremaks, just dokumendi väljastamise osas. Obv on siis vaja see klient eelnevalt, näiteks numbriautomaadi juures identifitseerida. Nii nagu idenditakse broneerijaid.

E: https://www.politsei.ee/et/asukohad/teenindused/tartu näitab live'is ooteaega.
    Taotlesin 3. jaanuar Tallinnas ID kaarti ja passi ning eile sain kirja, et mõlemad valmis.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Miks enamik IT firmasi tegutseb just Tallinnas? Internet on meil ju igalpool hea ja stabiilne, miks mitte ajada oma äri kuskilt Imaverest, kus taristukulud olematud ja tootajad saavad ühe kuupalga eest endale korteri osta?

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust
    Miks enamik IT firmasi tegutseb just Tallinnas? Internet on meil ju igalpool hea ja stabiilne, miks mitte ajada oma äri kuskilt Imaverest, kus taristukulud olematud ja tootajad saavad ühe kuupalga eest endale korteri osta?
    Suurem hulk spetsialiste ei soovi ilmselt kuskil Imaveres elada.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Suurem hulk spetsialiste ei soovi ilmselt kuskil Imaveres elada.
    Jep. Imavere on parmudele ja sääskedele.

Pallipoiss Kasutaja Shaq avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust
    Lühike vastus on see, et Tallinnas on rohkem inimesi/ettevõtteid.Kui IT firma on nö paindliku asukohaga siis pole ju vahet, kuhu ta regatud on. Inimesed teevad kodus tööd ja kohtumised/koosolekud tehakse videosilla teel.
    Igalpool ikka ei ole hea ja stabiilne. Neid kohti, kus pole interneti ega levi on ikka päris palju, seda eriti maapiirkonnas.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Miks peaks noor ja areneda sooviv it-mees elama kuskil väikses kohas?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Sa mõtled Eestit?

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Jah. Raha on ju tore, aga ainult siis, kui sa saad seda vahetada kaupade/teenuste vastu, mis sinu jaoks on rohkem väärt, kui selle vastu vahetatav valuuta. Imaveres on midagi sellist raske leida.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Noh ei pea ju elama Alutagusel, aga võib elada mõnes suvalises Eesti väikelinnas. Sa ise tood tihtipeale Jõgevat näiteks ja tuleb välja, et ka Jõgeva elanikud saavad raha vahetada kaupade vastu. Tartu on 45 min kaugusel, Tallinn rongiga alla kahe tunni. Kui ei taha netist tellida. Ma võibolla ei ole muidugi päris objektiivne, sest mul on kõik olemas.
    Aga kus sa väljas käid? Ehk mul pole midagi väikeste kohtade vastu, aga see sobib pigem sellisele peretüüpi hands-on mehele-naisele. Kui tahad mingit suuremat sotsiaalelu, siis hakkaks seal keskmine inimene jooma.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Stoki teempüstitus kuidagi nummi jah, ei pea IT-spetsialist olema, et küsida.. a mida krdit sa seal Jõgeval teed?

Algupärane

Ok siin jään küll vastuse võlgu, ma ei tea, mis kellegi jaoks tähendab väljas käimine ja ma ei tea, mis võimalused Jõgeval on. Joomise kohta näitavad minu vaatlustulemused, et seda esineb nii Tallinnas, Tartus, Viljandis, Kuressaares kui ka Riias, tõenäoliselt siis ka Jõgeval. Ma ei tea, kas Jõgeval kino või teater on, aga ma tean, et spordihall on küll, nii et päris kultuurinälga ei peaks jääma. Eks see ole individuaalne ka, ma nimelt ei ole just eriline väljaskäija, ma isegi ei mäleta, mis aastal ma viimati kluppi sattusin.

Aga nagu ma eile kirjutasin, minu jaoks need vahemaad ei ole midagi. Eile käisin Tlnas hokit vaatamas, jõulude ajal ja novembris vaatasin Riias. Jalkakoondise kodumängudel käin, Flora mõlemal euromängul käisin ja Kalju-Metallica omal samuti. Eelmisel suvel käisin Viinistus teatris, mis asub kuskil Lahemaal ning Cēsises kontserdil. Sellega harjub ära, kui peab iga niikuinii nädalavahetus käima kuskil Vastseliinas, Suure-Jaanis või Karksis vilistamas.
    Riigireetur Metsavas, kes enamuse karjäärist oli Tapal, ütles et seal on kaks võimalust, kas jood või teed sporti. Ütles, et ei jaksanud enam juua mingi aeg. Tuli välja, et oli ka kolmas asi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud