Lehekülg 1012, kokku 1751 EsimeneEsimene ... 1251291296210021008100910101011101210131014101510161022106211121512 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 20 221 kuni 20 240, kokku 35017
    Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Millal transfer window kinni pannakse?
    http://en.wikipedia.org/wiki/Transfer_window

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Kas keegi oskab seletada, miks Rootsis on konstitutsioon mitmes erinevas dokumendis?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Soovitab keegi mõnda head söögikohta Lilleküla staadioni läheduses? Kuhu saab jala minna näiteks suht kergelt?

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kristiine keskuses on terve hunnik kohti. Staadioni juures (raudetee alt läbi) on kohe mingi pizzaurgas ka.

U21 Kasutaja Joks avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Kas keegi teadjam oskab mulle leida septembris või oktoobris kõige odavama reisi Tallinn-Perth (austraalia)? Võib olla ka ümberistumistega.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kuidas fatseebokis kiirelt vaadata, kes mu sõpradest mingil kindlal üritusel osaleb? Lähen selle ürituse lehele, aga edasi? Sain ette osalejate nimekirja, aga kui seal on sadu inimesi, siis ei viitsi sealt sõpru välja nokkida. On mingi parem variant?

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kuidas fatseebokis kiirelt vaadata, kes mu sõpradest mingil kindlal üritusel osaleb? Lähen selle ürituse lehele, aga edasi? Sain ette osalejate nimekirja, aga kui seal on sadu inimesi, siis ei viitsi sealt sõpru välja nokkida. On mingi parem variant?
    See funktsioon näitab su sõpru esimeste inimestena nimekirjas ju.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

ei vasta tõele. vähemalt mitte 100%

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    esimesena listis oled sina, siis ürituse korraldajad, ning siis sinu sõbrad.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

vot see võib küll tõele vastata

Professionaal Kasutaja mihkel555 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

kas mälu petab, või saab pärast mängu ,kohast, kust mängijad statkalt lahkuvad ja bussi lähevad, nendelt autogrammi küsida? keegi oskab öelda, mitu minutit pärast mängu lõppu nad lahkuvad?

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

On ka mingit head lehte kus saaks näiteks tänaste sõpruskohtumiste koondiste nimekirjasi vaadata?

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Suured tänud, aga fifa.com vist ei too välja koondistesse kutsud mängijaid välja?

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Kui katseajal tahan lõpetada töölepingu, siis kui kaua tööandja saab mind kinni hoida?

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Kui katseajal tahan lõpetada töölepingu, siis kui kaua tööandja saab mind kinni hoida?
    Töötaja võib töölepingu katseajal samuti 15-kalendripäevase etteteatamisega üles öelda (varem oli 3 kalendripäeva) ega pea ülesütlemist põhjendama.

Ülesütlemisavalduse võivad pooled esitada hiljemalt katseaja viimasel päeval ning tööleping lõpeb siis juba 15 päeva hiljem peale katseaja möödumist. Kui pool, kes töölepingu katseajal üles ütleb, ei järgi etteteatamistähtaega, võib teine pool temalt nõuda hüvitust ette teatamata jäänud aja ulatuses. Selleks tuleb pöörduda avaldusega töövaidluskomisjoni (edaspidi TVK) poole

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tänud vastuse eest. 15 päeva seega...midagi sinna 2 nädala kanti ma arvasingi.

Grindin' allnight Kasutaja resorte avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Joks Vaata postitust
    Kas keegi teadjam oskab mulle leida septembris või oktoobris kõige odavama reisi Tallinn-Perth (austraalia)? Võib olla ka ümberistumistega.
    http://www.skyscanner.com.au
    Aga ära vaata Tallinn - Perth, pigem mingi London/Frankfurt/... - Perth vms, sest Tallinnast Ryanairiga saab nkn odavalt mõnda sellisesse linna.
    Alla 1000 AUD on üsna raske pileteid leida, eriti pärast seda kui AirAsia lõpetas Euroopasse lennud, a nood olid suht ebamugavad liinid ka.
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Kas ja kuidas saab (töö)outlookis nii teha, et ta mu ära oleku ajal kirjad mu isiklikulemeilile edasi saadaks?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

mingi rules & alerts nupp peaks tools'i all olema - seal saad reguleerida seda, kuidas outlook ühe või teise kirja puhul käitub, kuid sellisel juhul peab outlook olema töös 24/7... .
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    mingi rules & alerts nupp peaks tools'i all olema - seal saad reguleerida seda, kuidas outlook ühe või teise kirja puhul käitub, kuid sellisel juhul peab outlook olema töös 24/7... .
    Minu teada ei pea 24/7 töös olema.
    Mul töö juures tulevad ühelt aadressilt sekretäri postkasti saadetud kirjad automaatselt läbi, aga see postkast, millelt suunatakse küll 24/7 töös pole.

Selle "rule" peaksid saama luua Automatic Replies (out of office) alt. All vasakul nurgas on "rules..."
    Kahjuks tegin seda viimati üsna ammu, seega enam täpselt ei mäleta
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud