Lehekülg 1725, kokku 1752 EsimeneEsimene ... 72512251625167517151721172217231724172517261727172817291735 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 481 kuni 34 500, kokku 35037

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kusjuures ma olen seda lugu kuulnud, aga hetkel üldse ei suuda detaile meenutada. Minu meelest oli mingi Saaremaa eripära vms. Abiellumisega ei tohiks midagi seotud olla, sest tal ka samasuguse perekonnanime kirjapildiga vend.
    Abiellumisega ei ole jah midagi seotud. See oli esimene mõte lihtsalt, aga kuna nimi loeti korduvalt ette nii, siis jooksis errorisse, et mis ajast peale on nimed sulgudes.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kusjuures ma olen seda lugu kuulnud, aga hetkel üldse ei suuda detaile meenutada. Minu meelest oli mingi Saaremaa eripära vms. Abiellumisega ei tohiks midagi seotud olla, sest tal ka samasuguse perekonnanime kirjapildiga vend.
    Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Abiellumisega ei ole jah midagi seotud. See oli esimene mõte lihtsalt, aga kuna nimi loeti korduvalt ette nii, siis jooksis errorisse, et mis ajast peale on nimed sulgudes.
    Jah, vend on tal Mario Tänav (Tänak), seega äkki mingi väike kiiks näidata sulguses ka nime, mis oli enne eestistamist, kuigi Tänak ei paista selline nimi olevat, mida eestistada oleks olnud vajalik
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

See on selleks, et välismaa rallifännid oskaks nime õigesti hääldada.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    See on selleks, et välismaa rallifännid oskaks nime õigesti hääldada.
    Kädi Tänav (Tänak) on kergejõustikutreener, seega kuidas rallifännid siin asjasse peaksid puutuma?
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Kas ööklubid võivad praeguseks juba avatud olla?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Jah, vend on tal Mario Tänav (Tänak), seega äkki mingi väike kiiks näidata sulguses ka nime, mis oli enne eestistamist, kuigi Tänak ei paista selline nimi olevat, mida eestistada oleks olnud vajalik
    That doesn't make any sense. Mis selle mõte on?

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    ikka. Platvormiks ainult vaja nimetada.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    That doesn't make any sense. Mis selle mõte on?
    See oli vaid minu oletus ja tegelikku põhjust ma paraku ei tea, aga selge paistab olevat see, et selline nimi juba vanematel ning kui see nii oluline teada on, siis helista ja uuri välja

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ikka. Platvormiks ainult vaja nimetada.
    Sellega seoses. Äkki saaks jalksitribüünid ka ajaveetmise platvormiks nimetada ja publiku sisse lasta?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Sellega seoses. Äkki saaks jalksitribüünid ka ajaveetmise platvormiks nimetada ja publiku sisse lasta?
    Täna õhtasel derbil Hiiul ongi ajaveetmise platvorm

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Varsti saavad putsadest platvormkingad.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Teab keegi, kust Tallinnas oleks võimalik osta Coca-Cola lighti/Diet Coke?(See on hõbedases purgis/ pudel hõbedase sildiga)

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
    Teab keegi, kust Tallinnas oleks võimalik osta Coca-Cola lighti/Diet Coke?(See on hõbedases purgis/ pudel hõbedase sildiga)
    Solarise toidupoest olen ostnud, aga see oli ca aasta tagasi.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Täna rannavollet mängides mingi järsu liigutuse peale tõmbasin vist kaelas väikese lihase ära. Pärast oli üles vaadata tsipa valulik, nüüd vasakule poole pöörates vaja pöörata terve kehaga.

Üks sõber soovitas murega pöörduda kiropraktiku poole. Ise olen tavaliselt spordimassazhi läinud sellise murega.

Seega 2 rumalat küsimust -
    1) kas kiropraktik oleks sellises olukorras õige inimene kelle poole pöörduda (v noh õigem kui litsentsi omav massöör kes spordimassazhi pakub)
    2) kui vastus 1. Küsimusele on jah, siis kas oskate soovitada Tallinnas pädevat kiropraktikut, kelle juurde saaks enam vähem kiiresti, mitte mingi kuu aja pärast?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Täna rannavollet mängides mingi järsu liigutuse peale tõmbasin vist kaelas väikese lihase ära. Pärast oli üles vaadata tsipa valulik, nüüd vasakule poole pöörates vaja pöörata terve kehaga.

Üks sõber soovitas murega pöörduda kiropraktiku poole. Ise olen tavaliselt spordimassazhi läinud sellise murega.

Seega 2 rumalat küsimust -
    1) kas kiropraktik oleks sellises olukorras õige inimene kelle poole pöörduda (v noh õigem kui litsentsi omav massöör kes spordimassazhi pakub)
    2) kui vastus 1. Küsimusele on jah, siis kas oskate soovitada Tallinnas pädevat kiropraktikut, kelle juurde saaks enam vähem kiiresti, mitte mingi kuu aja pärast?
    pole päris konkreetne vastus, aga kui on maksta, siis sportomedica vast parim erameditsiinikeskus sarnaste probleemidega. kirurgias osades valdkondades küll neil suht kahurvägi koos, füsioterapeute osasid ei tea, osad endised tippsportlased ja Taavi Metsma ka top-top nt. Lisaks listis neil ka kiropraktikud. Ilmselt lihtsaim sinna pöörduda.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

silma peale Anieri loost tuletatuna - mis värk jalgpalluritel nende massive suurte kelladega on? vanasti stereotüüpne jalgpallur oli hallid dressid ja valged sokid ja valged papud. nüüd on massive kellad või?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    silma peale Anieri loost tuletatuna - mis värk jalgpalluritel nende massive suurte kelladega on? vanasti stereotüüpne jalgpallur oli hallid dressid ja valged sokid ja valged papud. nüüd on massive kellad või?
    Ju õpetas Rääbis vms, et kuidas Hiinast odavalt tellida.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ju õpetas Rääbis vms, et kuidas Hiinast odavalt tellida.
    aa, ma rääbise unustasin täitsa ära, pardon. kuigi tahaks eeldada, et Anieril on orginal!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    aa, ma rääbise unustasin täitsa ära, pardon. kuigi tahaks eeldada, et Anieril on orginal!
    Ongi originaal, a Hiinast tellitud

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Selgituseks - originaal koopia.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi