Lehekülg 1748, kokku 1768 EsimeneEsimene ... 74812481648169817381744174517461747174817491750175117521758 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 941 kuni 34 960, kokku 35341
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Bi on lõigatud kass?
    Soeng sugu ei muuda.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

pimedas ei pane absull tähele, et Tondi K Rautas peab parkimiskella panema, käisin reaalselt kolm minutit sees ja mingi segi sittunud sitapea oli juba trahvi kojamehed vahele pannud. Mis nende leppeTrahvidega on, mõtekam vaidlustada või midagi muud teha?

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Kuna sa hakkad kommunistiks, siis pole sul isikliku autoga enam midagi teha. Õige kommunist soidab ühistranspordiga. Lase üle need kapitalistidest parklaonud.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    pimedas ei pane absull tähele, et Tondi K Rautas peab parkimiskella panema, käisin reaalselt kolm minutit sees ja mingi segi sittunud sitapea oli juba trahvi kojamehed vahele pannud. Mis nende leppeTrahvidega on, mõtekam vaidlustada või midagi muud teha?
    Seal on see Europark? Need võid tuimalt perse saata alla 20 trahvi ei tee nad midagi. Kui Mupo vms poolt tehtud trahv, siis tasub ära maksta.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Seal on see Europark? Need võid tuimalt perse saata alla 20 trahvi ei tee nad midagi. Kui Mupo vms poolt tehtud trahv, siis tasub ära maksta.
    europark jep, mõtlesin, et ootan vähemalt kuni nad proovivad minuni auto registri järgi jõuda, eks proovin ära siis, vaatan mis saab. ise vaiet esitada tundub eriti tobe, justkui annaks neile kinnituse, et mina parkisin vms

peab ikka eriti kibestunud vend olema, et '2 tundi tasuta parklas' essal minutil trahvi tegemiseks joosta.
    Je suis Nasfal

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Kviitungi peal on ilmselt kirjas leppetrahv.
    Oled kellegiga selles asjus midagi kokku leppinud?
    Kui ei, siis viska minema. Eesti seadused on õnneks või kahjuks sellised, et maanteeametist ei ole kõige lihtsam su nime kätte saada auto numbri järgi.
    Aga kui parkimistrahvid muutuvad korduvaks ja summa on piisav, et kohtusse minna, siis nad saavad nime kätte.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tänud. Pargiks kuskil valesti või unustaks midagi muud ära maksaks obv ära. Esimene trahv see.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tänud. Pargiks kuskil valesti või unustaks midagi muud ära maksaks obv ära. Esimene trahv see.
    Kolisid teise teemasse ära kui asjalikku argumenti enam pole? See oligi sul karma eest, söima veel rassistiks ja homofoobiks.

Aga jah vahepeal sain ise ka Mupolt 20se kui korra trolli proovisin. Ei aidanud midagi, et tlnasse regatud, roheline kaart peab olema. Kaotasin selle sedeli ära ja löpuks pidin kohtutäiturile 76 eurtsi maksma
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Kolisid teise teemasse ära kui asjalikku argumenti enam pole? See oligi sul karma eest, söima veel rassistiks ja homofoobiks.

Aga jah vahepeal sain ise ka Mupolt 20se kui korra trolli proovisin. Ei aidanud midagi, et tlnasse regatud, roheline kaart peab olema. Kaotasin selle sedeli ära ja löpuks pidin kohtutäiturile 76 eurtsi maksma
    Ilmselgelt andsid mupo bussis leppetrahvile allkirja, siis läheb loomulikult täiturile kui ära ei maksa.

Soovitan eesti.ee emaili aadressi forwardida ja enda emailid sinna panna. Ei maga neid hoiatusi maha.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Uurisin jah, aga eks elu näitab kas nad 20 eurose võla nimel viitsivad kohtutee ette võtta mille sisse kuulub ka riigilõivu tasumine.

Peavad seda kuue kuu jooksul tegema ka, sest muidu ma mäletan, et sõber sõitis autoga ja nime ma andma ei pea, trahvi saab teha vaid juhile mitte omanikule.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

https://www.reddit.com/r/sports/comm...y_team_before/

aga ikkagi - miks see niimoodi on?
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    Tänu sellele sai noore ja rohelisena NBA-s päris mitu lolli betti tehtud.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Soeng sugu ei muuda.
    Nõus. Ja kiilakas kass on ju ka kass.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Uurisin jah, aga eks elu näitab kas nad 20 eurose võla nimel viitsivad kohtutee ette võtta mille sisse kuulub ka riigilõivu tasumine.

Peavad seda kuue kuu jooksul tegema ka, sest muidu ma mäletan, et sõber sõitis autoga ja nime ma andma ei pea, trahvi saab teha vaid juhile mitte omanikule.
    Olen kuulnud, et on päris palju perverte olemas kes lihtsalt ei maksagi parkimistrahve ära ja on palju õigust üle. Nende jaoks vast selline asi on. Mõne üksiku - kahe trahvi pärast veel kohtusse vast ei anna, kui aga neid hakkab kogunema...
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Olen kuulnud, et on päris palju perverte olemas kes lihtsalt ei maksagi parkimistrahve ära ja on palju õigust üle. Nende jaoks vast selline asi on. Mõne üksiku - kahe trahvi pärast veel kohtusse vast ei anna, kui aga neid hakkab kogunema...
    Mina olen üks neist pervertidest kes ei maksa. Ei näe mõtet maksta kui saab tasuta.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mina olen üks neist pervertidest kes ei maksa. Ei näe mõtet maksta kui saab tasuta.
    Olen ka üks neist pervertidest.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

loodetavasti karma saab teid varsti kätte siis
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Süsteem on liiga leebe lihtsalt. Proovi sa näiteks soomes mitte trahvi ära maksta. 2 kuu pärast tuleb sul juba tööandjale ähvarduskiri kiri, et 30-40% ulatuses hakkavad palka kinni hoidma seni kuni makstud
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Süsteem on liiga leebe lihtsalt. Proovi sa näiteks soomes mitte trahvi ära maksta. 2 kuu pärast tuleb sul juba tööandjale ähvarduskiri kiri, et 30-40% ulatuses hakkavad palka kinni hoidma seni kuni makstud
    Käisin 5-aastat Soomes tööl. Sain selle aja jooksul umbes 20+ parkimistrahvi. Ühel autol olen isegi nr märgi ära vahetanud, et laevale sõites toll kinni ei peaks, sest väidetavalt 8 trahviga ühel autol on neil see õigus. Tegu oli jällegi muidugi eesti nr märgiga autoga, mitte soome omaga.
    Enamus trahvid sain seal enda kortermaja ees öösel kell 2 nädalavahetuseti, kui mingi kusipea oli minu parkimiskoha ära võtnud.
    Soome parkimisfirmad ja Helsingi linn, kes trahve tegi, lihtsalt ei saanud Eesti maanteeametist nime kätte numbrimärgi järgi.
    Ma arvan muidu, et olen üldiselt eeskujulik inimene, lihtsalt, kui saab süsteemi ära kasutada, siis seda ma ka teen. Vaikselt, mitte ülbelt.

NB! Ei propageeri sellist käitumismustrit ja võite mind nüüd sellepärast seina äärde panna või muud moodi siin ette võtta. Olen selleks valmis.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud