Lehekülg 1769, kokku 1776 EsimeneEsimene ... 7691269166917191759176517661767176817691770177117721773 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 35 361 kuni 35 380, kokku 35514

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    +1

Küsisin nädal/kaks tagasi täpselt sama.
    Ma ei saa küsimusest aru

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ma ei saa küsimusest aru
    Kas filmi O2 kuskil netis ka saab laenutada/striimida?

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Kas kaalal muu elu puudub, et ta ööd-päevad siin foorumis kükitab?

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

miks ida-virumaa koroonanumbrid nii kõrged on?

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    miks ida-virumaa koroonanumbrid nii kõrged on?
    vat ei tea, aga mingi seaduspära nagu oleks

https://www.err.ee/1189090/tallinnas...s-ja-lasnamael

Kui arvesse võtta nakatumisnäitajat ehk nakatumisi kahe nädala jooksul 100 000 elaniku kohta, siis edestab Kesklinn 455-ga napilt Lasnamäed, kus näitaja on 452.

Neile järgnevad Haabersti (436) ja Põhja-Tallinn (405). Nõmme nakatumisnäit on 389, Pirital 367, Mustamäel 312 ja Kristiines 305. Seega nakatunute suhtarvult on Tallinna olukord parim Kristiine ja Mustamäe linnaosas.
    JEANNIE: So what's the deal with brunch? I mean that if it's a combination of breakfast and lunch how come there's no lupper or no linner? /-/ Hey! what's the deal with decaf? How do they get the caffeine out of there and then where does it go? (Seinfeld, The Invitations)

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas risto Vaata postitust
    Mingit firmat, kes ühe 65" ekraan seinale paigaldaks?
    Pane ise, lihtne ka suvalise valgevello jaoks kui on olemas seina alus. Löökpuur( kui betoonsein) ja akudrell. kui ei saa, siis pisiremondimehed teevad ka.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kas Tõnis Niinemts on uus Vahur Kersna?

Surun end jõuga igale poole.

Amatöör Kasutaja Eilaveel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas Tõnis Niinemts on uus Vahur Kersna?

Surun end jõuga igale poole.
    Vaevalt et Niinemets käib mööda linna ringi ja nurub tööd. Ilmselt on tal nii palju pakkumisi, et ta peab pooled niikuinii tagasi lükkama. Ilmselt on asi selles, et mees on populaarne, naljakas, ka tõenäoliselt ka mitte eriti kallis...

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    Vaevalt et Niinemets käib mööda linna ringi ja nurub tööd. Ilmselt on tal nii palju pakkumisi, et ta peab pooled niikuinii tagasi lükkama. Ilmselt on asi selles, et mees on populaarne, naljakas, ka tõenäoliselt ka mitte eriti kallis...
    Selles ma ei kahtle, et ta on populaarne, aga minu meelest poleks seda populaarsust nii palju, kui ta järsku igal pool ilmuma ei hakkaks.

Naljakas... Kuna huumori eel võib olla erinev, siis jätan kommenteerimata.

Konkreetselt minu küsimus oli ajendatud tema läbivast vajadusest oma tviitidega laskesuusaülekandes märgatuks saada.

Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Selles ma ei kahtle, et ta on populaarne, aga minu meelest poleks seda populaarsust nii palju, kui ta järsku igal pool ilmuma ei hakkaks.

Naljakas... Kuna huumori eel võib olla erinev, siis jätan kommenteerimata.

Konkreetselt minu küsimus oli ajendatud tema läbivast vajadusest oma tviitidega laskesuusaülekandes märgatuks saada.
    Mind jätab härra suhteliselt külmaks, ent kas ülekande ekraanile kuvatavate tweetide edastamist kontrollib hr. Niinemets, või keegi teine härra/proua?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mind jätab härra suhteliselt külmaks, ent kas ülekande ekraanile kuvatavate tweetide edastamist kontrollib hr. Niinemets, või keegi teine härra/proua?
    Muidugi mitte. Pmst iga tviit läheb sinna.

Laskesuusa ülekanded on päris hea haardega. ETV otsustas inimeste tviite ekraanile lasta. Tõnisel tõuseb see nädalavahetus tahe laskesuusast tviitida.

Ma usun, et on kokkusattumusi ja Tõnis sõbraliku issina tahtis lastele näidata, et issi on ka ülekandes.

Aga muidu tema kohalolek igal pool võib tõesti tuleneda tema hinnast.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

need säutsud kirjeldavad meie spordi kaasaelamise teemat väga hästi - kui kõik on hästi, on säutse rohkem kui jõuab kokku lugeda, stiilis" suurepärane, tuuli! " pisar tuleb silma zahkna praegu pärast" " elusõit johanna" ja siis peale kolmandat või neljandat ringi mõtled..kus on säutsud? aa, õigus! me ju langesime 16ndaks ja säutsuda küll enam ei viitsi.
    .

Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Muidugi mitte. Pmst iga tviit läheb sinna.

Laskesuusa ülekanded on päris hea haardega. ETV otsustas inimeste tviite ekraanile lasta. Tõnisel tõuseb see nädalavahetus tahe laskesuusast tviitida.

Ma usun, et on kokkusattumusi ja Tõnis sõbraliku issina tahtis lastele näidata, et issi on ka ülekandes.

Aga muidu tema kohalolek igal pool võib tõesti tuleneda tema hinnast.
    Ei tahaks uskuda, et iga tweet läheb. Siis võiks seda ju mingid kaalasugused või ekreiidid ERRi eetriaja hõivamiseks kaaperdada

A muide, tundub et Niinemetsa puhul on tegu on päris laskesuusafänniga, ka detsembris on tweetinud laskesuusatamise teemasid..

Pealegi - ei välistaks, et ERR ntx maksab Tõnisele nende tweetide eest?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ei tahaks uskuda, et iga tweet läheb. Siis võiks seda ju mingid kaalasugused või ekreiidid ERRi eetriaja hõivamiseks kaaperdada

A muide, tundub et Niinemetsa puhul on tegu on päris laskesuusafänniga, ka detsembris on tweetinud laskesuusatamise teemasid..

Pealegi - ei välistaks, et ERR ntx maksab Tõnisele nende tweetide eest?
    Iga vähegi normaalsem tviit.

Niinemts tõesti tviitis laskesuusast detsembris. Ainult et 2019 detsembris ja minu meelest siis ka katsetati seda tviitida eetrisse laskmist.

Ja kui talle makstakse, siis see oleks megakurb ju.

Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Iga vähegi normaalsem tviit.

Niinemts tõesti tviitis laskesuusast detsembris. Ainult et 2019 detsembris ja minu meelest siis ka katsetati seda tviitida eetrisse laskmist.

Ja kui talle makstakse, siis see oleks megakurb ju.
    Ilmselt siis ongi tegu sellise laskesuusa-ambassadoriga, kellel ERRiga mingi diil tehtud. Või ikkagi tähelepanuvajadus? Võta nüüd kinni......

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Üle mõelda ka ei tasu. Ega me USAs ei ela, et iga liigutuse eest maksma peab. Ma pakun ühe palju reaalsema stsenaariumi välja:

Mingi tuttav ERRist helistab Niinemetsale: "Kuule, me siin üritame vaatajaid Twitteri kaudu kaasata, aga eriti keegi ei julge midagi kirjutada. Sa niikuinii vaatad kogu aeg laskesuuska ja oled üsna tuntud vend, äkki viitsid paar korda ülekande jooksul midagi Twitterisse kirjutada ja sinna #viiestviis taha kirjutada?"
    Niinemets: "No teeme nii."

Tundub, et mingil määral on ka toiminud, justkui käib eetrist rohkem Tweete läbi kui varem.

Algupärane

Niinemets on massikaup, aga ta on ka sümpaatne ja viisakas võrreldes Oja või Normaniga. Seega ei ole ta solvav ja on vähe polariseeriv. Ideaalne rahvusringhäälingule. Kõik ei peagi kõigile meeldima ja ma arvan, et ma ei mõistaks Niinemetsa hukka ekraanil olemise eest. Tema jaoks see tasuta reklaam ja seega Win-Win. Kui telekavaataja langeb ära, siis see ei ole suur kaotus. Samas võib paljudel teistel huvi tõusta.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Re @ O2 - mis keiss on, tõepoolest ei saa "raffa raha eest" valmis tehtud "läbi aegade kalleimat Eesti filmi" kuskil isegi tasuliselt vaadata või!? Mõnuagent ja teised kõrgemad jõud palun tehke mingi "lugeja küsib" teema.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Kinos ju olemas?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Kinos ju olemas?
    1. kinos ei saa kerida.
    2. kinos käimise ning 100 võõraga filmi vaatamise soov on minu jaoks üks suurimaid müsteeriumeid.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud