Lehekülg 1751, kokku 1768 EsimeneEsimene ... 75112511651170117411747174817491750175117521753175417551761 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 35 001 kuni 35 020, kokku 35346
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    https://www.reddit.com/r/soccer/comm...during_corner/

2 esimest põhjendust tunduvad mõlemad loogilised
    Ma leidsin ka sama, aga need põhjendused on nii loogilised, et kuidas 15 aastat tagasi siis sellest aru ei saadud ja pea iga nurgalööki nii kaitsti...

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    sai käidud kauge kauge sugulase matustel kellega väga lähedane ei olnud. Kohapeal jagati mälestuspilti vanahärrast koos mingi järelhüüdega.

Nüüd küsimus et mida selle pildiga peale hakata. Ära visata ei saa nagu respektist ja hirmust halva karma ees. Kusagile nähtavale kohale ka panna ei saa sest inimest suurt tundnudki ja mingi dokumendisahtlisse arvete vahele oleks lihtsalt tolmu kogumas
    Põleta ära.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Põleta ära.
    Ega talle ju sugulane kaasa ei antud.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma leidsin ka sama, aga need põhjendused on nii loogilised, et kuidas 15 aastat tagasi siis sellest aru ei saadud ja pea iga nurgalööki nii kaitsti...
    ma ei tea, mulle see põhjendus näiteks ei meeldi. "pall ei lähe igakord nurka"

mina näiteks arvan, et vv võtab keskelt palli ära ja kaitsjad äärtest.

nii lihtne see põhjus ei saa ju olla, või tõesti on?

muidu seisid postis lühemad, äärekaitsjad või poolikud vist? äkki on suurem võimalus hea kontra saada kui nad seal postis ei seisa? ala, 1 x 100st lased küll värava sisse, aga 2x 100st saad ise kontrast ära löödud? kuigi see tundub ka kuidagi loll põhjus.
    Je suis Nasfal

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Minu mäletamist mööda nurgalööke ka rünnati teisiti. Ei olnud sellist vendade kokkukogumist ja igas suunas laialijooksmist, nii et mõned mehed lippavad otse väravapostide juure luurama. Siis üritas pikk vend ikka peaga palli otse väravasse saata ja vaht vajas postide juures tuge.
    'Cause I know
    For all my ruminations I can't change a thing
    Still I hope
    There's others out there who are listening

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Eeldatavasti suurem analüütika ja statistika areng? Sama asi on nende lühidalt lahti mängitud nurgalöökidega. Üsna sageli mängitakse lühike sööt lahti, kaitse jõuab segama ja tsenderdust ei tulegi. Tekitab ka tunde (loe: Ajab närvi), et milleks seda üldse teha ja palju loogilisem oleks pallid otse kasti tsenderdada. Aga samas olen lugenud mingit suuremat uuringut, mis tõestab ära, et lühidalt lahti mängides on värava löömise võimalus suurem. Eeldan, et kaitses selle meeste postiäärde asetamisega on sama ja numbrid tõestavad ära, et seda ei tasu teha.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Ma panin eile FIFA21 mängides tähele, et väravavaht oma nelja kasti äärelt lahti mängides võib oma kaitsjale nüüd karistusala kasti sööta, aga ründaja ei tohi kasti sisse minna enne söötu.

See reegel võeti küll ju hiljuti vastu?

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Jah, aastaid tagasi öeldi korneri kiire lahtimängimise kohta, et see on võimaluse raiskamine. Ega tõesti tihti sellest võimalust ei tulnud.
    'Cause I know
    For all my ruminations I can't change a thing
    Still I hope
    There's others out there who are listening

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Aga samas olen lugenud mingit suuremat uuringut, mis tõestab ära, et lühidalt lahti mängides on värava löömise võimalus suurem.
    kasti tsenderdades, kui on pädevad kaitsjad, siis suht loterii ju, et kas palli saab esimesena puutuda oma ründaja või kaitsja?
    aga ilmselt võimalus loterii võita suht hea oddsiga tingibki sagedasti kasti löömise

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Barca mängib lahti, sest neil on messi mitte ibra ja Ramos. Ilmselt loeb ikka mängijatest ka..

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Eeldatavasti suurem analüütika ja statistika areng? Sama asi on nende lühidalt lahti mängitud nurgalöökidega. Üsna sageli mängitakse lühike sööt lahti, kaitse jõuab segama ja tsenderdust ei tulegi. Tekitab ka tunde (loe: Ajab närvi), et milleks seda üldse teha ja palju loogilisem oleks pallid otse kasti tsenderdada. Aga samas olen lugenud mingit suuremat uuringut, mis tõestab ära, et lühidalt lahti mängides on värava löömise võimalus suurem. Eeldan, et kaitses selle meeste postiäärde asetamisega on sama ja numbrid tõestavad ära, et seda ei tasu teha.
    Statistika toetab ka seda, et võistkondadele, kus on ühe posti (esimese posti) asemel kaks kaetud (mängijad mõlemas postis) lüüakse ka rohkem väravaid.
    Eks ta vaateline küsimus ole, et kas sa mõtled sellele, et kaitsta sooritatud lööki posti kõrvale või siis keskendud löögi ära hoidmisele üldiselt.

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Ma panin eile FIFA21 mängides tähele, et väravavaht oma nelja kasti äärelt lahti mängides võib oma kaitsjale nüüd karistusala kasti sööta, aga ründaja ei tohi kasti sisse minna enne söötu.

Viie kast*
    Tsitaat Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

Hmm, that didn't really work.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust

Beginning on June 1, 2019. Football’s Laws of the Game made a slight change to the procedure for taking a goal kick, and the revised law states:

The ball must be stationary and is kicked from any point within the goal area by a player of the defending team
    The ball is in play when it is kicked and clearly moves
    Opponents must be outside the penalty area until the ball is in play

While the opponents must remain outside the penalty area, the goalkeeper’s teammates do not. The goalkeeper can kick the ball to a teammate standing a few feet away to begin their attack.

IFAB(The International Football Association Board is the body that determines the Laws of the Game of association football.) leht ysnagi hea ylesehitusega, et infot leida.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Kas kuskil saab lasta teha custom made printsi näomaskidele?
    Ma olen edev.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma võin sul sinna markeriga Williami nime kirjutada.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ma võin sul sinna markeriga Williami nime kirjutada.
    Prints Williami?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Prints Williami?
    Sí señor.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Sí señor.
    Päris hea semiootiline nali atleticomadrid ei habland lahti veel ilmselt

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kas Eesti koondis oleks parem, kui rünnakul oleks surnud Maradona?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kas Eesti koondis oleks parem, kui rünnakul oleks surnud Maradona?
    Tegelikult on hea, et Roosna selle teema ülesse võttis, nüüd sai pmts ametlikult selgeks, et jalgpalliidu esipropagandist OJ on peast segi ja sa pead tegelikult olema ülimalt kangete seente laksu all, et üldse sellist avaldust arutuse alla võtta.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

see oli ikka ammu selge. Kellele polnud, on ilmselt sama diagnoosiga.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud