Lehekülg 1713, kokku 1722 EsimeneEsimene ... 7131213161316631703170917101711171217131714171517161717 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 241 kuni 34 260, kokku 34422
    Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    huvitav, kas Aivar Kuusma on lihtsalt a) nii rahahädas või b) nii loll, et laseb oma nime bondora reklaamil selliselt seostada?
    Manus 6633

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

no kui pakutakse raha, siis why not reklaamis osaleda - ta pigem reklaamib seda Bondora investeerimispoolt (kuigi ilmselt on Bondora eesmärk pigem selle reklaamiga laenajatele silma hakata). Aga kui muud ideed pole, kuidas seisva raha pealt teenida (v.a. panga hoiukonto), siis Bondora täitsa funkab.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Alates sellest aastast ajab mu jope erinevate poodide turvaväravad errorisse. Jopet kannan juba neljandat aastat. Mis võib põhjuseks olla?

valar morghulis Kasutaja Solfice avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Alates sellest aastast ajab mu jope erinevate poodide turvaväravad errorisse. Jopet kannan juba neljandat aastat. Mis võib põhjuseks olla?
    Keegi on pulli teinud ja sulle selle jublaka kuhugi jope sisse peitnud?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Solfice Vaata postitust
    Keegi on pulli teinud ja sulle selle jublaka kuhugi jope sisse peitnud?
    Mõtlesin ka selle peale, aga katsusin kogu jope läbi ja ei leidnud midagi.

Pmst juhtus nii, et 2020. aasta esimesel poekülastusel piiksus. Ühes riietepoes jõudsin selgusele, et tegu jopega.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Ikkagi võib olla, et see junn on kuskil alles. Mul oli aastaid tagasi ühe pusaga sama teema. Lõpuks sattusin eriti agara turvamehe otsa, kes tahtis hirmsasti menetleda ja üks poetädi leidis viimaks kapuutsi alt elemendi üles

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Huvitav, kas turvaväravatele tehti siis mingi tarkvara uuendus aastast 2020?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Äkki annavad märku, et Sul on uut jopet vaja?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Äkki annavad märku, et Sul on uut jopet vaja?
    No Rimist ma seda ostma ei hakka ju.

Algupärane

Sõbral oli just sama asi peale eelmist aastavahetust. Lapse käru hakkas igas poes piiksuma äkki ja mingit ravimit sellele polnudki, poest kust asi osteti ka selgitust ei osatud anda. Päris mitu korda sai ka läbi poogitud, ega see mingi aastane laps miski meistervaras ole.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Nice try.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Teab keegi, kas Ari Matti teeb enda stand-up turneel iga kord sama seti või sõltuvalt linnast/kohast see muutub?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Sõbral oli just sama asi peale eelmist aastavahetust. Lapse käru hakkas igas poes piiksuma äkki ja mingit ravimit sellele polnudki, poest kust asi osteti ka selgitust ei osatud anda. Päris mitu korda sai ka läbi poogitud, ega see mingi aastane laps miski meistervaras ole.
    puldiga üle lasta ja näed mis asi piniseb, easy ju?
    "Arusaamatult riskantne käik Spali poolt. Jagada profileping 18-aastasele, kes ei ole Eesti u21 koondises ennast tõestanud. Mis kohaga see klubi üldse mõtleb?"

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Teab keegi, kas Ari Matti teeb enda stand-up turneel iga kord sama seti või sõltuvalt linnast/kohast see muutub?
    Kuna see on eelnevalt kirjutatud tunnine show, siis ikka sama, küll aga ta ilmselt vahepeal riffib lihtsalt vabalt - oleneb mis vahepeal juhtunud on.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Ari Matti on naljakas?

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Ari Matti on naljakas?
    Mulle meeldib. Tal tundub olevat korralikult materjali ja kui tal mingil hetkel katus ära sõidab, siis on suht hea. Mingi osa muidugi, mis puudutab seksuaalseid nalju, nii hea ei ole. Mu meelest on see stand-up koomikule lihtsama vastupanu teed minemine. Ehk kui midagi enam rääkida ei oska, siis kepist, riistast, tussidest jne saab ikka rääkida.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Mulle meeldib. Tal tundub olevat korralikult materjali ja kui tal mingil hetkel katus ära sõidab, siis on suht hea. Mingi osa muidugi, mis puudutab seksuaalseid nalju, nii hea ei ole. Mu meelest on see stand-up koomikule lihtsama vastupanu teed minemine. Ehk kui midagi enam rääkida ei oska, siis kepist, riistast, tussidest jne saab ikka rääkida.
    Ma olen ka täitsa vaadanud. Eks selle pundi kõige toredam kuju on Sander Õigus, Ari Matti tundub pigevat lootvat liiga palju enda lavalisele olekule ehk siis ta pigem kõlab naljakalt, kui räägib nalja.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olen ka täitsa vaadanud. Eks selle pundi kõige toredam kuju on Sander Õigus, Ari Matti tundub pigevat lootvat liiga palju enda lavalisele olekule ehk siis ta pigem kõlab naljakalt, kui räägib nalja.
    Ari teeb tõesti naljakaks tema kehakeel ja miimika. Samas on seal pundis ka väga kringleid vendi.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tema liigutused ei lähe selle mölaga kokku ju mida ta toodab, täitsa umbes vehib seal.
    Ta nagu Amy Schumeri meesversioon, aga isegi veel vähem naljakas, kuigi see tundub suht voimatu. Ja no koige rohkem naerab publik alati siis kui keegi ropendab, mis naitabki selle publiku ja nende "naljameeste" taset komoodiamaastikul.

Ja no koige haigem vant see paks, kes koguaeg räägib kuidas ta nikku ei saa ja kui raske on elu lasnamäel.

Asjahuviline Kasutaja Takjas avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Triipkoodiga turvakleebis? Mul oli see jope sisetaskus, eemaldasin selle ja enam ei piiksu.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud