Lehekülg 1664, kokku 1673 EsimeneEsimene ... 6641164156416141654166016611662166316641665166616671668 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 33 261 kuni 33 280, kokku 33452
    Professionaal Kasutaja Mattis98 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

TaskuSebra töötab A. Le Coqil probleemideta?

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ainult minul on viimased nädal? aega EPL digiversioonis artiklite järjekord nihkesse läinud? Varem oli stiilis - eesti - välismaa - veel eesti asja - mingi pikk artikkel - kultuur - sport ja kuskil vahel veel arvamus ja juhtkiri. Nüüd on välismaa - sport - välismaa - kultuur - arvamus - eesti - välismaa jne.
    Eilses ekspressis oli ka keegi lehti segamini tõstnud.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Kas Tallinnas on endiselt olemas jalgrattarendi punktid, nagu eelmisel suvel, a la viskad mündid sisse ja saad ratta vastu?
    Koondise põhimängija

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ainult minul on viimased nädal? aega EPL digiversioonis artiklite järjekord nihkesse läinud? Varem oli stiilis - eesti - välismaa - veel eesti asja - mingi pikk artikkel - kultuur - sport ja kuskil vahel veel arvamus ja juhtkiri. Nüüd on välismaa - sport - välismaa - kultuur - arvamus - eesti - välismaa jne.
    Eilses ekspressis oli ka keegi lehti segamini tõstnud.
    Ei ole ainule. Minul sama kala, et kõik nihkes. Uus versioon sakib suht.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
    Kas Tallinnas on endiselt olemas jalgrattarendi punktid, nagu eelmisel suvel, a la viskad mündid sisse ja saad ratta vastu?
    Need olid need Sixti punktid? Millalgi aasta algul oli lugu, et see leping lõppes ära ja Sixt rohkem sellega ei toimeta, kuid väidetavalt pidi nende koostööpartner asja veelgi suuremalt ette võtma. Mina pole sel aastal ühtegi punkti Tallinnas näinud.
    20 LEGEND

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Ma eelmine nädal liigutasin oma kontode vahel raha (LHV-st Swedi) ja läks nii, et tegin LHV-s ülekande ära, logisin Swedi sisse ja juba oli raha üle tulnud (mingi 30 sekundit max). Ma ei tea kas trehvasin täpselt mingile õigele ajale või käivadki asjad nüüd nii.
    Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Ei ole ainule. Minul sama kala, et kõik nihkes. Uus versioon sakib suht.
    Kas EPLi äpp on Ekspressi omaga sama platform? Ekspressis on ka kõik topelt ja nihkes. Ja "tagasi" nupp annab mingi errori. Nii et enam ei saa lehte algusest lõpuni lapata vaid pead iga kord algusesse tagasi minema ning siis sealt iga kord uuesti otsima hakkama.

Meeskonnaliige Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Kui palju maksab puugi vaksiin tänapäeval? Saab seda apteekis ka teha?

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Kui palju maksab puugi vaksiin tänapäeval? Saab seda apteekis ka teha?
    Saab. Tegin umbes 3 nädalat tagasi benu apteegis ära. Maksumus oli vist 37 eurot. Ma tegin puukentsefaliidi vastu. Kuna mul oli eelmine aasta puukborrelioos ja see põdemine oli korralik ajudekepp. Ma isegi ei tahaks neid tunnuseid kirjeldada, sest noh, kõigil lööb see erinevalt välja ja paljudel ei löögi üldse.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Läbi perearsti peaks soodsamalt saama. Mul läks koos lapsega 52 eurot.

Meeskonnaliige Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Läbi perearsti peaks soodsamalt saama. Mul läks koos lapsega 52 eurot.
    Jep, vaatasin apteekis saab tänaseni teha, aga ma perearstis juures saan odavamalt ka. Kiiremini kah.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Mul on Bialetti presskann mille sõel on omadega suht õhta ja laseb kohvipuru läbi. Kust ma uue saan?

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Kui võtad guugl mäpsist Tallinna Raekoja platsi ning tänavavaate, siis seal on näha palju inimesi ja igasugu lette.
    Kas guuglil on striirvjuu filmimise jaoks lisaks mingi muu lahendus lisaks peale kaamera auto katusel? Ei taha uskuda, et see on autoga filmitud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

forever blue Kasutaja Converse avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kui võtad guugl mäpsist Tallinna Raekoja platsi ning tänavavaate, siis seal on näha palju inimesi ja igasugu lette.
    Kas guuglil on striirvjuu filmimise jaoks lisaks mingi muu lahendus lisaks peale kaamera auto katusel? Ei taha uskuda, et see on autoga filmitud.
    Jalgrattad peaksid olema ja väga kehva ligipääsetavusega kohad on seljakoti-stiilis agregaadiga lahendatud.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kas keegi tunneb isiklikult mõnda lõuna-ameeriklast, kes elab Eestis ja on väga väga huvitatud jalgpallist ja enda rahvuskoondisest?

Vene keele oskus mingilgi tasemel oleks superboonus.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 18/ Episood 18- Balaball on külas Spartaki fännil - Vitali Flotskil/ Balaball в гостях у фаната Спартака - Виталия Флотского

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas keegi tunneb isiklikult mõnda lõuna-ameeriklast, kes elab Eestis ja on väga väga huvitatud jalgpallist ja enda rahvuskoondisest?

Ma tean, et Argentiina restorani omanikud on haiged Boca fännid, seega usun, et nad heameelega räägiks ka koondisest. Pärnu mnt 37.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma tean, et Argentiina restorani omanikud on haiged Boca fännid, seega usun, et nad heameelega räägiks ka koondisest. Pärnu mnt 37.
    Helistasin ja ei tulnud välja.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 18/ Episood 18- Balaball on külas Spartaki fännil - Vitali Flotskil/ Balaball в гостях у фаната Спартака - Виталия Флотского

telekavaataja.blogabet.com

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mina teda isiklikult ei tunne, aga Zavoodi omanik Mario Pizzolanti on Uruguay fänn obvioosselt. Käis Esto-Uru mängu kogu suguvõsaga vaatamas. Vene keele oskuse kohta ei tea.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

tuli jälle paarkend euri, et proovida mingit slotimasinat. Lai valik erinevaid mänge tekitas küsimuse, et miks nii palju erinevaid on? ja kas mingi temaatika tekitab mängijates elevust, et just sellel oma raha maha mängivad? ma saan aru, et lapsed/teismelised mängiks starbursti või siis mingit seamängu, aga täiskasvanud inimesed õhinaga seal nuppe vajutamas...

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Just täpselt nii ongi, et MÄNG on ikka seesama algoritm, aga SKIN, mida Sulle näidatakse on mingi temaatiline, et kõigil põnev oleks. Ühe jaoks roosade ponide toitmine, teise jaoks Star Wars..
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud