Lehekülg 1719, kokku 1751 EsimeneEsimene ... 71912191619166917091715171617171718171917201721172217231729 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 361 kuni 34 380, kokku 35014

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

miks täispeaga muusika teistmoodi kõlab?

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Kas tänasest saab Lätti minna ja tagasi tulla ilma eriloa ja karantiinita mõlemas otsas?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Kas tänasest saab Lätti minna ja tagasi tulla ilma eriloa ja karantiinita mõlemas otsas?
    Jahs.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas on olemas eestikeelset podcasti, mis käsitleks seda, mis Eesti spordis üleüldiselt toimub?

Välistan Mehed ei nuta, kuna ei taha oma kuulamisega sellist lambisust eriti toetada.
    saatena leiad Spordipühapäeva, lingil on ka spordisaated ja lõigud - https://vikerraadio.err.ee/arhiiv/sport

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    miks täispeaga muusika teistmoodi kõlab?
    Täis pea muudab kõvasti tolerantsemaks ka igast pasa suhtes. Olen seda täheldanud Kuku Klubis, kui mingi päss DJ (Sass Nixon??) paneb Boney Mi või Tiiu Nukukest, siis võib puusa nõksutada küll

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Täis pea muudab kõvasti tolerantsemaks ka igast pasa suhtes. Olen seda täheldanud Kuku Klubis, kui mingi päss DJ (Sass Nixon??) paneb Boney Mi või Tiiu Nukukest, siis võib puusa nõksutada küll
    ou boney m on fucking kuld
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas ma olen midagi maha maganud või käin lihtsalt valedes toidupoodides, et rooibos pakiteed ei leia?

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Millega või kuidas oleks praegu kõige mõistlikum pisikene pakk(käekell) Peterburist Tallinna saata?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Millega või kuidas oleks praegu kõige mõistlikum pisikene pakk(käekell) Peterburist Tallinna saata?
    Kõige kiirem vast Vkontaktest Peterburg-Narva/Tallinn grupist kellegagi kaasa saata.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kõige kiirem vast Vkontaktest Peterburg-Narva/Tallinn grupist kellegagi kaasa saata.
    See on hüva idee, tänud soovituse eest ja et võtsid aega seda minuga jagada.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    See on hüva idee, tänud soovituse eest ja et võtsid aega seda minuga jagada.
    Kohe ilus vaadata, et me oleme tagasi jõudnud aega, kus härrasmehelik viisakus ning head kombed olid kõige A ja O

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Kohe ilus vaadata, et me oleme tagasi jõudnud aega, kus härrasmehelik viisakus ning head kombed olid kõige A ja O
    ja siis astub tuppa sambaz
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Algupärane

kas nüüd hambaarstil käies ongi vaja kinni maksta mingeid näomaske vms suurusjärgus kuni 40 eurot per käik või olen millestki valesti aru saanud?

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    kas nüüd hambaarstil käies ongi vaja kinni maksta mingeid näomaske vms suurusjärgus kuni 40 eurot per käik või olen millestki valesti aru saanud?
    Tsitaat Algselt postitas Läänemere Hambakliinik
    Eriolukorras on meist mitteolenevatel põhjustel märgatavalt suurenenud kulutused isikukaitsevahendite osas. Oleme kehtestanud igale visiidile lisatasu personali isikukaitsevahendite eest. Loodame teie mõistvale suhtumisele.
    Aga vähemalt on selles kliinikus need Covid-19 kaitsevahendid 10 Eurot, seega eks mul tuleb sellega vist arvestada kui esmaspäeval visiidile lähen.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Vist jah. Käisin Maxillas ja seal oli teavitus, et 20 euri lisaks. Samas kohapeal ei maininud seda keegi. Mul tehti ilgem töö hambaga ja arve oli 107 euri lõpuks. Seega ma lõpuni kindel polegi, kas tegelt see üldse lisati arvele. Sellisel juhul oleks räigelt hea diil olnud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Haigekassa lepingupartneritele see kulu afaik kompenseeritakse, seega igaks juhuks soovitan sõltuvalt oma teenuse osutajast jne, sellel silma peal hoida. ja ehk ka küsida, et mis keiss on kui raha küsivad.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kellelgi kogemust nn.habemeajamissalongidest,et kogu pakett-soeng,vuntsid,habe. Hinnad on vist nii ehk naa kirved,aga ehk on kellelgi mõni meeldiv või siis hoiatav kogemus!?
    Invest In Africa

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Martin rääkis, et kuskil saab tasuta viskitki juua. Kalli hinna eest muidugi.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Kellelgi kogemust nn.habemeajamissalongidest,et kogu pakett-soeng,vuntsid,habe. Hinnad on vist nii ehk naa kirved,aga ehk on kellelgi mõni meeldiv või siis hoiatav kogemus!?
    Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Martin rääkis, et kuskil saab tasuta viskitki juua. Kalli hinna eest muidugi.
    Rude Rats. Sulle peaks sobima ka, elad ju Kalamajas
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud