Lehekülg 1792, kokku 1804 EsimeneEsimene ... 79212921692174217821788178917901791179217931794179517961802 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 35 821 kuni 35 840, kokku 36065
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
    Väida nyyd et sa ei tahaks michelin mani süles istuda kui kodus 12h tööpäevi teed.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Audentese teema - noortele suuska andmine väikse weedi pärast natukene ebaproportsionaalne ei ole? profisportlane saab väikse bani, noortel rikud tuleviku ära, selle asemel, et püüda neist häid inimesi kasvatada...

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Audentese teema - noortele suuska andmine väikse weedi pärast natukene ebaproportsionaalne ei ole? profisportlane saab väikse bani, noortel rikud tuleviku ära, selle asemel, et püüda neist häid inimesi kasvatada...
    Noh, seal on see häda, et tegu on siiski kooliga, kuhu on korralik konkurents ja see "kasvatame head inimest"-subjekt asemel jäi ukse taha potentsiaalselt tüüp, kes äkki polnud nii andekas, aga võtaks sportimist piisavalt tõsiselt, et mingite väikeste weedidega ei tegele. Ehk noormehed saavad kuskil mujal koolis edasi mürada, kui pead on. Sportigi teha. Aga spordierikooli koha saavad nende asemel järgmised klemmid, kes äkki väärtustavad seda rohkem.

Mul tuttavad käisid West Pointis ja seal oli kord selline, et kui campuses tõmbasid kuskilt illegaalselt mussi või filmi, siis said kohe väljaviskamise. Mul oli ka "mida fakki"-küsimus, aga nad tegid selgeks, et kui sa oled siiski osariigi peale ainus, kes selles lennus on, siis ootused sulle on juba sellised, et sellise jamaga päris tegeleda ei maksaks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, seal on see häda, et tegu on siiski kooliga, kuhu on korralik konkurents ja see "kasvatame head inimest"-subjekt asemel jäi ukse taha potentsiaalselt tüüp, kes äkki polnud nii andekas, aga võtaks sportimist piisavalt tõsiselt, et mingite väikeste weedidega ei tegele. Ehk noormehed saavad kuskil mujal koolis edasi mürada, kui pead on. Sportigi teha. Aga spordierikooli koha saavad nende asemel järgmised klemmid, kes äkki väärtustavad seda rohkem.

Mul tuttavad käisid West Pointis ja seal oli kord selline, et kui campuses tõmbasid kuskilt illegaalselt mussi või filmi, siis said kohe väljaviskamise. Mul oli ka "mida fakki"-küsimus, aga nad tegid selgeks, et kui sa oled siiski osariigi peale ainus, kes selles lennus on, siis ootused sulle on juba sellised, et sellise jamaga päris tegeleda ei maksaks.
    Noh, West Point on selline creme de la creme. Pealegi, täisealised. Noortega... noh. Vb seal oligi, et anti 5x andeks, siis see "kui ei taha kuulda võtta, peab tunda saama" loogika nagu pädeb. Aga first offence peale? Pealegi, see järeldus ühe joindi tõmbamise järel spordi tegemise kohta ka päris õige ei ole. Kuskil audenteses, mingi norm tibu pakub välja hea idee shotguni kissida... kuidas käitud, mis tunne on, ütled ei w?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Noh, West Point on selline creme de la creme. Pealegi, täisealised. Noortega... noh. Vb seal oligi, et anti 5x andeks, siis see "kui ei taha kuulda võtta, peab tunda saama" loogika nagu pädeb. Aga first offence peale? Pealegi, see järeldus ühe joindi tõmbamise järel spordi tegemise kohta ka päris õige ei ole. Kuskil audenteses, mingi norm tibu pakub välja hea idee shotguni kissida... kuidas käitud, mis tunne on, ütled ei w?
    Ma olen peaaegu 40 siiski. Ma ei saanud viimasest lausest aru.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Ma olen peaaegu 40 siiski. Ma ei saanud viimasest lausest aru.
    no vaata nt noor neiu nagu tõmbab seda narkootikumi endale ja siis puhub välja sulle suhu ja siis väike musimops ka. selline värk. ise ei tea, narkootikumidega ei eksperimenteeri ning rohkem 0,7 viski vend.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

no vaata nt noor neiu nagu tõmbab seda narkootikumi endale ja siis puhub välja sulle suhu ja siis väike musimops ka. selline värk. ise ei tea, narkootikumidega ei eksperimenteeri ning rohkem 0,7 viski vend.
    Aa, seda ma olen teinud küll, aga oli teise nimega. Noh, et ses osas olen ma kanepi dekriminaliseerimise poolt, aga samas on koolis reeglid paigas ja ilmselt oli ka antud tegelastele see teada. Kui nüüd spekuleerida, siis on seal tõesti lisavariandid:
    * antud noortel oli muid jamasid ka ja see oli lihtsalt viimane mahv
    * kogu koolis on kanepiga puhta putsis ja siis visati mõned vähemandekad hoiatuseks välja.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

* antud noortel oli muid jamasid ka ja see oli lihtsalt viimane mahv
    suht hea nimi filmile oleks see.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Meil tekkis tööl arutelu ja siit ka küsimus. Kas alla 40-aastased inimesed teavad, kes on Ago-Endrik Kerge?

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Meil tekkis tööl arutelu ja siit ka küsimus. Kas alla 40-aastased inimesed teavad, kes on Ago-Endrik Kerge?
    Ma kõigi eest ei saa rääkida aga mina teadsin.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ma kõigi eest ei saa rääkida aga mina teadsin.
    Ma teadsin, et ta on Elle Kulli abikaasa ja vist näitleja. Aga tulistanuks peast tema, ee, teoseid ka?

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Ma teadsin, et ta on Elle Kulli abikaasa ja vist näitleja. Aga tulistanuks peast tema, ee, teoseid ka?
    Kõiki teoseid/töid kindlasti mitte, hea kui mõnegi suudan nimetada.
    Teadsin, et ta oli balletitantsija, näitleja, lavastaja ja Riigikogu liige.
    Suuresti pinnapealselt aga siiski midagi.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kõiki teoseid/töid kindlasti mitte, hea kui mõnegi suudan nimetada.
    Teadsin, et ta oli balletitantsija, näitleja, lavastaja ja Riigikogu liige.
    Suuresti pinnapealselt aga siiski midagi.
    Ok, väga hea. Seega ikka teatakse!

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Teoseid nimetada ei oska. Näitlejana teadsin, aga esimene seos tuleb Õnne 13-st

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Ei. Ju siis olen mats.

Algupärane

Mis Tarmo Kingi soccerneti foorumi kasutajanimi on?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Mis Tarmo Kingi soccerneti foorumi kasutajanimi on?
    Linnupoja

Algupärane

Nägu pidi teadsin, nime olin ka kuulnud. Niisama ühtegi asja nimetada ei osanud.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud