Lehekülg 1483, kokku 1751 EsimeneEsimene ... 483983138314331473147914801481148214831484148514861487149315331583 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 29 641 kuni 29 660, kokku 35017
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas erxu Vaata postitust
    ...kas on mingeid tarkvarasid või peab IT-firma poole pöörduma kes töötab välja antud lahenduse või kuidas
    Kuna sa ei andud väga palju infot, siis on raske kommenteerida aga põhimõtteliselt oled otsimas ERP (Enterprise Recourse Planning) süsteemi. ERP koosneb enamasti moodulitest ja seda saab ajada suureks või siis võtta ainult mingi osa käiku. Sinu ERP lahenduse üheks osaks võiks olla ka PDM (Product Data Management) moodul. Kui on tegemist mingi väiksema ettevõttega siis tasuks uurida mingeid mini-ERP lahendusi või mõnda pilveteenust mida saab vajadusel hõlpsasti laiendada.

ERP:i idee on, et sul on ühes ja samas süsteemis su toodete info, lao seis, saadetised, müügi ja ostu arved ning tänu sellele on ühtne ülevaade kogu ettevõttest. Mida on toodetud, kui palju ja millisesse lattu. Mida on müüdud, kui palju ja mis hinnaga. Väiksem ettevõte saab selle sama asja exceliga ära teha aga nii pea kui pead hakkama oma ladu haldama - tooteid laost välja saatma ja laoseisu muutma, muutub asi keerliseks. Suuremad ERP süsteemid on Microsoft Dynamics Navision, Dynamics AX, SAP ERP, Netsuite etc. Väksemaid leidub igasuguseid, eriti pilveteenusena kuid kahjuks ei oska sulle nendest midagi soovitada.

Ükskõik millise toote kasuks otsustad, kaalu oma valikut hoolega sest enamasti on ERP:i väljavahetamine keeruline ja kulukas protsess.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Mina olen kõik enda ostud sealt kätte saanud. Vaatad lihtsalt mis reviewd vendoril on ja selle järgi orienteerud.
    Tsitaat Algselt postitas shefield Vaata postitust
    Kas keegi on ostnud mõne plaadi kunagi sellisest keskkonnast nagu https://www.discogs.com ?
    On turvaline?

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Kas kunagi on selline juhtum aset leidnud, et jalgpallur on pingil saanud kollase kaardi, tuleb siis mingi aeg mängu ja saab teise kollase = punase kaardi?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Pallipoiss Kasutaja Shaq avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Päris rumal küsimus ja ilmselt jääb vastuseta ka, aga raisk painab. Sattusin juhuslikult kuulama seda lugu:https://www.youtube.com/watch?v=pUcREla9gzY
    Ja algus maru tuttav (0:45-0:56). Kus sama idee või sõnadevorm või lahendus veel kasutatud on? Ma ei suutnud välja mõelda, äkki kellegil lööb kohe midagi pähe.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kus võiks korraliku spordikottide valiku otsa sattuda, Tallinnas? Rademar\Sportland läbi käidud (Rocca oma), mõlemas suht niru valik.
    Otsin just konkreetselt sellist, mis oleks mitmeosaline - st. alumine osa musta pesu\jalatsite jaoks oleks tavaosast eraldatud.
    A'la https://c3321060.ssl.cf0.rackcdn.com...uffelBagLG.jpg

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas risto Vaata postitust
    Otsin just konkreetselt sellist, mis oleks mitmeosaline - st. alumine osa musta pesu\jalatsite jaoks oleks tavaosast eraldatud.
    Tihtipeale on see eraldatud osa suur otsa- / küljetasku kuhu paned jalatsid jms. ala http://www.globalsoccerstore.com/var...-duffel-m.html
    Nike tegi varem ka vastavat eraldatud põhjaga olevat kotti edit: teeb vist veelgi https://www.photopoint.ee/spordiroiv...e-l-ba4874-472

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Hääd kellasseppa soovitge palun!
    Invest In Africa

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Ja kui kella jutuks läks, soovitage ka tallinnas kohta kus vanakoolikaid rihma ja nummritega käekella valikut. Et mitte neid massiivseid robocopi klotse, mida igalpool näeb.
    ★★★★★★

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kkassikaline ehk vanakool? Solarises on selline tore pood nagu Watch Wear. Ma nüüd ei tea, palju neil asju kohapeal on, kuid müüvad hääd asja.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Algupärane

Kus Tallinnas parandatakse erinevaid tehnikavidinaid? Näiteks diktofoni?
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Kus Tallinnas parandatakse erinevaid tehnikavidinaid? Näiteks diktofoni?
    IT Buss? Või siis kirjuta Elfa või skeemipesa foorumisse.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Kuhu need Odinlased kadusid? Patrullivad veel Vanalinnas või läksid tööle ära? Kool ju alanud, Mainor ja TTü Nigeeria tudengeid tuubil. Misvärkon?

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

küprok-komando poisid läksid jah oma igapäeva tööle soome-rootsi maju ehitama. hobi (ja eestlased) kannatavad.
    üks küsimus, mida võib ka mitte-guugeldada on see, et nahhui lennukis tõusmise/laskumise ajaks akende eest katted ära tuleb võtta?!
    buy the ticket, take the ride.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Karter Vaata postitust
    IT-bussi patsiga poisid põgenesid, kui kuulsid, et ma polegi arvutiga seal. Aga teisi uurin, tänud!
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Meeskonnaliige Kasutaja billybob avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

it bussil on muidu erinevate oskustega asukohad. osades ainult arvutid, teistes teevad tööriistad ka korda. ilmselt kolmandas tehakse diktofone ka.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Otsin üht laulu. Oli suhteliselt populaarne aastal 2012 äkki. Aasta siia sinna. Laulsid mingisugused Horvaatia (vist) kutid ning videos sõitsid nad autoga kuskile. Oskab keegi aidata? olen youtube läbi kamminud, kuid ei suuda leida seda

Sellise seletuse järgi on see küll võimatu, kuid äkki joppab
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kui teil on ideid, et mis rubriike võiks saates olla, siis andke, palun, teada.
    rubriigi ideid ei ole, aga loodan, et leiad kaas-saatejuhiga sarnase klapi fotograafi ees:
    jokers to the right
    clowns to the left of me

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Otsin üht laulu. Oli suhteliselt populaarne aastal 2012 äkki. Aasta siia sinna. Laulsid mingisugused Horvaatia (vist) kutid ning videos sõitsid nad autoga kuskile. Oskab keegi aidata? olen youtube läbi kamminud, kuid ei suuda leida seda

Sellise seletuse järgi on see küll võimatu, kuid äkki joppab
    https://www.youtube.com/watch?v=DN7oRaxH7aU
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tänud, kuid seal oli kabrio

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Karter Vaata postitust
    ITbussist tuleks hoida nii kaugele, et see paistab nagu väike täpp silmapiiril. Või isegi kaugemale. Mul oli telefonil laadija auk katki, sest ma jommis peaga väkkasin sinna juhtme valetpidi sisse ja ming klemm oli selle intsidendi käigus murdunud. Viisin nende Järve osakonda, lubati 2 päevaga korda teha, eks läksingi kohale ülehomme, öeldi, et jah aga selline pisdets, et see ei ole valmis, tule kolme päeva pärast. Läksin viie päeva pärast, sest vahele jäi ka nädalavahetus ja poiss, kellel polnud patsi, vaid nägi välja nagu see põhja-tallinna kutt, kes dannarile ei meeldi, ütles et selline pisdets, et see ei ole ikka veel valmis. Ma ütlesin, et arüt küll, anna see telefon siia, ma viin selle kuhugi mujale, ja tüüp ütles, et njeet, sellega on selline pisdets, et see telefon ei ole siin, et see on ühes teises kohas remondis. Ma olin suht nördinud, sest ma ei olnud ka saanud telefoni remonti andmisel vastu mingit kirjalikku akti, et seesinane sündmus on üldse toimunud ja olin kahevahel, kas lüüa käega või lüüa patsita poissi. Kuna telefon oli nagunii vana, siis mõtlesin et istuge see omale nii põhjalikult sisse, et klemmid kõverad ja lõin käega, ja lasin tööandjal omale uue osta. Ja siis juba nädala pärast helistatigi mulle sealt ITbussist, et teie telefon on valmis. See töötas nüüd küll, aga itboiss oli selle kas omale sisse istunud või töntsakate sõrmedega sellele šokolaadi määrinud, sest see oli üleni pruuni lögaga koos.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud