Lehekülg 1491, kokku 1752 EsimeneEsimene ... 491991139114411481148714881489149014911492149314941495150115411591 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 29 801 kuni 29 820, kokku 35037
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Miks Besiktas vs Napoli hakkab teisipäeval 19:45 meie aja järgi.
    Sest türklased ei keeranud kella.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kas sellel klaaspudeli ümber pandavale kummist asjal, mis kaitseb klaaspudeleid purunemise eest, on mingi konkreetne nimi ka? Ja kas seda saab kuskilt eraldi osta ka?

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kas ma olen siin ainus kes on loobunud postimees.ee lugemisest pärast selle uue kujunduse tulekut?

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Ma läksin vana kujunduse peale tagasi. Uus on lihtsalt nii jube.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kas ma olen siin ainus kes on loobunud postimees.ee lugemisest pärast selle uue kujunduse tulekut?
    Ma olen hakanud kõvasti rohkem Postimehe paberlehte lugema
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Ei ole ainus.
    BVB - Pärnu

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ei loe ei Delfit ega Postimeest nüüd enam tänu adidele ja rõvedale disainile. Irdun üleüldse eesti uudistest.
    Victoria Concordia Crescit

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

rt.com ?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Soovitage uuele Tallinna elanikule mõnda normi kohta, kus jalkat vaadata ja odavat õllet juua. Soovitatavalt viisakama seltskonnaga koht.

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Soovitage uuele Tallinna elanikule mõnda normi kohta, kus jalkat vaadata ja odavat õllet juua. Soovitatavalt viisakama seltskonnaga koht.
    Olybeti spordibaarides on õlu vist alla 2 euri.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Su enda uhke uus kodu kataks kõik baasid ära ilmselt.
    Victoria Concordia Crescit

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Mad Murphy vanalinnas on ka reasonably priced car
    ★★★★★★

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

http://kinnisvaraportaal-kv-ee.posti...62f1f284b73ac7

Kuna nimetatakse seda onni investeerimiskorteriks, siis minu küsimus et kas tegu on teie arust mõistliku investeeringuga.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust

Kuna nimetatakse seda onni investeerimiskorteriks, siis minu küsimus et kas tegu on teie arust mõistliku investeeringuga.
    Saab ju tädi Dagmarile kribada ,äkki ta valgustab pimeduses uitajat,oskab äkki pankagi soovitada kuhu minna laenu küsima!
    Invest In Africa

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Pigem mitte, sest tegemist pole klassikalises mõistes korteriga, vaid pigem majaosaga.
    See eeldab, et ka naabrid soovivad investeerida, et ühiselt katus, seinad, torustik ja kõik muu korda saaks, sest kui ainult sina soovid seal midagi teha ja teistel savi, siis pole ka remondist tolku. Arvesse tuleb vötta ka seda, et kuna kortereid vähe, siis ka kulud üsna körged. Seega investeeringuks hästi ei passi.

Meeskonnaliige Kasutaja manni avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2013

Algupärane

Hiltoni kasiinos

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Sa võid igale poole investeerida. Kas sa oma investeeringu ka tagasi saad on teine teema. Kõige tõenäolisemalt õnnestub sul siin teenida ainult juhul, kui keegi terve selle kuuri kokku lükkab ja päris maja asemele ehitab.

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Teab keegi, mis see KE ja Ühtse Venemaa leping endast üldse kujutab? Mingit artiklit või midagi?
    Corner taken quickly...

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Teab keegi, mis see KE ja Ühtse Venemaa leping endast üldse kujutab? Mingit artiklit või midagi?

KOOSTÖÖPROTOKOLL

Käesolev koostöö protokoll (edaspidi nimetatud Protokoll) on ühiste huvide ja kavatsuste deklareerimiseks ja saavutamiseks alla kirjutatud 11. detsembril 2004. a Tallinnas.

Eesti Keskerakond,

ja

Venemaa poliitiline erakond Ühtne Venemaa,

edaspidi eraldi või koos nimetatud Pool või Pooled,

võttes arvesse, et Pooled lähtuvad Eesti Vabariigi ja Vene Föderatsiooni välispoliitilistest suundadest võrdsele usaldusväärsele partnerlusele ja pikaajalisele koostööle;
    võttes arvesse, et Pooled soovivad anda omapoolset panust kindlustamaks heanaaberlikke ja sõbralikke suhteid, laiendamaks ning süvendamaks igakülgset koostööd Eesti ja Venemaa vahel;
    võttes arvesse, et Poolte vahelised sidemed ja nende avalikkus on tähtsaks koostisosaks Eesti ja Venemaa suhetes ning on kutsutud ja seatud kaasa aitama nende edasisele arengule;
    võttes arvesse, et Pooled tuginevad sõltumatuse, iseseisvuse, vastastikuse lugupidamise, siseasjadesse mittesekkumise, võrdsuse ja partnerluse printsiipidel,

väljendavad ühiseid huvisid ja kavatsusi alljärgnevas koostöös.

I PROTOKOLLI OLEMUS

1. Pooled viivad läbi konsultatsioone ja vahetavad informatsiooni aktuaalsetes küsimustes Eesti ja Venemaa suhetes ning laiemas rahvusvahelises kontekstis, tutvustavad üksteisele oma kogemusi erakonna ülesehitamises, organisatoorses töös, kontrolli ja revisjonide korraldamises, koolituses ja ümberõppes, kirjastustegevuses, osalemises seadusandliku ja täitevvõimu organites, noorte poliitiliste ühenduste koostöös, rahvusvahelistes suhetes ja teistes vastastikust huvi pakkuvates valdkondades.

2. Pooled hakkavad regulaarselt vahetama delegatsioone erineval tasemel, korraldama ekspertide kohtumisi ja ühisüritusi kahe riigi heanaaberliku koostöö süvendamise eesmärgil.

3. Pooled arendavad aktiivselt erakondade vahelisi suhteid regionaalsel tasemel.

4. Pooled arendavad suhteid ja vahetavad kogemusi seadusandlikesse organitesse valitud saadikute vahel.

5. Pooled korraldavad kahe- ja mitmepoolseid seminare, konverentse, ümarlaudu kaasates spetsialistide ning üldsuse esindajaid, arutamaks aktuaalseid Eesti ja Venemaa ning muid rahvusvahelisi suhteid.

6. Pooled aitavad aktiivselt kaasa suhete loomisele noorte- ja naisorganisatsioonide vahel, haridus- ja kultuurialastes ning teistes valdkondades.

7. Pooled moodustavad ühise erakondadevahelise majanduskomisjoni, kuhu kuuluvad mõlema
    erakonna esindajad, teadlased ja ettevõtjad. Komisjoni eesmärgiks on aidata kaasa mõlema
    riigi majandusalase koostöö arendamisele ning analüüsida vastastikust huvi pakkuvaid
    materjale.

II PROTOKOLLI JÕUSTUMINE

1. Protokoll jõustub Poolte allakirjutamise momendist arvates. Protokoll on koostatud eesti ja vene keeles kahes identses eksemplaris, millest mõlemale Poolele jääb Protokolli eesti ja vene keelne eksemplar.

Ain Seppik, Valeri Bogomolov,

Eesti Keskerakonna Erakonna Ühtne Venemaa
    juhatuse liige, peanõukogu presiidiumi
    Eesti Vabariigi Riigikogu Eesti Keskerakonna sekretär,
    fraktsiooni aseesimees Erakonna Ühtne Venemaa
    Vene Föderatsiooni Riigiduuma fraktsiooni
    esimene aseesimees

Mailis Reps, Valeri Gussev,

Eesti Keskerakonna Erakonna Ühtne Venemaa
    juhatuse liige, välissuhete osakonna juhataja
    Eesti Keskerakonna

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    (edaspidi nimetatud Protokoll)
    Äkki nad väidavad, et see on nii idiootne protokoll, et selle sõlmides oleks pidanud juba teadma, et see on jama.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud