Lehekülg 1749, kokku 1767 EsimeneEsimene ... 74912491649169917391745174617471748174917501751175217531759 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 961 kuni 34 980, kokku 35329
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    NB! Ei propageeri sellist käitumismustrit ja võite mind nüüd sellepärast seina äärde panna või muud moodi siin ette võtta. Olen selleks valmis.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Ma vist austan liiga palju teiste inimeste omandit ja selle kasutamist, et peaks olema loogiline teise isiku maa peal parkides selle eest tasumine. Nōus, et omaette teema on 3 minuti jooksul trahvi tegijad, aga yldjuhul on trahv siiski õigustatud. Ning linna maa peal 15 minsa tasuta!

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Käisin 5-aastat Soomes tööl. Sain selle aja jooksul umbes 20+ parkimistrahvi. Ühel autol olen isegi nr märgi ära vahetanud, et laevale sõites toll kinni ei peaks, sest väidetavalt 8 trahviga ühel autol on neil see õigus. Tegu oli jällegi muidugi eesti nr märgiga autoga, mitte soome omaga.
    Enamus trahvid sain seal enda kortermaja ees öösel kell 2 nädalavahetuseti, kui mingi kusipea oli minu parkimiskoha ära võtnud.
    Soome parkimisfirmad ja Helsingi linn, kes trahve tegi, lihtsalt ei saanud Eesti maanteeametist nime kätte numbrimärgi järgi.
    Ma arvan muidu, et olen üldiselt eeskujulik inimene, lihtsalt, kui saab süsteemi ära kasutada, siis seda ma ka teen. Vaikselt, mitte ülbelt.

NB! Ei propageeri sellist käitumismustrit ja võite mind nüüd sellepärast seina äärde panna või muud moodi siin ette võtta. Olen selleks valmis.
    Juut!

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Olen kuulnud, et on päris palju perverte olemas kes lihtsalt ei maksagi parkimistrahve ära ja on palju õigust üle. Nende jaoks vast selline asi on. Mõne üksiku - kahe trahvi pärast veel kohtusse vast ei anna, kui aga neid hakkab kogunema...
    Ma olen kuulnud pervertidest, kes parklas manööverdavad teistele autodele otsa, lähevad autost välja, hindavad kahju ja sõidavad sündmuskohalt minema ilma kontaktandmeid jagamata. Vat need on ikka eriti värdjad perverdid.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma olen kuulnud pervertidest, kes parklas manööverdavad teistele autodele otsa, lähevad autost välja, hindavad kahju ja sõidavad sündmuskohalt minema ilma kontaktandmeid jagamata. Vat need on ikka eriti värdjad perverdid.
    Spordiklubide juures pidi see eriti tavaline olema. Olid trennis kui vastutustunnet jagati.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Üldjuhul on parklad kusagilt mingi kaamera vaateväljas - tehke selgeks kaamera omanik, paluge neil vaadata, kas on situatsiooni näha ja kui on, siis tehke Politseile avaldus.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Kui parkimisest juttu tuli juba, siis veidi huumorit ka selle kohta: https://youtu.be/BZjd8zREhhY

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Üldjuhul on parklad kusagilt mingi kaamera vaateväljas - tehke selgeks kaamera omanik, paluge neil vaadata, kas on situatsiooni näha ja kui on, siis tehke Politseile avaldus.
    Ma olen kuulnud, et ühe tuntud foorumlasega nii läkski.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kuidas Kallase Kajal MILFivalmistel läks?

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Pole mõnd aega ühistranspordiga sõitnud. Kas inimesed ikka kannavad seal maske?
    Linnapeal üldiselt hakkas täna silma mõni üksik ainult. Ja need vähesedki tundusid mitte kohalikud olema.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Linnapeal üldiselt hakkas täna silma mõni üksik ainult. Ja need vähesedki tundusid mitte kohalikud olema.
    Eile ei kandnud peaaegu mitte keegi.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Eile sattusin sõitma ja tegin loendust. Kokku sain äkki muust 30st inimesest kaks vms kandis. Et ise maskis olles tundsin end pigem imelikult. Tõsi, polnud tipptund ja selline 2 + 2 toimis.

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Eile ei kandnud peaaegu mitte keegi.
    Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Eile sattusin sõitma ja tegin loendust. Kokku sain äkki muust 30st inimesest kaks vms kandis. Et ise maskis olles tundsin end pigem imelikult. Tõsi, polnud tipptund ja selline 2 + 2 toimis.
    Ma tänan.
    Bolt!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

https://tervis.ohtuleht.ee/998251/pe...-mittekandmine

Kas sellest seisukohast on taganetud vahepeal muidu? Sesmõttes, et kui maskikandmine poolkohustuslikuks tehakse on raudlaks, et 90% inimestest ei täida ühtki hügieenireeglit ja käivad mingi pesemata viirusekäsnaga ringi ainult selleks, et keegi ei tülitaks.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Kuskohast ma mingi normaalse korduvkasutatava maski saaks osta? Nii, et ei pea kuu aega ootama. Ja milline üldse on normaalne?

1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kuskohast ma mingi normaalse korduvkasutatava maski saaks osta? Nii, et ei pea kuu aega ootama. Ja milline üldse on normaalne?
    Mina tellisin siit. Praegu muidugi tarneajad müstiliseks veninud, aga peaks vähemalt kvaliteetne olema.

E: Tarneaeg praegu juba kuu aega, eelmine nädal sai veel 7 tööpäevaga.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    Mina tellisin siit. Praegu muidugi tarneajad müstiliseks veninud, aga peaks vähemalt kvaliteetne olema.

E: Tarneaeg praegu juba kuu aega, eelmine nädal sai veel 7 tööpäevaga.
    Neid T-Style maske saab ka Matkaspordist. Eelmisel nädalal tellisin ja kolme päevaga sain kätte.
    308

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    https://www.apollo.ee/naomask-face-m...-suurus-m.html

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Neid T-Style maske saab ka Matkaspordist. Eelmisel nädalal tellisin ja kolme päevaga sain kätte.

ei leia...mingi teise brändi nimega?

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ei leia...mingi teise brändi nimega?
    Kusjuures ei ole jah enam. Ju on siin paari päevaga Matkasport ka tühjaks ostetud.
    308

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud