Lehekülg 1292, kokku 1806 EsimeneEsimene ... 2927921192124212821288128912901291129212931294129512961302134213921792 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 25 821 kuni 25 840, kokku 36103
    cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Arvutit ja inglise keelt nõudvad tööd võib välistada.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Felipe avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Kas detsembrikuu ajakirja Digi ostes, saab veel kaasa CD koos kõikkide käesoleval aastal ilmunud Digi ajakirjadega pdf kujul?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Teine küsimus.

Millist tööd/hobi soovitaksite heas vormis ning soliidses eas värskele pensionärile, kes ei taha päevad läbi kodus istuda vaid ka midagi tarka teha ja ehk ka raha teenida?
    Maire Aunaste sai poliitikasse.

Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Kuskil kirjutati ja olen ka kommentaariumites märganud, et EL soovib, et Eesti võtaks riiki elama 50 000 immigranti Aafrikast. Kas see on keskerakonna propaganda või jutt mis on lähedal tõele?

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Kuskil kirjutati ja olen ka kommentaariumites märganud, et EL soovib, et Eesti võtaks riiki elama 50 000 immigranti Aafrikast. Kas see on keskerakonna propaganda või jutt mis on lähedal tõele?
    Keegi ei taha siia tulla ju Siin peab raha saamise nimel tööd rügama.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Jep, Eestis ei ela sotsiaalabist isegi mustlased ära. Ikka peavad lisaks kerjama.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Esimene vaste sinu öeldule http://www.pealinn.ee/newset/jargnev...igranti-n21661
    Ilmselt siit see teema lahti on läinud.

Siseministeeriumi enda pressiteade ka: https://www.siseministeerium.ee/koha...e-sisse-elada/

Ja RT https://www.riigiteataja.ee/akt/122082014005
    BVB - Vaprus

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

See jutt vastab paraku tõele. Kvoodid on ette antud. Järgmise viie aasta jooksul imbub Eestisse 50 000 immigranti. Aastaks 2025 peab Eestis elama vähemalt 20% immigrante. Eelistatult kõik neegrid. Ega muud varianti pole kui EKRE või iseseisvuspartei poolt hääletada. Muidu kõik neegrid võtavad Eesti meestelt töö ja naised ära ja teevad lapsed homodeks.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

La Petite Mort Kasutaja Ericc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

See jutt vastab paraku tõele. Kvoodid on ette antud. Järgmise viie aasta jooksul imbub Eestisse 50 000 immigranti. Aastaks 2025 peab Eestis elama vähemalt 20% immigrante. Eelistatult kõik neegrid. Ega muud varianti pole kui EKRE või iseseisvuspartei poolt hääletada. Muidu kõik neegrid võtavad Eesti meestelt töö ja naised ära ja teevad lapsed homodeks.
    Neegrid ei tee tööd!
    THEO HERNANDEZ
    Tsitaat Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Ericc - tal pohhui kui sitt Milan on või kui hea. Ikka hea meel. Vaatab youtubest Scheva videosi ja elu on lill.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Keegi oskab öelda kaua võib venitada lõppkoolitusele minemisega peale b-kat esmaste juhilubade aegumist, kuni tuleb ARKis mingi muu eksam juurde teha, et lõppastme koolitusele saada?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Keegi oskab öelda kaua võib venitada lõppkoolitusele minemisega peale b-kat esmaste juhilubade aegumist, kuni tuleb ARKis mingi muu eksam juurde teha, et lõppastme koolitusele saada?
    Võib-olla ma olen nüüd õel, aga võib-olla oleks parem, kui sa ei saaks lubasid. Parema ühiskonna nimel.

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Sa oled õel. Nii pole ilus öelda.

Kui sa teaksid mind lähemalt, siis sa ei ütleks nii.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Sarkasm on tore relv tarkade inimeste käes. Veidi enesekriitikat, palun, Tofoa. Läilaks läheb see sinu iga hinna eest ärapanemise ponnistuste lugemine.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Sa oled õel. Nii pole ilus öelda.

Kui sa teaksid mind lähemalt, siis sa ei ütleks nii.
    Noo. Ma ei tea. Minu arust on rallisõitjad ühiskonnas kõige ohtlikumad autojuhid. Mikk Seger ja see teine surmakutsar, mis ta nimi oligi, Joosep Laiksoo. Vaja siis, et Iceman ka load saaks.

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Sarkasm on tore relv tarkade inimeste käes. Veidi enesekriitikat, palun, Tofoa. Läilaks läheb see sinu iga hinna eest ärapanemise ponnistuste lugemine.
    Marek, pliiiiiiiiiiis. Lugesin delfi kommentaariumi, neegrid tulevad, suurtes kogustes, kas ma pean kuskile varitsema minema või kas kuskil saab nende vastu juba allkirju koguda. No ei saa ju seda inimest tõsiselt võtta.

Pliiiiiis.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Marek, pliiiiiiiiiiis. Lugesin delfi kommentaariumi, neegrid tulevad, suurtes kogustes, kas ma pean kuskile varitsema minema või kas kuskil saab nende vastu juba allkirju koguda. No ei saa ju seda inimest tõsiselt võtta.

Pliiiiiis.
    Jah, Tofoa, õnneks saab sind tõsiselt võtta, kui sa iga köhatuse peale lonti põristamas oled ja mida rohkem sa seda teed, seda tõsiseltvõetavamaks sa muutud. A-fucking-men.

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Siin olen Marekuga ühes paadis. Tofoa, ära ülbitse koguaeg nii palju! Aitäh. Parema ühiskonna nimel.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Jah, Tofoa, õnneks saab sind tõsiselt võtta, kui sa iga köhatuse peale lonti põristamas oled ja mida rohkem sa seda teed, seda tõsiseltvõetavamaks sa muutud. A-fucking-men.
    Ma arvan, et ma olen piisavalt nendel teemadel debateerinud. Lõputult ei viitsi. Ja siis põristangi lonti, kui need samad näod (nt Felipe, Gallagher, cannuman, Shefield vms) välja ujuvad ning samadel teemadel uuesti jaurama hakkavad, kuigi neile on sadu(?) kordi paljude(!) erinevate inimeste poolt asju selgitatud. Ja need selgitused on olnud minu arvates igati loogilised ning lõplikud. Kõik lahtised otsad on kenasti kinni seotud. Kõik on välja teenitud.

Siin olen Marekuga ühes paadis. Tofoa, ära ülbitse koguaeg nii palju! Aitäh. Parema ühiskonna nimel.
    Usun/loodan, et olete märganud, et igaühe postituste peale ma mõõka tupest välja ei rebi. Kui aga tulevad uued näod ja uued teemad, küll ma siis ka ilma sarkasmita esialgu üritan. Ma ei ole siin ainult "ärapanemiseks."

Ja kui ma teie limiidi olen ületanud, siis mul on sellest kahju, siiralt. See, keda keegi tõsiselt võtab, on iga inimese enda vaba valik, mõistagi. Mõistusepäraseid, intelligentseid, arukaid ning arenemisvõimelisi inimesi suudan mina iga kell tõsiselt võtta, isegi kui nende (nt Mareku või Nahkpea) arvamus ei ühti minu omaga või kui nende arvamus on päris debiilne. Võtan tõsiselt ikkagi. Peaasi, et tegemist imbetsilliga poleks.

Lihtne.

Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Esimene vaste sinu öeldule http://www.pealinn.ee/newset/jargnev...igranti-n21661
    Ilmselt siit see teema lahti on läinud.

Siseministeeriumi enda pressiteade ka: https://www.siseministeerium.ee/koha...e-sisse-elada/

Ja RT https://www.riigiteataja.ee/akt/122082014005
    Tänud elx!

Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Jätkan küsimist, kas kuskil on mingi list eestikeelsetest raamatutest mis on tõlgitud soome keelde?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Ma arvan, et ma olen piisavalt nendel teemadel debateerinud. Lõputult ei viitsi. Ja siis põristangi lonti, kui need samad näod (nt Felipe, Gallagher, cannuman, Shefield vms) välja ujuvad ning samadel teemadel uuesti jaurama hakkavad, kuigi neile on sadu(?) kordi paljude(!) erinevate inimeste poolt asju selgitatud. Ja need selgitused on olnud minu arvates igati loogilised ning lõplikud. Kõik lahtised otsad on kenasti kinni seotud. Kõik on välja teenitud.
    Ma ei tea, ehk ma peaks siia ehk panema mõne silmipööritava meemikangelase gif-i või midagist, et stiilis ja teemas püsida, aga no las ta jääda. Misganes põhjusel sulle on jäänud mulje, et sul on mingi moraalne kohustus olla majakaks ja teenäitajaks kõigile eksinud pimedusega löödud homofoobidele, immigratsioonivastastele, antiantifašistidele ja muudele inimestele, kelle arvamus sinu omaga ei ühti, olgu too arvamus siis avaldet mistahes vormis või moel.

Ma muidugi tänan, et mulle arenemisvõimelisuse optsioon omistati, katsun sellega arenemisvõimeliselt ringi käia, aga ma olen omal tasasel moel aastate jooksul õppinud, et inimestega saab dispuutida ka neid sildistamata ja et igaühe arvamus ei ole automaatselt vale arvamus lihtsalt sellepärast, et minu arusaamine asjadest või maailmapealevaatamine on teistpidi kõver kui tol teisel mehel. Sa võid head asja jutlustada ja hea asja eest väljas olla (nagu sa ise siin läbi alkohoolsete pisarate teadustasid hiljuti), aga kui sa väljendud nagu prick, käitud nagu prick ja prääksud nagu duck, siis lõppkokkvõttes sa oledki prick. Yamman.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud