320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, natuke tuleb enda vastu aus olla ja mõelda kus ja millal sa neid klappe kasutad. Kui suurem osa ajast kuulad nendest tänaval või ühistranpordis, kus väline müra nagunii summutab kõrgemad harmooniad ära, siis üldjuhul taipohh mis klapp sul on. Kui aga oled melomaan, kes kodus pimeduses ja vaikuses tahab muusikat kuulata, siis loomulikult tuleb vastu võtta kallim aga kaalutletud tarbija otsus.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Kuidas saada jalgpallikommentaatoriks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Auba Vaata postitust
        Kuidas saada jalgpallikommentaatoriks?

        Tutvuste kaudu.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Tutvuste kaudu.
          Pean meelde tuletama, et see on siiski rumalate küsimuste, mitte samaväärsete vastuste teema.

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Selline küsimus.
            Lennukipilet Oslo-Tallinn (ümberistumine Riias) maksab 680 krooni ja Oslo-Riia (sama lend) maksab 960 krooni. Millepärast on Oslo-Tallinn soodsam, kuigi lisalend on juures?
            Ning teine küsimus on, et kui ma ostan Oslo-Tallinn (ümberistumine Riias), aga otsustan Riias mitte lennule minna, kas mul võib mingeid probleeme tekkida?
            Tegemist meie kõigi lemmiku AirBalticuga.
            1) Selleks, et saavutada kõrgemaid täituvuse protsente lennukites, tehakse hubist läbi minevate ühendavad lennud odavamaks kui üksikud otsad. Ühest küljest jääb enda firmast parem mulje, sest lennukid ei lenda tühjalt, teisalt võetakse vähem tulusatelt liinidele reisijaid tulusamatele. Ilmselt läheb Oslo Riia liin täis niikuinii ja oma raha saadakse sealt kätte. Tallinna liin on vaja aga konkurentsi mõttes muud moodi täis saada. Saab ju ka otse nende kahe vahel liikuda.
            Sama üritas ka EA, kui hakkas Soome maa kohtadest odavaid lende tegema. Aga tuli välja, et Tallinna lennujaam ei ole heade ühendustega.
            2) Ei tea. Ma tean, et sellega on küll teema, aga seda kasutatakse ikkagi. Oma pagasit sa lihtsalt Riias kätte ei saa. Seda tean kindlasti, aga kui sul seda pole, siis ei ole ju vahet.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ja kas SC Freiburgi kleepsudega Audi on pigem mingi random Saksast toodud masin või käis kuulus näitleja ise paari nädala eest Tartus?
              Mingi random Saksast toodud masin. Või mingi Saksast pärit Freiburgi fänn teeb roadtrippi. Või on Eestis veel Freiburgi fänne. Ise sõidan rahvaautoga ja Tartusse pole sattunud. Olid mingid suured kleepsud muidu?

              Ja üldiselt on ikka saksa autodel liidumaa vapp numbrimärgil. Aga olen näinud ka kleepekaid klubi logoga. Kuigi ega seda vist iseenesest teha ei tohiks auto tuvastamise pärast ning kohalikule Cobra11-le asi vist väga ei meeldi.

              Kommentaar


                Kes oli see mees kes omal ajal Terehhovi koondisest välja sõi? Kink?

                Kommentaar


                  Kas kuskil eestis müüakse selliseid asju. Plastmassist?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Kas kuskil eestis müüakse selliseid asju. Plastmassist?
                    Prismas olen selliseid asju näinud. Ei tea, kas täna ka sellise lõikega müüakse
                    308

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                      Pean meelde tuletama, et see on siiski rumalate küsimuste, mitte samaväärsete vastuste teema.
                      Noh. Eestis see umbes nii kàibki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Kas kuskil eestis müüakse selliseid asju. Plastmassist?
                        Usun, et suuremates poodides ikka leidub neid, aga pigem küll šampaklaasi kujuga. Olen saanud ka nt Westmani ärist.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Kust võiks Tallinnas leida omapärase disainiga pudelis (nt viiulikujuline vms) likööre või konjakeid vms?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Montag Vaata postitust
                            Kust võiks Tallinnas leida omapärase disainiga pudelis (nt viiulikujuline vms) likööre või konjakeid vms?
                            Sisuliselt igast Regaliast?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Montag Vaata postitust
                              Kust võiks Tallinnas leida omapärase disainiga pudelis (nt viiulikujuline vms) likööre või konjakeid vms?
                              Kristiine Prismas vist isegi on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Sisuliselt igast Regaliast?
                                Lähen vaatan üle, seal võib olla küll mingeid huvitavaid pudelid, arvatavasti nende sisu ei kannata kriitikat, aga antud juhul pole see ka väga oluline.

                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kristiine Prismas vist isegi on.
                                Seal üks kontsakingakujuline oli, aga otsiks vbla midagi veits sooneutraalsemat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X