Lehekülg 4, kokku 1767 EsimeneEsimene 1234567814541045041004 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 35329
    Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane Replying to Topic \'Abi\'

Originally posted by jyriöö

Vaata, asi ongi selles, et keskkoolis ei oskatagi ette kujutada, mis orjapõlv ees ootamas on ja selle asemel, et nautida esseede kirjutamist eksistentsialistlikel teemadel, üritatatakse igal võimalikul ja võimatul juhul seanahka vedada.
    ah mis sa luiskad, mina saan siiani seanahaga edukalt hakkama:P
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Originally posted by fittibaldi

Vaata, asi ongi selles, et keskkoolis ei oskatagi ette kujutada, mis orjapõlv ees ootamas on ja selle asemel, et nautida esseede kirjutamist eksistentsialistlikel teemadel, üritatatakse igal võimalikul ja võimatul juhul seanahka vedada.
    ah mis sa luiskad, mina saan siiani seanahaga edukalt hakkama:P
    Kle mina enam ei saa
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Paluksin siiralt teie abi kallid kaaskodanikud!
    Nimelt on mul üks pikk-pikk ingliskeelne tekst vaja tõlkida eesti keelde ja seoses kooli lõpetamisega pole aega suurt seda teha, seega paluks abi. Kui keegi teab mõnda programmi, mis saaks sellega hakkama võiks seda soovitada ja mida rutem seda parem.

Ette tänades: Sarvik.

Administraator Kasutaja mazz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

järjekordne abipalve:
    teatud mängude puhul nagu näiteks fifa 2004 kaob mul pidevalt keset mängu gamepad tagant ära ja tagasi seda panna ei saa. ma kuulun aga playstation\'i koolkonda ja seega klaviatuuriga eriti osav ei ole.
    suhtkoht spetsiifiline proble küll, a äkki keegi ikka oskab midagi soovitada?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

ehk keegi oskab aidata, mul nimelt mäng: Midnight Club 2, kuid alati nii kui ma mängima hakkan siis jookseb mäng kokku...muusika ja muu jääb käima aga sõita ei saa ega midagi...ehk keegi oskab kuidagi aidata...
    And The Scorer is ...Wanchope

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Jälle tüütan siin rahulikke inimesi oma muredega..aga tegu on tõesti hädaolukorraga.
    Mu kuradi arvuti kõvakettalt haihtub järjekindlalt mälu. Norton Antivirus viiruseid ei tuvasta ja ka netis tehtud spetsiaalne scan praegu levivate ussviiruste leidmiseks ei andnud tulemusi.
    Paar päeva tagasi update\'isin oma windows\'i, kuni eilseni tundus kõik korras olevat, aga siis kadus terve päeva jooksul 2GB!!! Täna jätkus asi samas vaimus. Suurt midagi polegi enam alles.
    Ilmselt on tegu väga spetsiifilise problega ja on väga raske antud infi põhjal täpselt öelda, milles asi, aga kui kellegil on vähegi ideid selles suhtes, siis võiks teada anda.
    Kui teil hakkaks kõvaketta mälu järsult vähenema, siis mida võtaksite esimese asjana ette?
    Ette tänades,

Mazz

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Originally posted by costarica

ehk keegi oskab aidata, mul nimelt mäng: Midnight Club 2, kuid alati nii kui ma mängima hakkan siis jookseb mäng kokku...muusika ja muu jääb käima aga sõita ei saa ega midagi...ehk keegi oskab kuidagi aidata...
    kle mul oli sama asi ,ma tegin seepeale restardi ja seejärel reinstalli...kui see ka ei aidand ,tegin uuesti sama protseduuri ja kae imet ,mõjuski

Aga kui ikka ei mõju, siis korda veelkord sama asja...
    Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by mazz

Mu kuradi arvuti kõvakettalt haihtub järjekindlalt mälu.
    vähemalt sa pole üksi, mul täna terve päev sama jama olnud.
    pidevalt on teade ees, et \'jooksen mälust tyhjaks janiiedasi\'..viskasin kõik ebavajalikud failid kus see ja teine, ja poole tunni pärast sama lugu. wattafaak is gõuin on? :S
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Kui teil hakkaks kõvaketta mälu järsult vähenema, siis mida võtaksite esimese asjana ette?
    ega järgnev ei ole vist realistlik 2GB suuruste vähenemiste osalt, kuid mina vaataks üle kõik temp kataloogid - näiteks explorer võib ju arvata, et ta peab salvestama kõik külastatud lehed koos graafikaga kõvakettale, sama ka kõikide netist avatud failidega, mis kusagile temp kataloogi jäävad jne. muud küll pähe ei kipu tulema.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Originally posted by SleepWalking

ega järgnev ei ole vist realistlik 2GB suuruste vähenemiste osalt, kuid mina vaataks üle kõik temp kataloogid - näiteks explorer võib ju arvata, et ta peab salvestama kõik külastatud lehed koos graafikaga kõvakettale, sama ka kõikide netist avatud failidega, mis kusagile temp kataloogi jäävad jne. muud küll pähe ei kipu tulema.
    Temporary Internet Files ja Temp folderid sisaldasid kahepeale 4,2GB faile.
    On see normaalne ja kas need võib ära kustutada ilma et hiljem probleeme tekiks?

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Temporary Internet Files ja Temp folderid sisaldasid kahepeale 4,2GB faile.
    On see normaalne ja kas need võib ära kustutada ilma et hiljem probleeme tekiks?
    temp. int. files sisaldab exploreri salvestatud faile, aga ka netist tõmmatud ning näiteks installeeritud programmide installeerimisfaile. usutavasti võib suurema osa sellest maha kustutada küll (aga alati tasub üle vaadata suuremad failid). sama ka temp kataloogiga, identifitseeri mittevajalikud.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Originally posted by SleepWalking
    temp. int. files sisaldab exploreri salvestatud faile, aga ka netist tõmmatud ning näiteks installeeritud programmide installeerimisfaile. usutavasti võib suurema osa sellest maha kustutada küll (aga alati tasub üle vaadata suuremad failid). sama ka temp kataloogiga, identifitseeri mittevajalikud.
    Temp. int. files\'i folderi lasin tühjaks. Selle sisu oli u.1GB. Jama on aga selles, et kõik seal olnu (cookies) on küll läinud, aga kõvakettale ruumi juurde ei tulnud. Temp. folderit ei julge esialgu puutudagi, seal paistab olevat väga palju igast imelikke faile, mille vajalikkusest mul aimugi pole.
    A kustkohast saaks ma lõpetada sellise massilise kettale salvestamise?

Muide, avastasin, et arvuti user\'ite seas on mingi asp.net machine a... user. Seda userit mina küll teinud ei ole , on see normaalne, et arvutil on mingi oma user?

Suur jama ühe sõnaga, äkki keegi oskab aidata?

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Isiklikult kasutan sellist programmi
    , mis ise kustutab kõik arvutisse koguneva pasa ära.
    Joga Bonito!!!

küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Btw, härrased, ärge laske salvestada temp. int. files kausta 4.2 GB eest jama. IE->Tools->Internet Options->Temp. Int. Files Settings ja sealt sättige kõvakettale lubatav träni kõvasti väiksemaks. Eriti need, kel kõvaketta mahust kunagi ei jätku.

Nuhkvara vastu aitab ka Spy Sweeperi nimeline programm. www.webroot.com
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Btw, härrased, ärge laske salvestada temp. int. files kausta 4.2 GB eest jama. IE->Tools->Internet Options->Temp. Int. Files Settings ja sealt sättige kõvakettale lubatav träni kõvasti väiksemaks. Eriti need, kel kõvaketta mahust kunagi ei jätku.

Nuhkvara vastu aitab ka Spy Sweeperi nimeline programm. www.webroot.com
    Muuseas, internet files settings\'i järgi ongi mul ainult 200MB lubatud, aga siiski oli seal üle 1GB.
    Nende nuhkvara vastaste progredega on mul aga kurbi kogemusi - eelmine, mida kasutasin, kustutas ka vajalikke faile, mistõttu mul tuli lõpuks format c teha.
    A kas keegi oskab välja pakkuda, milles veel probleem võib olla - temporary faile on küll kahtlaselt palju, aga mälu haihtub kõvakettalt ka siis, kui hetkel netis ei surfa.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Mazz mina soovitaks sul nende küsimustega pöörduda näiteks hinnavaatlus.ee portaali foorumisse. Seal leidub neid arvutifriike rohkem, kes kindlasti aitavad sind mitu korda kiiremini kui siinsed jalgpallifoorumi puupead
    Joga Bonito!!!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Mine tea, seal kindlasti mingid friigid koos, kes räägivad ainult endile arusaadavas keeles, aga siit sain ma näiteks ühe \"puupea\" käest lingi, mis tekitas ilma probleeme kaasa toomata 4,2GB vaba ruumi.
    Pikk ja raskestijälgitav lause, aga ühe sõnaga: Tänud, Daywalker!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Originally posted by daywalker

Mazz mina soovitaks sul nende küsimustega pöörduda näiteks hinnavaatlus.ee portaali foorumisse. Seal leidub neid arvutifriike rohkem, kes kindlasti aitavad sind mitu korda kiiremini kui siinsed jalgpallifoorumi puupead
    Külastasin soovitatud foorumit. Mõned vastused juba käes, mõtlesin siis, et laskun tagasi maa peale ja küsin \"puupeade\" käest, mida järgnevad pärlid tähendada võiksid?

*system restore ka tarbib, seda ruumi saad piirata. tee kõik failid nähtavax siis näed mis toimub

*Lase Device manageris IDE kanalid ja kõvaketas maha, tee restart ja su viga peaks kadunud olema

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Selline imelik abipalve. Ega kellegil ei ole juhtumisi kodus elektrilise kalapüügiriista skeemi, või siis äkki keegi oskab mind juhatada sellisele leheküljele, kus see olemas oleks. Ma täpselt ei tea mis selle nimi on, aga ma usun, et te saite must aru.

P.S. Ma ei hakka kalu püüdma :P
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

U21
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Mina kui inimene kes naudib kalapüüda tean seda enamvähem kuidas saab seda teha! Samas tahtmatult tuleb tahtmine teada millex sul seda skeemi vaja kui sa kala ei püüa! ja kui püüax siis ma ei annax seda ültse
    Vaikne.....

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud