Lehekülg 1560, kokku 1643 EsimeneEsimene ... 560106014601510155015561557155815591560156115621563156415701610 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 31 181 kuni 31 200, kokku 32846
    Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mul on vaja kiirpakk saata Berliini, ala 1kilo ja esmaspäevaks. DHL EXPRESS, UPS EXPRESS, FEDEX EXPRESS, need on firmad mis on eelkõige tuntud oma usaldusväärsusega, on kellegil kogemusi? Kõigil on võimalused online saatmises ja väga tore, aga reaalsed kogemused?

tööalaselt korduvalt DHL. Aastaid. Pole probleeme olnud.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    tööalaselt korduvalt DHL. Aastaid. Pole probleeme olnud.
    Võtsingi DHL EXPRESSI, ma helistasin kõik kiirkulleri firmad läbi ja sain teada päris palju, või siis üldse mitte midagi. Dhli teenindaja vähemalt viitsis seletada üsna detailselt, kuidas teha vormistus ja tollimaks jne, fedexi teenindajal ilmselt oli väga suva, tunda oli pigem sellist" ah mul pea valutab, mida sa tahad" suhtumist. Upsi puhul tuli välja, et nemad ei vii isegi rohkem makstes pakke nädalavahetus kohale.
    1,2 kilo maksis 66 eurot muide eraisikule ja pakk on kohal homme päeva lõpuks, firmad vist pidavat alla saama kui on püsikliendid vms dhlis. Kallis, kuid kiire ja turvaline ja teenindus oli max level. Ma olen rahul, loodetavasti ka saaja.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Kuna mu vana kineskoop telekas on mind 12a teeninud, kuid nüüd näitab vananemise märke siis kummitab peas küsimus: millist telekat osta. Olen vaadanud netis ja käinud poodides koha peal. Igasugused numbrid, tähekombinatsioonid, bling 1 ja bling 2 võtavad silme eest kirjuks. Kuulan soovitusi. Vajadused on sellised:
    1) 48-50" (suurem jääks vist juba piksliliseks arvestades elamiskoha kubatuure)
    2) Ma oletan, et enamus on tänapäeval Full HD/ Ultra 4k?
    3) Ühilduvus arvutitega, kas üle wifi või kaabliga pole vahet (et saaks streamida filme, vutti jne)
    4) Ma ei tea kuidas need uued digiboxide und stuffiga ühilduvad (hetkel paar aastat vana, et peaks kärama?)
    5) Päris tundmatut firmat ei tahaks
    6) Seina peale kinnitamise optsioon võiks olla olemas, aga mitte peab.

Igat sorti soovitused ja enda peenise pikenduse kiitmised on teretulnud.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tänapäeval on kõigil oelmas Wifi, HDMI liidesed, sisseehitatud digiboksid (selle kasutusvõimalus oleneb su ruuterist). LG või Sony on suht kindla peale minek. Mine nt teliasse või kuhugi elektroonikapoodi kohapeale ja vaata millise pilt kõige paremini sobib. UHD/4K on enamus juba tänapäeval.

YNWA Kasutaja Saver avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Full HD ja 4K on kaks täiesti erinevat asja. Nagu öö ja päev.

Mine poodi ja võrdle pilte, siis näed isegi.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

Asjahuviline Kasutaja MartinEST avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Kuna mu vana kineskoop telekas on mind 12a teeninud, kuid nüüd näitab vananemise märke siis kummitab peas küsimus: millist telekat osta. Olen vaadanud netis ja käinud poodides koha peal. Igasugused numbrid, tähekombinatsioonid, bling 1 ja bling 2 võtavad silme eest kirjuks. Kuulan soovitusi. Vajadused on sellised:
    1) 48-50" (suurem jääks vist juba piksliliseks arvestades elamiskoha kubatuure)
    3) Ühilduvus arvutitega, kas üle wifi või kaabliga pole vahet (et saaks streamida filme, vutti jne)
    4) Ma ei tea kuidas need uued digiboxide und stuffiga ühilduvad (hetkel paar aastat vana, et peaks kärama?)
    5) Päris tundmatut firmat ei tahaks
    6) Seina peale kinnitamise optsioon võiks olla olemas, aga mitte peab.

Igat sorti soovitused ja enda peenise pikenduse kiitmised on teretulnud.
    Seinale kinnitamise võimalus on enamustel TV-del olemas, tuleb vaid seinale kinnituv raam lisaks osta.

Algupärane

Kas kellegi on kogemusi kahe pangakaardi kasutamisega? Kas telefonis annab saldo vaatamist sättida ka kahe kontoga? Mis on üldiselt plussid ja miinused ja kuidas seda kõige mugavamalt teha? Pank on Swed.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Kas kellegi on kogemusi kahe pangakaardi kasutamisega? Kas telefonis annab saldo vaatamist sättida ka kahe kontoga? Mis on üldiselt plussid ja miinused ja kuidas seda kõige mugavamalt teha? Pank on Swed.
    Mul oli just vaja uus kaart tellida (SEB pank) ja krdi 17 erinevat valikut on, mida kõiki annab veel peenhäälestada igasugu õiguste ja limiitidega

Mis puuduab App-i, siis SEB oma näitab ilusti 2 konto seise.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Mul on kaks pangakaarti, mis käsutavad ühte kontot. Noh, et kui üks peaks kaotsi minema, siis on teine ilusti sahtlist võtta ja nii. Aga muidu näitab jah kõigi kontode seise.

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Mul Swedi app näitab mõlemat, nii tava kui ka krediidi seisu.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul on kaks pangakaarti, mis käsutavad ühte kontot. Noh, et kui üks peaks kaotsi minema, siis on teine ilusti sahtlist võtta ja nii. Aga muidu näitab jah kõigi kontode seise.
    Mõnul on naisega ühine perekonto ja kaks pangakaarti ainult, et üks kaart on oma rahakotis ja teine on kodus kahe luku taga peidus. fair enough

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Mõnul on naisega ühine perekonto ja kaks pangakaarti ainult, et üks kaart on oma rahakotis ja teine on kodus kahe luku taga peidus. fair enough
    Mõnu elab üksinda

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mõnu elab üksinda
    Kas Sa mitte tööga abielus ei onud?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas FB on mingi uue (aja)ühiku kehtestanud? Igatahes minutitest on saanud "milj".
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Nii, lollid. Järgmine mure.

Mul on nüüd selline, see noh tead küll, veini bottle. Punane. Aga. 40% juba drinkitud. Samas. Uues meždas. Kas on mõistlik pokaal võtta? Või pigem pudelist otse n.ö pa stakanom live teha? Fak ohv Mark! Arvestada on vaja seda, et pokaalis lahtub näff 15,69 prosa kiiremini. Samas kohusetundlikult solvunud üli-ülima rassi esindajana...ei, ma ei ole Manu toetaja...on see pudelist valamine üldse tiba nagu tug job. Et siis.

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Mine kangema peale ruttu

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Andke nõu, millist panni osta? Ja kus kohast? Homme oleks vaja osta sest vana pann paistab juba läbi aga niipalju kui seni olen juhtumisi põgusalt silmanurgast vaadanud - ilma ostuplaanita - on nad tavaliselt vist liiga madala äärega või siis need läikivast metallist - ma ei tea kas alumiiniumist või kurat teab millest - panni välimusega ja varrega asjad, kus ju midagi praadida ei saa.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Andke nõu, millist panni osta? Ja kus kohast? Homme oleks vaja osta sest vana pann paistab juba läbi aga niipalju kui seni olen juhtumisi põgusalt silmanurgast vaadanud - ilma ostuplaanita - on nad tavaliselt vist liiga madala äärega või siis need läikivast metallist - ma ei tea kas alumiiniumist või kurat teab millest - panni välimusega ja varrega asjad, kus ju midagi praadida ei saa.
    K-rauta, Fiskars vastavalt pliidile, kas gaasi, keraamiline või mingi kolmas aparaat sul kodus.
    Hetkel seal ka soodukad pannidele -30%, seega saad normaalse panni, mis kestab umbes €28.- eest.

Eesti koondislane Kasutaja Calva avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

yooo, mõtlesin android teloga vutti vaadata aga tahtis flashplayerit mida vist ei saa tõmmata? Mis variandid veel on

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Calva Vaata postitust
    yooo, mõtlesin android teloga vutti vaadata aga tahtis flashplayerit mida vist ei saa tõmmata? Mis variandid veel on
    Proovi telekat vôi arvutit.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud