Lehekülg 1624, kokku 1649 EsimeneEsimene ... 62411241524157416141620162116221623162416251626162716281634 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 32 461 kuni 32 480, kokku 32963
    Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

See näo varjamine on nii aastast 2000.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

oleks mida varjata siis no one gives a shit kes seal taga on, ok see oleks ehk üllatus olnud, kui see oleks Üllar Jörberg tegelikult

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    oleks mida varjata siis no one gives a shit kes seal taga on, ok see oleks ehk üllatus olnud, kui see oleks Üllar Jörberg tegelikult
    Krt, nüüd ma olen pettunud, et see Jörpa polnud. Oleks palju lahedam olnud.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Höhöhö..

EDIT: Loog, et paljud teadsid, aga elu24 tegevus ikka täispask, vorpigu parem Vahur Joa intekaid edasi.

Eesti koondislane Kasutaja erxu avatar
    Liitus foorumiga
    May 2006

Algupärane

See on küll selline algklassi lapse küsimus, aga lugesin uudist kus betooniauto sõitis kraavi. Oletame, et betooniauto mis on betooni täis ja sellega juhtub mingi avarii, tehniline rike mida iganes, et betooni ei ole võimalik teatud aeg välja lasta, siis mis võimalused on hiljem see betoon sealt kätte saada? Ta küll ei kivistu kohe tundide jooksul ära, aga siiski kui peaks tahkeks minema, siis kuidas see kivistunud betoon sealt kätte saadakse?

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas erxu Vaata postitust
    See on küll selline algklassi lapse küsimus, aga lugesin uudist kus betooniauto sõitis kraavi. Oletame, et betooniauto mis on betooni täis ja sellega juhtub mingi avarii, tehniline rike mida iganes, et betooni ei ole võimalik teatud aeg välja lasta, siis mis võimalused on hiljem see betoon sealt kätte saada? Ta küll ei kivistu kohe tundide jooksul ära, aga siiski kui peaks tahkeks minema, siis kuidas see kivistunud betoon sealt kätte saadakse?

+

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas erxu Vaata postitust

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Kas Ühisteenuste parkimisdivisjon saab isikuandmetele (auto omaniku tuvastamine numbri järgi) ligi? Naisel juhtus mingi imelik seik, et kui pmst trahvi pole vaja maksta siis ma ei hakka üldse edasi uurima seda asja ja ennast avalikustama neile.

whytf Kasutaja Parlour avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2016

Algupärane

Ühisteenus'el on juurdepääs.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Loen Liiklusseadus
    § 21. Sõiduki peatamis- ja parkimiskeeld
    (2) Sõidukit ei tohi peatada:
    7)kohas, kus suunavööndit või sõidurada tähistava pideva märgisjoone ja peatatud sõiduki vahe oleks alla kolme meetri;

Kas keegi oskab lahti seletada, mida tähendab see lisa-
    ja peatatud sõiduki vahe oleks alla kolme meetri?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Laiust? Et teised Sinust ohutult mööda saaks, kuivõrd pidevjoon keelab vastassuuna kaudu mööduda. Lihtsalt oletan.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

See uus Gonsiori liikluskorraldus. Küsin siiralt, riskides ekspertide vihaga ja juhiloa kaotamisega, aga...
    Sellel muutsuunalisel rajal, nagu ma aru saan, on ainus indikaator hetkel kehtiva liiklussuuna kohta vastava raja kohal poomil asuv väike LED-tahvel, kus on siis vastavalt roheline nool ("Go!") või punane rist ("Stop, motherfucker!").

Minu küsimus on: kas KUMBKI neist, olgu roheline nool või punane rist, on ka liiklusseaduse järgi reaalselt eksisteeriv liikluskorraldusvahend või -märk? Et kui ei ole, siis hauzefakk saab need lambist loopida üles pealinna tähtsale tuiksoonele ja siis tänitada, et juhid on lambad?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Laiust? Et teised Sinust ohutult mööda saaks, kuivõrd pidevjoon keelab vastassuuna kaudu mööduda. Lihtsalt oletan.
    That is correct. Tartus olen näinud isegi autodele selle kohast hoiatust, et nii ei tohi parkida.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    That is correct. Tartus olen näinud isegi autodele selle kohast hoiatust, et nii ei tohi parkida.
    Mis laiusest jutt käib ikkagi (auto, tee)?
    Palun seletage ikka nii, et natuke kõvema peaga inimene ka aru saaks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mõeldud on seda laiust, mis jääb pideva joone ja Sinu auto vahele. See peab olema vähemalt 3m, et teised Su pargitud autost mööda mahuks.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    See uus Gonsiori liikluskorraldus. Küsin siiralt, riskides ekspertide vihaga ja juhiloa kaotamisega, aga...
    Sellel muutsuunalisel rajal, nagu ma aru saan, on ainus indikaator hetkel kehtiva liiklussuuna kohta vastava raja kohal poomil asuv väike LED-tahvel, kus on siis vastavalt roheline nool ("Go!") või punane rist ("Stop, motherfucker!").

Minu küsimus on: kas KUMBKI neist, olgu roheline nool või punane rist, on ka liiklusseaduse järgi reaalselt eksisteeriv liikluskorraldusvahend või -märk? Et kui ei ole, siis hauzefakk saab need lambist loopida üles pealinna tähtsale tuiksoonele ja siis tänitada, et juhid on lambad?
    X - kolmnurga sees on teadagi samaliigiliste teede ristmik eks
    Nool näitab lihtsalt suunda.

Aga tõsiselt rääkides, siis selliseid liiklusmärke LE kirjas ei ole.
    https://auto.geenius.ee/eksklusiiv/g...s-arvestamata/

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mis laiusest jutt käib ikkagi (auto, tee)?
    Palun seletage ikka nii, et natuke kõvema peaga inimene ka aru saaks.
    Capture.jpg
    Pidasin silmas seda kohta. Ehk kui sinna Spezialised rattapoe ette oma auto jätta, siis ei jää piisavalt ruumi pideva joone ja auto vahele mis peatus. Seega pole võimalik teistel autodel mööduda nii, et üle pideva joone ei sõideta.

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Teeks ettepaneku tõsta selle igati asjakohase ja aktuaalse arutelu (ilma irooniata) Liikluse alateemase, oleks ehk pisut parem koht?
    Elu on lühike, pidu on pikk.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Millal Eesti100 oli ja kas seda tähistati ka?

Lätile õnnitlused muidu!

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Millal Eesti100 oli ja kas seda tähistati ka?

Lätile õnnitlused muidu!
    Sa oled vist marsielanik.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud