320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Oot, presidendi pärast rammis praam Kuivastu sadamat või? Või on Postimehe toimetaja peast vittus, et sellise pealkirja paneb? Ma artikli sisse lugeda ei saa, sest olen vaene

    "REPORTAAŽ ÖISEST PRAAMIJÄRJEKORRAST: «Presidenti ei tohi kaptenisillale lasta!"
    See on allika - kellegi suvajaani - tsitaat.

    Kommentaar


      Jep. Kui mina lehte vaatasin oli see esilehe peamine uudis. Panna sinna pealkirja mingi suvajaani tsitaat, mis nagu kommentaaridest näha, põhjustab ikka mõnusaid vandenõuteoorijaid, on äärmiselt lahe...

      Kommentaar


        Kas foorumisse kuidagi alkomeetrit ei annaks integreerida? Jube palju variante oleks selle kasutamiseks, puusalt pakuks:

        A) Üle 1.5 promilli ei saa postitada.
        B) Üle 1.5 promilli saab ainult läbusse postitada.
        C) Mingeid piiranguid pole, aga aasta lõpus saab kõrgeima keskmisega postitaja aasta parmu tiitli.

        e: Ja muidugi see, kuidas mõned tüübid suudavad peale sellist kogust Westonsit foorumi üles leida ja veel klaviatuurile pihta saada on iseenesest päris muljetavaldav. Ma olen ka täis peaga paras jauraja, aga tavaliselt Messengerist eriti kaugemale ei jõua ja seal kirjutatut peab ka järgmisel hommikul dešifreerima hakkama...

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Kas foorumisse kuidagi alkomeetrit ei annaks integreerida? Jube palju variante oleks selle kasutamiseks, puusalt pakuks:

          A) Üle 1.5 promilli ei saa postitada.
          B) Üle 1.5 promilli saab ainult läbusse postitada.
          C) Mingeid piiranguid pole, aga aasta lõpus saab kõrgeima keskmisega postitaja aasta parmu tiitli.

          e: Ja muidugi see, kuidas mõned tüübid suudavad peale sellist kogust Westonsit foorumi üles leida ja veel klaviatuurile pihta saada on iseenesest päris muljetavaldav. Ma olen ka täis peaga paras jauraja, aga tavaliselt Messengerist eriti kaugemale ei jõua ja seal kirjutatut peab ka järgmisel hommikul dešifreerima hakkama...
          Südame teeb soojaks, et märgatakse. Tegelt ka.

          Kommentaar


            Westons on toonik ikka, eksju?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Kas foorumisse kuidagi alkomeetrit ei annaks integreerida? Jube palju variante oleks selle kasutamiseks, puusalt pakuks:

              A) Üle 1.5 promilli ei saa postitada.
              B) Üle 1.5 promilli saab ainult läbusse postitada.
              C) Mingeid piiranguid pole, aga aasta lõpus saab kõrgeima keskmisega postitaja aasta parmu tiitli.

              e: Ja muidugi see, kuidas mõned tüübid suudavad peale sellist kogust Westonsit foorumi üles leida ja veel klaviatuurile pihta saada on iseenesest päris muljetavaldav. Ma olen ka täis peaga paras jauraja, aga tavaliselt Messengerist eriti kaugemale ei jõua ja seal kirjutatut peab ka järgmisel hommikul dešifreerima hakkama...
              Voh! nowetalkin. Lisaks ka punkti D) Üle 3 promilli saab jälle postitada
              ★★★★★★

              Kommentaar


                olümpiale mingi striimi ka leiab kuskilt?

                Kommentaar


                  Välismaal oled? eurosport player on 5 euri kuus ja näitab kõigest pilti.

                  Kommentaar


                    Kas see on ajakinduseetika ja normidega kooskõlas kui allikaks paned "teadusajakiri," mitte "teadusjakiri Journal of Stroke and Cerebrovascular Diseases"?

                    https://www.ohtuleht.ee/1039532/pauk...e-tottu-surnud

                    Kommentaar


                      kas põhja-koreal kuldmedali lootust on?

                      Kommentaar


                        Miks olümpiamängudel osaleb Suurbritannia koondis, kui jalgpallis on Inglismaa, Wales, Šotimaa ja Põhja-Iirimaa eraldi? Kas nad on eraldi ka teistes pallimängude aladel? Miks peale Fääri saarte, Gibraltar ja Suurbritannia neliku pole rohkem autonoomsete alade koondiseid? Võiks ju olla ka Baskimaa ning heal juhul ka Kataloonia koondis ning Euroopa jalgpall nii klubi- kui ka koondise tasandil muutuksid mitmekülgsemaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Miks olümpiamängudel osaleb Suurbritannia koondis, kui jalgpallis on Inglismaa, Wales, Šotimaa ja Põhja-Iirimaa eraldi
                          Olümpiamängud on riikide koondiste võistlus, UEFA on rahvuskoondiste organisatsioon. Seeg olümpial on ka teistes pallimängudes GBR ühe võistkonnana.

                          Lisaks, 2011 näiteks toimus Eesti - Baskimaa mäng, seega, rahvuskoondis on, aga UEFAsse veel ei kuulu, mis iganes põhjusel (ilmselt raha on põhjuseks)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                            Olümpiamängud on riikide koondiste võistlus, UEFA on rahvuskoondiste organisatsioon. Seeg olümpial on ka teistes pallimängudes GBR ühe võistkonnana.

                            Lisaks, 2011 näiteks toimus Eesti - Baskimaa mäng, seega, rahvuskoondis on, aga UEFAsse veel ei kuulu, mis iganes põhjusel (ilmselt raha on põhjuseks)
                            https://www.goal.com/en/news/why-do-...s17gm562j5nazz veidi täpsem selgitus.

                            Kommentaar


                              Mis värk selle FC Transferwise klubiga on. Kas see on tõesti antud ettevõttega (praegune Wise) kuidagi seotud ja kuidas too brasiilia päss sinna etteotsa on sattunud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Mis värk selle FC Transferwise klubiga on. Kas see on tõesti antud ettevõttega (praegune Wise) kuidagi seotud ja kuidas too brasiilia päss sinna etteotsa on sattunud?
                                Ma brasiilia pässi kommentaarist ei saanud aru, aga jah tolle firma töötajad mängivad seal klubis. Eeldaks, et firma ilmselt maksab trenniaegu jms ka neile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X