Lehekülg 1841, kokku 1855 EsimeneEsimene ... 84113411741179118311837183818391840184118421843184418451851 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 36 801 kuni 36 820, kokku 37089
    U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Kuule oli jah. Hakkas hüppama seal. See videosse ei jäänud, aga algul karjus üle saali kus teie manu särgid on, ütlesin vaikselt et ma Liverpooli mees, siis tuli lähemale ja hakkas maskidest jaurama
    Kaala ja Linnupojad on tegelikult naised?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Ma arvan et siin on tegu isegi millegi veel enamaga.
    “Mind nähti! Ja ka mina nägin mind…Ja mina sidusin mind kinni. Mina…mind..”

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Muretse rohkem oma stora enso pärast
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Siin on targemaid inimesi, et kas kuskil on mingit analüüsi/uuringut või vadeva tehtud, et kuidas mõjuks:
    a. majandusele
    b. inimeste elatustasemele, kui
    palgad ja sotsiaaltoetused makstaks kord nädalas senise kord kuus asemel?

Et kas majandusel on paha, kuna ei tehta debiilseid "ostan endale suure teleka"-otsuseid? Elatustasemel on paha, kuna kuu lõpus on inimesed vaesed ja peavad litsiks minema?

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Siin on targemaid inimesi, et kas kuskil on mingit analüüsi/uuringut või vadeva tehtud, et kuidas mõjuks:
    a. majandusele

Et kas majandusel on paha, kuna ei tehta debiilseid "ostan endale suure teleka"-otsuseid? Elatustasemel on paha, kuna kuu lõpus on inimesed vaesed ja peavad litsiks minema?
    USAs saavad ligi 70% töötajatest palka kord nädalas või kaks korda kuus. Ma kiiresti otsides leidsin sellised kaks asja:

Pay cycles: Individual and aggregate effects of paycheck frequency
    The Impact of Payment Frequency on Subjective Wealth Perceptions and Discretionary Spending

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Aussis saadakse ka pmst kord nädalas või max 2 nädala tagant ja Usas ja Aussis on pudrumäed ees seega järeldused võib ise teha.

U21 Kasutaja z3ro avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

https://www.amazon.de/-/en/Charcoal-.../dp/B0058O1516

Kus Eestis saaks sellist sütt soetada?
    Universaal Universum ütleb, et neil pole.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Suurematest cityalkodest peaks saama.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    a. majandusele

Päris huvitav teemapüstitus.
    Kui miskit põnevat teada saad, siis võid jagada ka.

Ilmselt see kord kuus on kujunenud ajalooliselt, kui päriselt raha jagati füüsiliselt kohtudes, käest kätte ja allkirja vastu.
    Olukorras kus rahad liiguvad virtuaalselt võiks see toimida vabalt kasvõi päevasel baasil, miks ei?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Olukorras kus rahad liiguvad virtuaalselt võiks see toimida vabalt kasvõi päevasel baasil, miks ei?
    Ma näen siin sarnasust sellega, kus (muud ) narkootikumid oleksid vabalt saadavad - muidu lahe, kuid ühiskond põletaks end suht kiirelt läbi (sest inimene on sõltlane).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas z3ro Vaata postitust
    https://www.amazon.de/-/en/Charcoal-.../dp/B0058O1516

Kus Eestis saaks sellist sütt soetada?
    Universaal Universum ütleb, et neil pole.
    Magistrali City Alkos oli viimati. Samas on tegemist ikkagi üsna sita söega.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Kas rakvere maximas tahtis linnupoja kaalale maski ette panna?
    naersin üks kõva 10 sekundit DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma näen siin sarnasust sellega, kus (muud ) narkootikumid oleksid vabalt saadavad - muidu lahe, kuid ühiskond põletaks end suht kiirelt läbi (sest inimene on sõltlane).
    Oot, selgita seda mehhanismi?

Et kui keegi saab toimetulekutoetust näiteks 150 EUR kuus. Siis see oleks parem variant?
    Kui see, et ta saaks 150/30 = 5 EUR päevas ?

Et kummal juhul siis tõenäosus läbi põletada suurem oleks kui summa samaks jääks?

Või pidasid silmas seda loogikat, et kui saab 150 korraga siis kolm päeva on pidu ja joob sellega soti maha, ülejäänud 27 päeva peaks ülejäänud 50 EUR'ga hakkama saama ja näriks ainult kiirnuudleid ja seega kokkuvõttes jooks vähem?

Sest kui nii, siis võiks alternatiivina teha hoopis maksed korra kvartalis näiteks

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

kahtlustan, et mida sagedamini makseid teha, seda suurema noosi võtavad pangad ülekandetasudena. lisaks võiks inimestel tekkida mure likviidsusega, kui vaja varusid täiendada. turule tuleks uued "mugavad" krediidipakkumised.

kas üüri/kommunaale peaks ka siis hakkama sama tihti maksma? usas vist käib see nädala kaupa?

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mätchisin bumblis ühe ilusa neiuga kes on hiljutine lesk. Iseloomustavalt peab ta ennast peast segaseks, ning ilmselt käis ta eile psühholoogi juures nutmas. Väga ilus neiu on muidu. Mulle endale meeldib lineaarne stabiilsus ja rahu, äärmisel juhul pehme siinusfunktsioon. Kas on mõtet minna puutuma?

Meeskonnaliige Kasutaja Eilaveel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Mätchisin bumblis ühe ilusa neiuga kes on hiljutine lesk. Iseloomustavalt peab ta ennast peast segaseks, ning ilmselt käis ta eile psühholoogi juures nutmas. Väga ilus neiu on muidu. Mulle endale meeldib lineaarne stabiilsus ja rahu, äärmisel juhul pehme siinusfunktsioon. Kas on mõtet minna puutuma?
    See küsimus on ilmselgelt suunatud kaalale.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ei, tunne elust rõõmu parem.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Enda kohta peast segased ütlevad need, kes päeval ühe lause natuke valesti ütlevad ja siis öösel sellepärast magada ei saa. Päriselt hullud on need, kes idiootseid inspireerivaid tsitaate topivad.

Psühhoanalüütik rahvaspordipäev teie teenistuses.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    kahtlustan, et mida sagedamini makseid teha, seda suurema noosi võtavad pangad ülekandetasudena. lisaks võiks inimestel tekkida mure likviidsusega, kui vaja varusid täiendada. turule tuleks uued "mugavad" krediidipakkumised.

kas üüri/kommunaale peaks ka siis hakkama sama tihti maksma? usas vist käib see nädala kaupa?
    Ülekandetasu kannab ju makse teostaja. See sõltub jah muidugi sellest, mis tingimused siis sotsiaalkindlustusamet välja kaubelda suudab

Selle krediidipakkumiste osas ma ütleks, et olukord kus Sul on üks laekumishetk kuu jooksul tekitab likviidsusprobleeme oluliselt rohkem - mida pikem on kahe laekumise vaheline periood, seda kehvem on ju likviidsus.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ülekandetasu kannab ju makse teostaja. See sõltub jah muidugi sellest, mis tingimused siis sotsiaalkindlustusamet välja kaubelda suudab
    las riik jah maksab.

Selle krediidipakkumiste osas ma ütleks, et olukord kus Sul on üks laekumishetk kuu jooksul tekitab likviidsusprobleeme oluliselt rohkem - mida pikem on kahe laekumise vaheline periood, seda kehvem on ju likviidsus.
    lõppkokkuvõttes on 150 eurot ainult 150 eurot nii ehk naa, ükskõik kui mitmeks osaks sa seda jagad. aga ka sellistel inimestel on mingid arved enamasti kuu esimeses pooles vaja tasuda, mis suurema osa sellest "sissetulekust" ära söövad.

5eurose päevaraha asemel võiks ju siis kohe juba ainult supi- ja suitsutalonge jagada, sest ega selle eest suurt muud ei saagi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud