Lehekülg 1840, kokku 1852 EsimeneEsimene ... 84013401740179018301836183718381839184018411842184318441850 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 36 781 kuni 36 800, kokku 37030
    Eesti koondislane Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

mul endalgi oli august kõrgem kui juulis, mis sest et 2 nädalat puhkuse ajal maal elasin.

Miks see tuumajaam üldse selline big no-no on? Kas see praegusteks pole mitte üsna keskkonnasõbralik? Kui reaalne see julgeolekurisk on?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Huvitav, mis ma sel aastal juulis tegin? Justkui oli ka kaks nädalat puhkust... Kokku oli 80,11€ (aasta varem 27,89).
    Kuumalaine? Külmik vms läks palavusest lolliks?

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Ma enda näol ei oska adekvaatset infot anda, kuna ma 2020 lõpus alles sain oma kodukontori koos kõigile vajadustele vastava Gaming PC-ga üles seatud, siis ilmselgelt hakkas kõik see elektrit rohkem neelama kui varem olnud lahendused. Küll aga maa majas on asjad pigem jäänud niiöelda vea piiresse ehk max 1-2 eurot vahe eelneva aastaga, näiteks eelmine aasta oli tohult palju elektritööriistega töid väljas aga see aasta jälle rohkem elektripumbaga kaevust vee võtmist, tänu põuale.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    Kuumalaine? Külmik vms läks palavusest lolliks?
    kont! natürlich! mul see portatiivne kont, ilma selleta võimatu kodukontoris töötada kuumade ilmadega!

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Kas garantiide pikkus on kuidagi seadustega või muude regulatsioonidega reguleeritud?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Kas garantiide pikkus on kuidagi seadustega või muude regulatsioonidega reguleeritud?
    Jah, 2 aastat ELi seadustega

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    ...

Miks see tuumajaam üldse selline big no-no on? Kas see praegusteks pole mitte üsna keskkonnasõbralik? Kui reaalne see julgeolekurisk on?
    Tšernobõl. Keskmine Eesti inimene vastab sulle nii. Sest inimestel puuduvad teadmised tuumajaamade üldtoimimisest ja arusaam, et nendest korstnatest tuleb välja veeaur mitte mingi reostav suits. Teema on ka tuumajäätmetest lahtisaamine, aga eks saab Valgevenesse või kuskile Somaaliasse müüa.

Üldiselt ma pooldaks sajaga tuumat. Elektri tegemine mittemillestki. Päikest meil ei ole ja Eesti varustamiseks on metsikud pinda vaja. Hiidlased ei luba tuulikuid ehitada ja Riik ei luba Sõnajalgadel seda teha. EL ei luba kivisütt ahju visata. Hüdro teemat me ei saa teha. Ongi suht kusine seis.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    täitsa pekkis, mingi teise perega kuu aega koos elada...
    ei ole vist väga soovituslik küll. aga kui eraldi korruse saab neile anda, siis täitsa ok. eriti kui on lastega kes saavad mu enda lastel lastehoidjateks olla. win.
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Eesti rohelised töötavad süstemaatiliselt tuumaenergia vastu, aga samad ametivennad üle lahe tuumeenergiat avalikult pooldavad. Tösi, selline seisukoht vöeti alles viimastel aastatel. Täiesti loogiline ja edasiviiv lahendus

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Mis värk toimub Facebooki mööblimüügi gruppides.

Näiteks olen hakanud tähele panema, et pakutakse näiteks "otse maaletoojalt" kontinentaalvoodeid.
    Ilma põhjalikuma uurimiseta tundub, et selliseid pakkujaid oleks nagu kohe erinevaid.

Kas on mingisugune mööblimüüja pankrotti läinud ja mõni opportunist ostis pesast varud välja ja nüüd müütab neid?
    Või on keegi leidnudki ärimudeli kus päriselt ja spetsiaalselt tuuakse otse maale ja ilma markupideta müüakse odavamalt voodeid?
    Või on tegemist mingitpidi kavala scamiga mida ma läbi hammustada ei oska?

Kas kellelgi mingeid kogemusi/teadmist sellest.
    Ise olen just mõelnud uue (kontinentaal)voodi hankimisele, aga enne kui sellist allikat kasutada mõtlesin veidi tausta uurida.

Eesti koondislane Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Või on keegi leidnudki ärimudeli kus päriselt ja spetsiaalselt tuuakse otse maale ja ilma markupideta müüakse odavamalt voodeid?
    rohkem sinnakanti jah.

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Mis hüvitised lisanduvad riigikoguliikme palgale? See mingi 1300 kuluhüvitis, mingi 800 elukohahüvitis vajadusel, kas midagi veel?

Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas baller Vaata postitust
    Mis hüvitised lisanduvad riigikoguliikme palgale? See mingi 1300 kuluhüvitis, mingi 800 elukohahüvitis vajadusel, kas midagi veel?
    Kütus ei ole eraldi?

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Ma ei tea, kas kütus just eraldi, aga mingi üldisem autokomp peaks ka olema

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Ma ei tea, kas kütus just eraldi, aga mingi üldisem autokomp peaks ka olema
    kuluhüvitise sees.
    Riigikogu liikme staatuse seadus.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kas soccerneti foorumil on kuskil KKK leht, kust leiaks kiirelt vastuse mõnele rumalale küsimusele, näiteks sellele, kuidas lisada postitustele pilte, tweete jms?

Postituse lisamisel saab panna teksti ümber igasugu tagisid, aga kas ja kuidas need töötavad?

Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    Kas soccerneti foorumil on kuskil KKK leht, kust leiaks kiirelt vastuse mõnele rumalale küsimusele, näiteks sellele, kuidas lisada postitustele pilte, tweete jms?

Postituse lisamisel saab panna teksti ümber igasugu tagisid, aga kas ja kuidas need töötavad?
    Ausalt öeldes ma olen nii õppinud, et võtad kellegi pildi või twitteri säutsu postituse replysse ja vaatad sealt mis värk on.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Kas rakvere maximas tahtis linnupoja kaalale maski ette panna?

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Kas rakvere maximas tahtis linnupoja kaalale maski ette panna?
    Kuule oli jah. Hakkas hüppama seal. See videosse ei jäänud, aga algul karjus üle saali kus teie manu särgid on, ütlesin vaikselt et ma Liverpooli mees, siis tuli lähemale ja hakkas maskidest jaurama
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Kuule oli jah. Hakkas hüppama seal. See videosse ei jäänud, aga algul karjus üle saali kus teie manu särgid on, ütlesin vaikselt et ma Liverpooli mees, siis tuli lähemale ja hakkas maskidest jaurama
    kuuumad tšeburekid.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud