Lehekülg 1821, kokku 1841 EsimeneEsimene ... 82113211721177118111817181818191820182118221823182418251831 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 36 401 kuni 36 420, kokku 36806
    Asjahuviline Kasutaja MartinEST avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    Eesti-Läti mängul tegid fännisärgis vellod fännitribüünil trummitaguja läheduses jumala avalikult täiesti tavalist haisu-sigaretti, nii et asi see väike veip nüüd seal statal ära pole kannatada
    Fännitribüünile kaubeldi kunagi ammu-ammu see suitsutegemise õigus välja, mõned kasutavad seda õigust siiani.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kui suur protsent Soomes elavatest eestlastest ei oska soome keelt?

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kui suur protsent Soomes elavatest eestlastest ei oska soome keelt?
    Oleneb kas sa mõtled neid, kes elavad või neid kes käivad kuus mõned nv Eestis ka? Ise arvan, et kokku umbes 20-30 protsenti(selle sees ka eestivenelased) ei saa peaaegu midagi aru.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas kultuuriministriks ei pandagi üldiselt selliseid naljakaid inimesi, et kultuuriinimesed suurest stressist head kultuuri kütma hakkaks?
    Mai teagi. Mu arust nad lihtsalt veits lollakad (Eplik & Pehk tsitaico)

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Risto234 Vaata postitust
    Kas HinnaVaatluse foorum ka vãlja surnud ?!?
    See pole minu tassike.

Küsimus ka. Ma saan aru, et Anneli Ott patseerib päevast päeva igast kultuuriüritustel ettekäändega, et tal on negatiivne test taskus. Kes testimise kinni taob? See tuleb vist mingi 4x joogid autosse kuus?
    20 LEGEND

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Kas keegi on kasutanud Elisa üle õhu piiramatu koduinterneti paketti? Kuidas on, kas on väärt võrreldes nende piiratud pakettidega? Pole kunagi Elisa internetiga kokku puutunud, tea kas kannatab üldse kriitikat?
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    See pole minu tassike.

Küsimus ka. Ma saan aru, et Anneli Ott patseerib päevast päeva igast kultuuriüritustel ettekäändega, et tal on negatiivne test taskus. Kes testimise kinni taob? See tuleb vist mingi 4x joogid autosse kuus?
    Kunagi sattusin ühe TA ametnikuga veidi rääkima, kes ütles, et sotsiaalministeerium nõudis endale (mälu järgi) 300 000 kiirtesti, kuna, noh, nad on ikkagi eesliin!

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Kas keegi on kasutanud Elisa üle õhu piiramatu koduinterneti paketti? Kuidas on, kas on väärt võrreldes nende piiratud pakettidega? Pole kunagi Elisa internetiga kokku puutunud, tea kas kannatab üldse kriitikat?
    Sõltub naabritest, enne kaabli vedamist oli sama pakett ja siis ikka väga sõltus ajast, kas telku ei haki ja nett on kasutatav. Tipptundidel, nt õhtuti polnud kõige parem kvaliteet. Samas eks sõltub ka konkreetsest asukohast, masti lähedusest, koormusest jne.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ma ei soovitaks Elisat netikasutuse poolelt mitte kellelegi, kes natukenegi rohkem ringi liigub kui poodi ja tagasi.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Oi blinn, et pigem Telia üle õhu kui Elisa?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Oi blinn, et pigem Telia üle õhu kui Elisa?
    Oleneb piirkonnast, aga ma ütleks isegi, et pigem Tele2 enne Teliat.
    Võimalik, et Tele2 mobiilsete klientide arv on väiksem kui Telial ning seetõttu koormus mastile ka leebem.

Elisat soovitaks ka oma kogemusest vältida.

Muidugi võid ju küsida testiks kõigilt sim-i ja testida. Eelmine suvi anti väga lahkelt.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Elisal on iga öö kella 2 paiku raskusi interneti kohaletoimetamisega üle õhu....või siis läheb just siis HUGE allalaadimine lahti mingites piirkonna perekondades.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Üle õhu internet. Kvaliteet ja kiirus sõltub piirkonnast. Tasub proovida kõiki. Ise proovisime Teliat vanast harjumusest. Max download 8Mbps ja kõikuv ühendus. Samas kohas Elisa sikutab 40Mbps alla ja stabiilsem. Mõlemad olid välise antenniga (ruuteriga).

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tänks kutid.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

cutie'd*

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Siin operaatoritele jutt läks. On keegi kursis, kas on veel selliseid kampaaniad olnud, et ala viid oma mobiilside ja internetid teise teenusepakkuja juurde ja antakse tasuta/poolmuidu uus korralik telefon teatud lepingu eest või enam neid väga ei tehta?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Kas meil siin mingeid kinnisvaramaaklereid ka on või? Ma tahaksin perele lõuna-eestisse kas (kalarikka) järve äärde või siis emajõe/väikse emajõe või võrtsjärve kaldale tagatud ligipääsuga maatükki eesmärgiga väike isiklik kämping-saun-getaway. Neid lihtsalt ei ole. Tingimus on, et oma maalt jalad vette. Või on kellelgi kogemust, kuidas selliste vähemüüdavate maade ostmine käib? Panen külapoe juurde kuulutuse? Scannin avalike andmebaase ja helistan kõik krundid läbi? Viimane oleks liiga metsaostjate teema mu jaoks.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Facebookis Vanade talumajade mingi teema

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Kas meil siin mingeid kinnisvaramaaklereid ka on või? Ma tahaksin perele lõuna-eestisse kas (kalarikka) järve äärde või siis emajõe/väikse emajõe või võrtsjärve kaldale tagatud ligipääsuga maatükki eesmärgiga väike isiklik kämping-saun-getaway. Neid lihtsalt ei ole. Tingimus on, et oma maalt jalad vette. Või on kellelgi kogemust, kuidas selliste vähemüüdavate maade ostmine käib? Panen külapoe juurde kuulutuse? Scannin avalike andmebaase ja helistan kõik krundid läbi? Viimane oleks liiga metsaostjate teema mu jaoks.
    Tartus peaks kinnisvara olema küll ju.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Tartus peaks kinnisvara olema küll ju.
    ? ja tähemärgid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud