320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on küll selline algklassi lapse küsimus, aga lugesin uudist kus betooniauto sõitis kraavi. Oletame, et betooniauto mis on betooni täis ja sellega juhtub mingi avarii, tehniline rike mida iganes, et betooni ei ole võimalik teatud aeg välja lasta, siis mis võimalused on hiljem see betoon sealt kätte saada? Ta küll ei kivistu kohe tundide jooksul ära, aga siiski kui peaks tahkeks minema, siis kuidas see kivistunud betoon sealt kätte saadakse?

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      See on küll selline algklassi lapse küsimus, aga lugesin uudist kus betooniauto sõitis kraavi. Oletame, et betooniauto mis on betooni täis ja sellega juhtub mingi avarii, tehniline rike mida iganes, et betooni ei ole võimalik teatud aeg välja lasta, siis mis võimalused on hiljem see betoon sealt kätte saada? Ta küll ei kivistu kohe tundide jooksul ära, aga siiski kui peaks tahkeks minema, siis kuidas see kivistunud betoon sealt kätte saadakse?


      +

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        See on küll selline algklassi lapse küsimus, aga lugesin uudist kus betooniauto sõitis kraavi. Oletame, et betooniauto mis on betooni täis ja sellega juhtub mingi avarii, tehniline rike mida iganes, et betooni ei ole võimalik teatud aeg välja lasta, siis mis võimalused on hiljem see betoon sealt kätte saada? Ta küll ei kivistu kohe tundide jooksul ära, aga siiski kui peaks tahkeks minema, siis kuidas see kivistunud betoon sealt kätte saadakse?

        Kommentaar


          Kas Ühisteenuste parkimisdivisjon saab isikuandmetele (auto omaniku tuvastamine numbri järgi) ligi? Naisel juhtus mingi imelik seik, et kui pmst trahvi pole vaja maksta siis ma ei hakka üldse edasi uurima seda asja ja ennast avalikustama neile.

          Kommentaar


            Ühisteenus'el on juurdepääs.

            Kommentaar


              Loen Liiklusseadus
              § 21. Sõiduki peatamis- ja parkimiskeeld
              (2) Sõidukit ei tohi peatada:
              7)kohas, kus suunavööndit või sõidurada tähistava pideva märgisjoone ja peatatud sõiduki vahe oleks alla kolme meetri;

              Kas keegi oskab lahti seletada, mida tähendab see lisa-
              ja peatatud sõiduki vahe oleks alla kolme meetri?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                See uus Gonsiori liikluskorraldus. Küsin siiralt, riskides ekspertide vihaga ja juhiloa kaotamisega, aga...
                Sellel muutsuunalisel rajal, nagu ma aru saan, on ainus indikaator hetkel kehtiva liiklussuuna kohta vastava raja kohal poomil asuv väike LED-tahvel, kus on siis vastavalt roheline nool ("Go!") või punane rist ("Stop, motherfucker!").

                Minu küsimus on: kas KUMBKI neist, olgu roheline nool või punane rist, on ka liiklusseaduse järgi reaalselt eksisteeriv liikluskorraldusvahend või -märk? Et kui ei ole, siis hauzefakk saab need lambist loopida üles pealinna tähtsale tuiksoonele ja siis tänitada, et juhid on lambad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Laiust? Et teised Sinust ohutult mööda saaks, kuivõrd pidevjoon keelab vastassuuna kaudu mööduda. Lihtsalt oletan.
                  That is correct. Tartus olen näinud isegi autodele selle kohast hoiatust, et nii ei tohi parkida.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    That is correct. Tartus olen näinud isegi autodele selle kohast hoiatust, et nii ei tohi parkida.
                    Mis laiusest jutt käib ikkagi (auto, tee)?
                    Palun seletage ikka nii, et natuke kõvema peaga inimene ka aru saaks.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      See uus Gonsiori liikluskorraldus. Küsin siiralt, riskides ekspertide vihaga ja juhiloa kaotamisega, aga...
                      Sellel muutsuunalisel rajal, nagu ma aru saan, on ainus indikaator hetkel kehtiva liiklussuuna kohta vastava raja kohal poomil asuv väike LED-tahvel, kus on siis vastavalt roheline nool ("Go!") või punane rist ("Stop, motherfucker!").

                      Minu küsimus on: kas KUMBKI neist, olgu roheline nool või punane rist, on ka liiklusseaduse järgi reaalselt eksisteeriv liikluskorraldusvahend või -märk? Et kui ei ole, siis hauzefakk saab need lambist loopida üles pealinna tähtsale tuiksoonele ja siis tänitada, et juhid on lambad?
                      X - kolmnurga sees on teadagi samaliigiliste teede ristmik eks
                      Nool näitab lihtsalt suunda.

                      Aga tõsiselt rääkides, siis selliseid liiklusmärke LE kirjas ei ole.
                      Jalgratturile pole uus tänav ei ohutu ega mugav Kaks aastat tagasi tellis majandus- ja kommunikatsiooniministeerium Gonsiori tänava esialgsele projektile ekspertiisi, kus Taani firma COWI palus sisuliselt kõik jalgratta liiklust puudutava ümber teha. Geenius käis täna Gonsiori tänava rattaga läbi ning veendus, et 20 punktist on arvestatud vaid 6. 1. Ratturid ja jalakäijad peaks olema selgelt […]

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Mis laiusest jutt käib ikkagi (auto, tee)?
                        Palun seletage ikka nii, et natuke kõvema peaga inimene ka aru saaks.
                        Capture.jpg
                        Pidasin silmas seda kohta. Ehk kui sinna Spezialised rattapoe ette oma auto jätta, siis ei jää piisavalt ruumi pideva joone ja auto vahele mis peatus. Seega pole võimalik teistel autodel mööduda nii, et üle pideva joone ei sõideta.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Teeks ettepaneku tõsta selle igati asjakohase ja aktuaalse arutelu (ilma irooniata) Liikluse alateemase, oleks ehk pisut parem koht?
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Millal Eesti100 oli ja kas seda tähistati ka?

                            Lätile õnnitlused muidu!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Millal Eesti100 oli ja kas seda tähistati ka?

                              Lätile õnnitlused muidu!
                              Sa oled vist marsielanik.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Miks pole kasvõi kõikides Euroopa Liidu riikides pandipakendi süstemi? Et mis põhjused on, seda mitte teha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X