320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mhmh, too venemaalt suitsu ja müü odavamalt. Oled kohe kangelane.
    Suur vahe ju. Üks asi on seadusega keelatud, teine mitte.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mhmh, too venemaalt suitsu ja müü odavamalt. Oled kohe kangelane.
      Tšehhi ja Venemaa sutsu erineva staatusega riigid

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        eSim-iga kell
        Eile olin juba kreenis nende erinevate kellade võrdlemisega, pärast sinu kommentaari leidsin kiirelt ühe ja nüüd tellitud.

        TÄNUD!
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Mis sa välja valisid siis?
          Nende e-sim kellade akud kestavad ca 2-3 päeva max?

          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Eile olin juba kreenis nende erinevate kellade võrdlemisega, pärast sinu kommentaari leidsin kiirelt ühe ja nüüd tellitud.

          TÄNUD!

          Kommentaar


            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
            Mis sa välja valisid siis?
            Nende e-sim kellade akud kestavad ca 2-3 päeva max?
            Tegin kompromissi ja mõtlesin, et ei ole enne magamaminemist raske kell laadima panna.

            Imekella ei leidnud ja võtsin Galaxy active 2 4g - ilmselt igav valik, aga no ei leidnud paremat. Ei ole mingi eputaja, aga odavamad esimiga kellad tundusid kuidagi kolakad ja ei meeldinud, see paistab selline klassikaline ja lihtne, mulle meeldib.

            eSIM annab minu jaoks väga suure eelise kõikide teiste kellade ees, ei pea telefoni ega wifi/bluetooth range pärast muretsema.

            Ilmselge pluss on ka see, et hädas on võimalik ka kellaga telefonikõne ära teha. Minu töös võib vaja minna.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Miks tv3 sport näitab mingit lambi mängu samal ajal kui Leicester ja Sheffield United mängivad euroopasse pääsu nimel?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Miks tv3 sport näitab mingit lambi mängu samal ajal kui Leicester ja Sheffield United mängivad euroopasse pääsu nimel?
                Vaatad valet Tv3 Sporti? Kaks kanalit on, too mäng tuleb esimeselt kanalilt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Vaatad valet Tv3 Sporti? Kaks kanalit on, too mäng tuleb esimeselt kanalilt.
                  Tra, keegi oleks seda 1,5h tagasi võinud öelda 😆

                  Kommentaar


                    Elisa kava näitab juba pikemat aega iga premmi mängu ajal "Manchester City vs Liverpool". Ja seda mõlemal kanalil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Elisa kava näitab juba pikemat aega iga premmi mängu ajal "Manchester City vs Liverpool". Ja seda mõlemal kanalil.
                      Krt, tahtsin eile sama kirjutada, aga ei viitsinud trükkida telefoni.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Kus saab Pärnus telki maha panna ja hommikuni juua kolmekesi? Leidsin mingi Esplanaadi telkikisala, on see selleks sobiv?

                        Kommentaar


                          Kui on hunnik kõnekaarte, kus raha peal, siis kas on võimalik praegusel ajal kuhugi see krediit ära kulutada ja näiteks pangaarvele välja kanda? Ehk on keegi kursis?

                          Kommentaar


                            Metsajooks ja Tartu?
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                              Metsajooks ja Tartu?
                              Dendropargist mööda emajõe kallast edasi vastuvoolu. Või ihaste mets. Või anne kanali juures mööda emajõe äärt edasi ihaste silla poole.

                              Kommentaar


                                Kui ühel on huvi õppida IT-d kaugõppes, siis mis valikud tal oleks?
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X