320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus inimestele kes on Eesti ettevõtlussüsteemi nagu maksudega rohkem kursis kui mina.
    Eestis peab FIE sotsiaalmaksu maksma iga kvartal ehk siis 4 korda aastas aga kui ma võtsin end selle aasta 28ndal aprillil FIEks ning lõpetan FIE nt 16ndal septembril, siis mitme kvartali eest ma sotsmaksu maksma pean? Kas tuleb 2 täiskvartalit või poolitavad nad ka kuidagi?

    Kommentaar


      Kõikides seltskondades, kus mina seda mängu mänginud olen, on see "potiknõid" alati olnud

      Loen ja imestan lihtsalt...
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Millal tehakse youtube app selliseks, et muusika kestab edasi ka pärast ekraani välja lülitamist?

        Kommentaar


          Mitte kunagi, tegemist pole muusikakanaliga.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Millal tehakse youtube app selliseks, et muusika kestab edasi ka pärast ekraani välja lülitamist?
            Nokial mingi youtube klient, sellega saab. Äkki androidil ka
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Algselt postitas abso Vaata postitust
              Küsimus inimestele kes on Eesti ettevõtlussüsteemi nagu maksudega rohkem kursis kui mina.
              Eestis peab FIE sotsiaalmaksu maksma iga kvartal ehk siis 4 korda aastas aga kui ma võtsin end selle aasta 28ndal aprillil FIEks ning lõpetan FIE nt 16ndal septembril, siis mitme kvartali eest ma sotsmaksu maksma pean? Kas tuleb 2 täiskvartalit või poolitavad nad ka kuidagi?
              Maksad ikkagi 1 kvartali ja 2 kuu eest:
              28 aprill-15 juuni eest tulud x 2 kuud x 33% (selle siis oleks pidanud tasuma 15. juunil eks)
              pluss
              16 juuni-15 september täiskvartali eest tulud x 3 kuud x 33%

              Kommentaar


                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                Kõikides seltskondades, kus mina seda mängu mänginud olen, on see "potiknõid" alati olnud

                Loen ja imestan lihtsalt...
                mul sama lugu. aru küll ei saanud, kas botikutega nõid või mis... aga ju vanemad mehed, kes vene kroonus käisid, teavad asja paremini. ise vene keele anaalsustesse nii väga süüvida ei viitsi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Millal tehakse youtube app selliseks, et muusika kestab edasi ka pärast ekraani välja lülitamist?
                  Iphoniga saab! Pane juutuubist lugu käima -> vajuta home nuppu -> tõmba näpuga ekraanil alt üles -> tuleb lahti pleier -> vajuta play -> kuula. Ja muideks soundcloudist peaks ka enamuse lugusid kätte saama. Miks kasutada juutuubi kui videosid vaadata ei taha vaid ainult kuulata?
                  varupallivarupumpaja

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                    Miks kasutada juutuubi kui videosid vaadata ei taha vaid ainult kuulata?
                    sest 2015.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kuna täna algab uefa meistrite liiga siis oleks selline rumal küsimus et kas uefa fantasyt seal uefa lehel enam polegi ? Või keegi teab muud lehekülge kus saaks fanatsyt ? Tänud

                      E: tundub et midagi on seal ikka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas priitval Vaata postitust
                        Kuna täna algab uefa meistrite liiga siis oleks selline rumal küsimus et kas uefa fantasyt seal uefa lehel enam polegi ? Või keegi teab muud lehekülge kus saaks fanatsyt ? Tänud

                        E: tundub et midagi on seal ikka
                        Ei leidnud ka esimese raksuga, aga UEFA FB leht annab:

                        "Apologies: technical issues have delayed #UCLfantasy. Scoring will now start on Matchday 2, so that everyone has a chance to submit a team."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                          Ei leidnud ka esimese raksuga, aga UEFA FB leht annab:

                          "Apologies: technical issues have delayed #UCLfantasy. Scoring will now start on Matchday 2, so that everyone has a chance to submit a team."
                          "you have all year plus 3 weeks after group stages to launch the fantasy, this is a joke!"
                          Suht nalja number jah see , mäletan aastaid kus sai ikka korralikult mängitud

                          Kommentaar


                            y0 vanakooli ahvid!

                            huumorisaates oli stseen, kus helistati lambivennale ja kordamööda küsiti mingit nime X. siis lõpuks helistati kõnega "Siin X, ega keegi mulle helistanud pole?". mis saatega oli tegu? kas see on kuskil üleval?

                            instrumentaalvilinad, mis võivad olla täpsed, kuid võivad ka bambusesse minna:
                            • üheks osalejaks Egon Nuter
                            • Etv jõuluõhtu või aastavahetuseprogramm
                            • oli eetris nullindate alguses (võib-olla varem, võib-olla tehtud varem-varem)


                            (ma ise seda näinud pole, seega ei oska hästi etv arhiivis orienteeruda. minu poole pöörduti selle küsimisega)

                            Tervitused PETSINHO-le ka!
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              huumorisaates oli stseen, kus helistati lambivennale ja kordamööda küsiti mingit nime X. siis lõpuks helistati kõnega "Siin X, ega keegi mulle helistanud pole?". mis saatega oli tegu? kas see on kuskil üleval?

                              instrumentaalvilinad, mis võivad olla täpsed, kuid võivad ka bambusesse minna:
                              • üheks osalejaks Egon Nuter
                              • Etv jõuluõhtu või aastavahetuseprogramm
                              • oli eetris nullindate alguses (võib-olla varem, võib-olla tehtud varem-varem)


                              (ma ise seda näinud pole, seega ei oska hästi etv arhiivis orienteeruda. minu poole pöörduti selle küsimisega)

                              Tervitused PETSINHO-le ka!
                              Kahe sõbra lood?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Kahe sõbra lood?
                                Tere, mina olen Bobbi. Tere, mina olen Robbi.
                                Kahe sõbra lood neh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X