320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Converse Vaata postitust
    sellise praktikaga suudaks isegi pime ARK-i sõidueksami täkkesse panna
    Sõidueksami sooritamine ei võrdu vilumus. Hea õnne korral võib ka 10 sõidutunniga täielik algaja esimese korraga ära teha. Olen juhendanud mõnda algajat selle juhendaja märgiga, täielik loterii. Mõni haarab kogu loogikat lennult ja teine muudkui sõidab ja sõidab ja ikka paneb kõige elementaarsemate asjadega metsa.

    Kommentaar


      kas see kalvi kalle tekst on päris, et 2200 euri kulub kuus ühe vangi peale?
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        kas see kalvi kalle tekst on päris, et 2200 euri kulub kuus ühe vangi peale?
        Miks mitte? Soomes kulub kenasti üle 200 eurtsi päevas ja midagi 80k aastas. Tänapäevased vangid on kulukad
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Miks mitte? Soomes kulub kenasti üle 200 eurtsi päevas ja midagi 80k aastas. Tänapäevased vangid on kulukad
          suht kurb. lasteaiale kulub 100-400 kuus. mul suht pohkar, aga no närvi ajab kui vangidele sellised summad lähevad. eriti kui mõned lapsevanemad jätavad 1-2 euri lilleraha jne maksmata mõnikord.. kui ma nende asemel oleks, siis ma ei tea mis ma teeks.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            kui kõik personalikulud ja kommunaalid kokku liita, tuleb kindlasti ka kulu ühe lapse peale märkimisväärne nagu vanglas

            Mootorsõiduki lubadeta juhtimist harrastav tõsielustaar Kalvi-Kalle Kruusamäe läks 7. oktoobri pärastlõunal Tallinna vanglasse oma aastapikkust karistust kandma. Kuu lõpus jõudis Elu24 toimetusse Kalvi-Kalle muredest pungil kiri, mis oli kirjutatud peatoimetaja Katrin Lustile.
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              kas see kalvi kalle tekst on päris, et 2200 euri kulub kuus ühe vangi peale?
              kus kalvi kalle sellest räägib ka

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                kus kalvi kalle sellest räägib ka
                sital olles scrollisin postimeest ja seal oli mingi nutulaul lusti prouale või kellele iganes kirjutatud, ma kahjuks sisu ei tea kuna ei maksa postimehe eest.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  sital olles scrollisin postimeest ja seal oli mingi nutulaul lusti prouale või kellele iganes kirjutatud, ma kahjuks sisu ei tea kuna ei maksa postimehe eest.
                  Kalvi legend.

                  «Iga päev uudised räägivad kus on 1000+ uut nakatunuid, eestis pole inimesigi varsti nii palju. Aga see selleks. Uuri välja, kuhu tegelikult see raha kulub, väidetav 2200+ euri. Selliste kulude suhtes peaks elu siin olema nagu lill, söögid peaksid olema toitvamad ja ametnikud peksid tegelema meiega. Isegi hambaarsti juurde ei saa.»

                  «Praeguste murede suhtes kuhu veel pöörduda kui mitte sinu poole. Tavainimesel ei kulu kah 2200 euri kuus, juua, suitsetada jne siin ei saa!»

                  «Kindlast kirjuta mulle, mis sa sellest jamast arvad ja kas võtad ette? Kui juba kirja saadad, võid Kanal 2 kulul mõned margid saata.»

                  Kommentaar


                    Kas toidupoes tuleks vahepulk asetada enda ette või enda järele? Viimati Rimis käies jätsin teadlikult enda ette pulga panemata ja jätsin 30-40cm vahe sisse. Kassapidaja lõi minu asjad ka läbi ja siis mu ees olev härra avastas, et need pole tema asjad. Kassapidaja siis ütles, et pulka polnud vahel. Härra vastas, et ei tea, miks järgmine ei pulka ei pannud. Ma jällegist ütlesin talle, et pulk käib enda asjade järgi.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kas toidupoes tuleks vahepulk asetada enda ette või enda järele? Viimati Rimis käies jätsin teadlikult enda ette pulga panemata ja jätsin 30-40cm vahe sisse. Kassapidaja lõi minu asjad ka läbi ja siis mu ees olev härra avastas, et need pole tema asjad. Kassapidaja siis ütles, et pulka polnud vahel. Härra vastas, et ei tea, miks järgmine ei pulka ei pannud. Ma jällegist ütlesin talle, et pulk käib enda asjade järgi.
                      Seadust ega määrust ei tea, aga minu loogika on olnud seni, et "kelle janu, selle jalad". Ehk kui mina ei taha järgmise tüübi asju kinni maksta siis panen sinna ise pulga vahele...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Seadust ega määrust ei tea, aga minu loogika on olnud seni, et "kelle janu, selle jalad". Ehk kui mina ei taha järgmise tüübi asju kinni maksta siis panen sinna ise pulga vahele...
                        No täpselt!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Iseteeninduskassades selliseid muresid pole.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Iseteeninduskassades selliseid muresid pole.
                            No ma muidu kasutangi iseteenindust, aga oli vaid 4 asja vaja haarata, kiiret polnud ja järtsis oli ainult 1 inimene.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Segaduse vältimiseks nii oma asjade ette kui ka taha vajadusel.

                              Kommentaar


                                Ma just avastasin, et ma vist kasutasin viimati tavalist kassat mingi 2019 Ainult iseteenindus või koju tellimine

                                Kommentaar

                                Working...
                                X