320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Aga palju IT-inimeste hulgas selliseid on, kelle jaoks klassikaline kultuur ja sotsiaalsne suhtlemine igapäevaselt on nii oluline, et selle järgi elukohta valima peab? Ses mõttes, et padujoomise ja kultuurikriitiku skaalal on päris palju muid eluvorme veel võimalikud. Eks inimesed on erinevad, mina näiteks tarbin alkoholi 90% vähem kui elan või viibin Tallinnast väljaspool, olen elanud ka kohas, mille kõrval isegi Jõgeva on täielik metropol, no ei ajanud kuidagi eriliselt jooma see värske ja puhas maaõhk. Pigem ajab jooma suvisel ajal see kui mingil põhjusel üle kahe päeva ainult Tallinna piirides peaks olema, see on tõesti olukord mida igati vältida proovin.
    No ma nagu enda seltskonna pealt tean, et seal on IT-inimesed väga väljaskäivad ja sotsiaalselt aktiivsed inimesed. See, et IT-tüüp istub tuima vinnilise näoga helesinise ekraani poolt valgustavas toas, on ju veel imelikum stereotüüp.

    Kommentaar


      Mõne inimese jaoks on mets, vesi, linnud... aka loodus - kino-teater-muusika eest.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Mõne inimese jaoks on mets, vesi, linnud... aka loodus - kino-teater-muusika eest.
        Seda ma ütlesingi, et see sobib kindlat sorti inimesele. Ja neid ei ole nii palju ja need, kes IT-maailmast seda igatsevad, need ka maal elavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Aga kus sa väljas käid?

          avalda see arvamus selle uudise kõrval, et riigiasutusi hakatakse regionaalpoliitika huvides Tln-st välja viima
          (ehkki sellest kampaaniast pole ka juba mõnda aega midagi kuulda, vist vaibus ära)
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Paar aastat tagasi kindlasti veel polnud. Lõpetasin Tallinnas ja meie bakaeksami tulemused olid Tartu omadest paremad. Sama oli ka mitmes põhiaines nagu nt karistusõigus. Seega mingit olulist kvaliteedivahet kindlasti pole. Kõik oleneb vastutavast õppejõust. Mõnes aines on see tugevam Tartus ja mõnes aines Tallinnas.
            Grazie

            Kommentaar


              Air Baltic. Mõni aasta tagasi oli tegemist kohutava lennufirmaga, kes skeemitas igal võimalikul moel, broneeriti kõik lennud üle, võeti nt. varjatud pileti broneerimistasu jne. Lisaks kompensatsiooni saamine oli sama keeruline kui Smartlynxilt. Kas nüüd on asi paranenud või tasub endiselt vältida?

              Miskipärast LOT lendab Brüsselisse õhtuti, mis on natuke ebameeldiv, Air Balticul on ainsana hommikune lend...

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Air Baltic. Mõni aasta tagasi oli tegemist kohutava lennufirmaga, kes skeemitas igal võimalikul moel, broneeriti kõik lennud üle, võeti nt. varjatud pileti broneerimistasu jne. Lisaks kompensatsiooni saamine oli sama keeruline kui Smartlynxilt. Kas nüüd on asi paranenud või tasub endiselt vältida?

                Miskipärast LOT lendab Brüsselisse õhtuti, mis on natuke ebameeldiv, Air Balticul on ainsana hommikune lend...
                Käsipagasi kaalumise teema on praegu moes neil. Trip.ee foorumis on rohkemat kirjas.

                Kommentaar


                  Mis asi see Changemakers on? Kõik jagavad ja nuruvad like.

                  Kommentaar


                    Mingit efekiivset ravimit kõrvetiste vastu? Soovitatakse igasugu piima joomisest kuni erinevate tablettideni välja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
                      Mingit efekiivset ravimit kõrvetiste vastu? Soovitatakse igasugu piima joomisest kuni erinevate tablettideni välja.
                      Kusjuures Rennie aitab natukene.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
                        Mingit efekiivset ravimit kõrvetiste vastu? Soovitatakse igasugu piima joomisest kuni erinevate tablettideni välja.
                        ise kasutan gasec gastrocapsi hommikuti 40MG. Maalox närimistabletid aga jooksvalt kiirema efektiga (kui eelnev päev lappama läinud ja hommikul kehv). üldiselt aga igasugu jogurtid ja keefirid ajavad ka asja ära kui öösiti tühja kõhu tunne tekib.

                        üldiselt ega see kõrvetiste asi nii... ega ta inimesele hea ole ning tasub silma peal hoida ja vältida asju, mis seda tekitavad.

                        Kommentaar


                          Käsipagasi kohver. Mida võtta mida vältida? Võimalikult kerge, sang otsas ning küljepeal ja topeltrattad? Delsey, March, Samsonite või hoopis midagi muud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Käsipagasi kohver. Mida võtta mida vältida? Võimalikult kerge, sang otsas ning küljepeal ja topeltrattad? Delsey, March, Samsonite või hoopis midagi muud?
                            Mul on Delsey seljakott. Olen kõik enda reisid viimase 10 aasta jooksul sellega teinud. Ja, noh, ma alati selle kotiga reisingi. On alati käsipagasisse läinud, on saanud rämedalt trööpamist. Siiani pole ühtegi kohta, mis katki. Isegi lukkudest pole ükski katki.

                            Kommentaar


                              Mul on Samsonite. Väga okei! Oleks võinud ehk natukene vähem maksta ja võiks tsips kergem olla, aga kurta ei saa ja vastu peab ka. Lisaks veel, et on korralikud sahtlid jms et organiseerida oma asjad mugavalt ära.
                              Aga kui uuesti ostma peaks, siis vaataks esmalt vist kaalu ja korralike rataste olemasolu ja seejärel hinda. Sangad jms on ilmselt kõigil korralikud.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
                                Mingit efekiivset ravimit kõrvetiste vastu? Soovitatakse igasugu piima joomisest kuni erinevate tablettideni välja.
                                Kusjuures piim aitab väga hästi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X