320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siiber läheb ikka siis kinni, kui ahi on ära köetud, sedamoodi jääb soe sisse. Kütmise pealt kinni pannes hakkab tossu ja vingu sisse ajama.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Millal peab siibri avama ja millal sulgema?
      Oleneb eesmärgist. Sisuliselt on kolm erinevat lähenemist:

      1. Kütad kuni leek kustub ja paned siibri kinni- Toa kütmine
      2. Kütad ja ei panegi siibrit kinni- Välisõhu kütmine
      3. Kütad ja hoiad terve aja siibri kinni- Enesetapp

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Teemaks asjud/puuküttega pliidid ja siiber

        Miks on osadel ahjudel 1 siiber ja osadel mitu. Millal peab siibri avama ja millal sulgema?
        On olemas suvesiiber ja talvesiiber. Suvesiiber laseb lahtiolles suitsu/sooja otse korstnasse, talvesiiber läbi soojamüüri korstnasse. Ehk talvesiiber sooja saamiseks ja suvesiiber lihtsalt pliidi kütmiseks.

        Kommentaar


          Kas ajavahemikul 22 juuli - 5 august Hispaanias jalka mänge ka on ? Näiteks Real mängib kellegagi või barcelona ?
          Tänud!

          Kommentaar


            Algselt postitas priitval Vaata postitust
            Kas ajavahemikul 22 juuli - 5 august Hispaanias jalka mänge ka on ? Näiteks Real mängib kellegagi või barcelona ?
            Tänud!
            Real ei mängi kohe kindlasti ja kahtlen, et ka Barcelona seda teeb.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Barca koduleht ütleb, et 26 juuli mängitakse Camp Noul Internacional'ga

              Kommentaar


                FRIENDLY GAME

                Hajduk Split

                FC Barcelona23-07-11 20:30 Poljud de Split

                Huvitav vastane muidugi.

                E:Aajaa Hispaanias.Ma arvasin, et Hispaania klubide osavõtul. Ei hakkanud postitust ära kustutama. Postituste arv on juu siiin "kõige tähtsam".

                Kommentaar


                  Kas keegi oskab soovitada mõnusat juhtmevaba hiirt, millel oleks ka küljenupud.

                  Kommentaar


                    Kui suur on netopalk, kui brutopalk on 670 eurot?

                    Kommentaar


                      palk.crew.ee on hea leht, mis ikka selliste küsimustega hädast välja aitab. 539,43€ näitab see süsteem.

                      Kommentaar


                        tänud

                        Kommentaar


                          Kaks küsimust-
                          1. Kuidas kiiruskaamerad trahvivad Eestis kiirust ületavaid kaherattalisi (neil pole ju ees numbrit ja nägu pole võimalik samuti tuvastada)?
                          2. Mis kuradi värdsõna on multšimine ja mis see tähendab ning kas mingit normaalsemat sõna tõesti pole?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Kaks küsimust-
                            1. Kuidas kiiruskaamerad trahvivad Eestis kiirust ületavaid kaherattalisi (neil pole ju ees numbrit ja nägu pole võimalik samuti tuvastada)?
                            2. Mis kuradi värdsõna on multšimine ja mis see tähendab ning kas mingit normaalsemat sõna tõesti pole?
                            1. Ei trahvigi
                            2. Leidsin ainult ÕS vaste ".mul'tšima <55:.mul'tšida, mul'tšin> multšiga katma"
                            - ja siis tekkis muidugi küsimus mis on multš - "mul'tš <20:mul'tši, .mul'tši> aiand sõnnik, turvas, kõdu, kile, paber vm mulla pinnal selle soojendamiseks, niiskuse säilitamiseks ja umbrohutõrjeks ▪. Multš+paber"

                            Ehk siis multšimine võiks olla mulla katmine soojendamiseks, niiskuse säilitamiseks ja umbrohutõrjeks? Aga miks öelda nii pikalt, kui saab ühe sõnaga
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Multš koosneb puukooretükikestest ning sellega kaetakse põõsaste või lillede alust maapinda või peenraid. Multšimine on multšiga katmine.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                1. Ei trahvigi
                                Eriti debiilne värk siis.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X