320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    Unelmia ja toimistohommia on ta ka tõlkinud.
    Töönädal algab,
    veel ihus pohmavabinad,
    silitan kempsu seina.
    Olen tööpaigas ettur,
    põrsa segu ahviga,
    suu täis kui kuiva heina.
    Kõrvalkontori neidudest
    salamahti unistan,
    manan neid mõtteis ritta.
    Ajupiltidest kirkaist
    elektrisärin kubemes,
    mida küll ette võtta?

    Olen mees...
    Naised, mil viisilt välja küll võtta
    teid unelmatest võiksin?
    Kui lilli sul toon, kohe diivanil
    kutsuvalt harki ajad reisi
    ja sedamaid kraabad mu selga sa siis
    oma punalakis küüntega
    ja sosistad kõrva nii meelalt,
    et nõus oled tegema sa kõike,
    kõike...
    ...aga...

    ...töönädal algab,
    veel ihus pohmavabinad...

    (jne)

    Kommentaar


      Südamlikud tänud!
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Kust ma netist saan vaadata, kes mulle kuuluvas eluruumis on sisse kirjutatud. Eluruum asub Tallinnas. Kaks aastat tagasi ma nägin seda kohta, aga enam üles ei leia.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Kust ma netist saan vaadata, kes mulle kuuluvas eluruumis on sisse kirjutatud. Eluruum asub Tallinnas. Kaks aastat tagasi ma nägin seda kohta, aga enam üles ei leia.
          https://uuskinnistusraamat.rik.ee/Avaleht.aspx siin peaks olema.

          P.S Ei ole ikka.

          Leidsin. Eesti.ee sealt valid Elukoha omaniku õigustatud nõudmised. Ja siis pead täitma avalduse, mis läheb KOV-le.

          Fakk, nevermind, pole see ka

          Kommentaar


            Mõned kuud tagasi uuris keegi siin foorumis kuskil vett kannatava habemepiiraja või juukselõikusmasin kohta. Tuli ka paar head soovitust vastuseks.

            Keegi juhatab mind selle postituse juurde?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kas on mõnda platvormi aktsiate jaoks, nagu on oddsportal/olbg näiteks? Kus kasutajad siis märgivad, mida nad ostma/myyma hakkavad tulevikus? Www.share.com on midagi sarnast, kus eksperdid avaldavad arvamust, aga mind huvitaks tavainvestorid...

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Play Station 4 online Fifa sõpruskohtumine.

                Olen jõudnud punkti, kus ma oskan salvestada videoklippi nii, et minu häält on kuulda.

                Kas kuidagi on võimalik nii salvestada videoklippi mu mängust, et vastase hääl ka samale failile peale jääks?
                See vedas välja.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Äkki keegi oskab plaatijat soovitada Tallinnas?

                  Kommentaar


                    Eikusagilt tekkis hiljaaegu huvi krüptosse investeerimise vastu. Samas ca 4 kuu pärast astun pangakontorisse sisse ja taotlen eluasemelaenu. Kas see võib neile probleemiks saada kui kontoväljavõtet tsekkama hakkavad või ei peaks pablama? Kellelgi ehk sarnaseid kogemusi

                    Kommentaar


                      Krüpto on liiga tundlik manipulatsioonile. Väga väike arv inimesi kontrollivad väga suurt protsenti maailma krüptost. Koroonakriisi valguses on kindlasti paremaid kohti kuhu investeerida?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                        Eikusagilt tekkis hiljaaegu huvi krüptosse investeerimise vastu. Samas ca 4 kuu pärast astun pangakontorisse sisse ja taotlen eluasemelaenu. Kas see võib neile probleemiks saada kui kontoväljavõtet tsekkama hakkavad või ei peaks pablama? Kellelgi ehk sarnaseid kogemusi
                        Kui investeerid passiivselt, siis ei tohiks probleeme tekkida. Kui aga on näha, et hoiad lühikest aega ja kaupled aktiivselt, siis on panga jaoks tegu red flagiga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Veel1v2rav
                          Mul oleks ka seoses eluasemelaenuga küsimus. Kui olen olnud maksehäire registris üleval 5000€ võlaga, kuid see on tasutud, siis kui kaua peab olema aega möödas selle tasumises, et oleks võimalik saada laenu? Või siis autolaen?
                          Kui maksehäireteregister näitab, et asi on lõpetatud, siis võib sinna kirjutada, et asi ammu makstud ja võiksite selle siit kustutada, tean et nii on vähemalt minevikus saadud teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Miks panga käest ei küsi?

                            Sest lugesin seda alateemat ja palju lihtsam oli siia kribada oma küsimus. Pole aastal 2020 plaanis nagunii võtta seda laenu. Mõtlesingi, et sinusugused targutajad ja kõiketeadjad oskavad nagunii mu küsimusele vastata.

                            Kommentaar


                              Kes on naistemees Lembit Öpik ja millega on ta silma paistnud?
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                Kes on naistemees Lembit Öpik ja millega on ta silma paistnud?
                                Brittide parlamendis oli päris pikalt ja koguaeg silma Kroonika sarnastele väljaannetele. Vahepeal ajas mingit kosmose/asteroidide asja ka vms. Ta vanaisa oli Ernst Öpik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X