320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisaks parmudele on hulganisti liblikaid näha see aasta.

    Kommentaar


      Algselt postitas Markko Vaata postitust
      Mingi teooria on, et kuumuse tõttu. Soodustab nende arengut vms. Kuskile metsa matkama v telkima minna praegu on täielik Scheiße.
      Tavaliselt kuumuse tõttu jääb sääsehooaeg ära, aga seda kuulen küll esimest korda..
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        Lisaks parmudele on hulganisti liblikaid näha see aasta.
        Viimane nädal on haige lepatriinude uputus olnud. Parkisin auto puu alla, 15 minutiga oli auto peal ligi 20 lepatriinut, suhteliselt suured ja oranži värvi.

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Viimane nädal on haige lepatriinude uputus olnud. Parkisin auto puu alla, 15 minutiga oli auto peal ligi 20 lepatriinut, suhteliselt suured ja oranži värvi.
          see ka omale silma jäänud. Ma ei mäleta mil viimati lepatriinusid massides näinud nõnda

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Viimane nädal on haige lepatriinude uputus olnud. Parkisin auto puu alla, 15 minutiga oli auto peal ligi 20 lepatriinut, suhteliselt suured ja oranži värvi.
            Rannas vee ääres oli juba oma 15 cm alal neid rohkem.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Lasevad mööda aedu ja poste nagu Avise rendiautod.

              “FOTOD | Teist õhtut järjest! Bolti juht sõitis maha eramaja aia ja elektrikilbi, juht siiani jooksus”

              20 LEGEND

              Kommentaar


                ja selles kõiges on süüdi BOLT. On ikka haiged munnid, eksole!! keegi peab selle eest vas-tu-ta-ma!!!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  ja selles kõiges on süüdi BOLT. On ikka haiged munnid, eksole!! keegi peab selle eest vas-tu-ta-ma!!!!!
                  No ükskord okei....aga faking juba 24h teine selline juhtum ja kui neid juhtumeid hakkab kogunema...midagi peab ju Bolt ette võtma? See ju nende enda huvides ka, et purjusinimesed ei kasutaks nende autosi....või samal neid suht pohhui ka autod sõidetakse lömmi? kindlustus maksab jne eks varsti siis riik peab sekkuma ära ja keelama selle ära. Pole normaalne, et purjus inimestel nii hea võimalus autoga sõitma minna.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    tundub, et tõepoolest on inimestel erinevaid arusaamu isikliku vastutuse rollist elus.

                    see kui keegi täispeaga läheb rooli, on tänapäeval juba mingi ettevõtte süü, tuleb välja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      tundub, et tõepoolest on inimestel erinevaid arusaamu isikliku vastutuse rollist elus.

                      see kui keegi täispeaga läheb rooli, on tänapäeval juba mingi ettevõtte süü, tuleb välja.
                      Segi oled end joonud v?
                      No kui ühe ettevõte autodega pidevalt nii juhtub.....tuleb tõesti ettevõtte poole vaadata, et miks lasete purjus inimesed rooli.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Segi oled end joonud v?
                        No kui ühe ettevõte autodega pidevalt nii juhtub.....tuleb tõesti ettevõtte poole vaadata, et miks lasete purjus inimesed rooli.
                        ma pigem nagu küsiks sult seda vms?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          ma pigem nagu küsiks sult seda vms?
                          Ei välista. Viimased 30 päeva jooksul miski 3-4 alkovaba päeva olnud vist? Kui sedagi....Aga noh tunne on küll, et räägin kaine inimese juttu.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Autod autodeks. Aga tõuksid on imho suurem probleem. Ilmselt on aja kõsimus ,enne kui paar laipa taga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              tundub, et tõepoolest on inimestel erinevaid arusaamu isikliku vastutuse rollist elus.

                              see kui keegi täispeaga läheb rooli, on tänapäeval juba mingi ettevõtte süü, tuleb välja.
                              Mis see tänapäev siia puutub. Liviko on alati süüdi olnud, et joovastavaid jooke toodab, Wabariigi ajal olid lausjoomises süüdi piiritusevedajad jne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Autod autodeks. Aga tõuksid on imho suurem probleem. Ilmselt on aja kõsimus ,enne kui paar laipa taga.
                                Suht Darwini-vennad ju ka - kõrvaklapid peas autode vahel eesrindlikult sõitmas.
                                Loodetavasti laksu all vähemalt. Lahedam minek.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X