320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ostsin Rakvere Rimist 1,5 liitrise Arkta gaseeritud joogivee 21 senti pudel. Samas kõrval oli 25 senti maksev Arkta tavaline joogivesi, ilma gaasita. Nats ilmelik, et gaseerimine vee odavamaks muudab.
    olen ise ka seda viimasel ajal märganud ja alati tekib väike segadus.

    Kommentaar


      õhk on tasuta.

      Kommentaar


        Kas Sportlandi kinkekaart toimib maksevahendina ka Sportland Outletis?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas sunnik Vaata postitust
          olen ise ka seda viimasel ajal märganud ja alati tekib väike segadus.
          Ma olen viimasel aastal avastanud, et gaseeritud vesi on väga hea. Aga tavalist vett eelistan siiski kraanist lasta, pole nii rikas, et puhast vett koju tarida. Rakvere vesi on selleks piisavalt hea.

          Kommentaar


            Selle vee hinna teema...palju kumbagi üldse ostetakse? Ma usun, et keegi neid andmeid välja tuua ei oska. Miskipärast usun, et gaseeritud vett ostetakse lihtsalt palju rohkem just Urmari näite pärast ja seega ka odavam on...mida rohkem seda odavam hind kauba ühe ühiku kohta...vähemalt selline loogika võiks toimida. Mingi ale ei olnud sellel või oli õige hind?

            Kommentaar


              Ma ei tea, kas oli ale, aga Gross müüb oma poodides 16 sendiga nii vett, kui gaseeritud vett.

              Kommentaar


                Eks üsna palju ole ju kinni sisseostuhinnas.
                Kui tootja/vahendaja oma gaseeritud nänni mingil põhjusel odavamalt ära annab, siis võimalus ka jaemüüjal asi soodsama hinnaga letti. paisata. Üldjuhul müüjakse sel juhul asja muidugi allahindlusmärkega, aga keegi ei keela seda ka ilma teha.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                  Kust saaks hea kvaliteedi ja hinna suhtega hüppeliigest toetavat sidet/tuge. Tallinnast siis ja soovitavalt kesklinnast.

                  (Seda tuge on vaja eelkõige hüppeka fikseerimiseks, et eriti sisse ja välja roteerida ei saaks.)
                  Ma olen juba üle 10 aasta olnud stabiilne Gadox'i klient, ilma hüppeliigese toeta enam jalgpalli mängida ei õnnestu. Teenindus on nende poodides sitt, mis sitt, aga tooted ise üle prahi ja vähemalt 4-5 aastat tagasi olid ka hinnad konkurentidest mõistlikumad. Lõplik valik tuleks muidugi teha mugavuse ja personaalse sobivuse pealt, elu on näidanud, et 10 euri kokkuhoid alguses ei pruugi bilansis samale poolele jääda.
                  Jube Tige Kala

                  Kommentaar


                    Palju maksab poes umbes pudel Metaxat ja kus poes on seda kindlalt olemas?
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas football2u Vaata postitust
                      Palju maksab poes umbes pudel Metaxat ja kus poes on seda kindlalt olemas?
                      Pärnu maantee 240(Järve Selveri kõrval), Feenoks a'ka endine Rasputin. 12.27 € on netipoe hind. eks muidu on samasse auku.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Palju maksab poes umbes pudel Metaxat ja kus poes on seda kindlalt olemas?
                        Metaxa peaks olema esindatud igas toidupoes, kus on lubatud alkot müüa. Hind sõltub sellest, palju on tärne pudelil ja kui suur pudel on. Kreeklased ise kasutavad 3* Metaxat ainult toidu valmistamisel.

                        Kommentaar


                          Kui suur oleks mõistlik palgatõus peale katseaja lõppu (protsentuaalselt siis)?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            20-25 ?
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Kui on vaja põlve uurida, siis kuidas bürokraatia käib?

                              Võtan perearstilt mingi paberi, maksan, registreerin uurimistele, ootan järjekorras?

                              Praegu on neli kuud juba painanud mingi probleem, mis kipub välja tulema iga kord kui põlv vähegi koormust saab: trenn või üle kolme korruse treppe. Ei ole reeglina mingi terav valu (kuigi pärast trenne on isegi seda juhtunud) vaid mingi leebe ebamugavus, mis takistab liikumist. Mõtlesin alguses, et äkki on lampi mingi ülekoormus, aga nüüd kui eriti koormanud pole, annab ikka tunda.

                              Mingi veider pool-sinika moodi laik on ka juba tükk aega eksisteerinud probleemsema põlve peal.
                              Last edited by Tanel; 23.11.12, 11:59.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kui suur oleks mõistlik palgatõus peale katseaja lõppu (protsentuaalselt siis)?
                                Sinu palka arvestades võiks mingi 90% vähemalt olla.
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X