320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
    Kas kellelgi on kokkupuudet sellise netipoega nagu zalando.ee? Tarned ja kõik asjad toimivad kenasti?
    on kokkupuuted ja tarned ning tagastused toimivad väga kenasti

    Kommentaar


      Zalando kasutajakogemusega kõik tip-top. Kaup pannakse teele Leedust.

      Kommentaar


        Jöulude eel Soomes on mönespool üle poolte pakkide postkontoris Zalando kirjdega
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Kas A. Pohlak on vax vastane ? Kui detsembris on EJL100. aastapäeva gala ,siis ta sisse ei saa ?

          Kommentaar


            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
            Kas A. Pohlak on vax vastane ? Kui detsembris on EJL100. aastapäeva gala ,siis ta sisse ei saa ?
            EJL'is ei kehti Eesti Vabariigi seadused.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              EJL'is ei kehti Eesti Vabariigi seadused.
              Süvariik?
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Rumal ent see-eest pigem kiireloomuline küsimus - kas kellelgi on endal (või ehk kellelgi lähedastest?) kogemust autokoolidega Tallinnas.

                Huvitaks ainult üks aspekt - et oleks võimalikult kiire läbida. Selle all ei pea silmas, et tahaks raha ümbriku vahele jätta ja eksamilt läbi saada vaid seda, et saaks võimalikult järjest teha ära sõidud ja eksamid (õpe nagunii igal pool e-kujul). Kui maksab täispaketina 1000 asemel 1500 või 1600 siis jumala ükskõik. Lihtsalt järgmist sõiduaega ei viitsi mingi kaks nädalat oodata.

                Ehk kui on konstruktiivseid mõtteid ja pakkumisi siis on teretulnud!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Rumal ent see-eest pigem kiireloomuline küsimus - kas kellelgi on endal (või ehk kellelgi lähedastest?) kogemust autokoolidega Tallinnas.

                  Huvitaks ainult üks aspekt - et oleks võimalikult kiire läbida. Selle all ei pea silmas, et tahaks raha ümbriku vahele jätta ja eksamilt läbi saada vaid seda, et saaks võimalikult järjest teha ära sõidud ja eksamid (õpe nagunii igal pool e-kujul). Kui maksab täispaketina 1000 asemel 1500 või 1600 siis jumala ükskõik. Lihtsalt järgmist sõiduaega ei viitsi mingi kaks nädalat oodata.

                  Ehk kui on konstruktiivseid mõtteid ja pakkumisi siis on teretulnud!
                  Üks variant on a la koolitusel leppida juhiga just seesamune kokku, et maksad talle sulas juurde, aga lepib sinuga graafikuväliselt aja või avab sulle graafikus täiendava aja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Rumal ent see-eest pigem kiireloomuline küsimus - kas kellelgi on endal (või ehk kellelgi lähedastest?) kogemust autokoolidega Tallinnas.

                    Huvitaks ainult üks aspekt - et oleks võimalikult kiire läbida. Selle all ei pea silmas, et tahaks raha ümbriku vahele jätta ja eksamilt läbi saada vaid seda, et saaks võimalikult järjest teha ära sõidud ja eksamid (õpe nagunii igal pool e-kujul). Kui maksab täispaketina 1000 asemel 1500 või 1600 siis jumala ükskõik. Lihtsalt järgmist sõiduaega ei viitsi mingi kaks nädalat oodata.

                    Ehk kui on konstruktiivseid mõtteid ja pakkumisi siis on teretulnud!
                    Oled teenuse pakkujalt uurinud, kas rohkem makstes saad sobivamad tingimused?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Rumal ent see-eest pigem kiireloomuline küsimus - kas kellelgi on endal (või ehk kellelgi lähedastest?) kogemust autokoolidega Tallinnas.

                      Huvitaks ainult üks aspekt - et oleks võimalikult kiire läbida. Selle all ei pea silmas, et tahaks raha ümbriku vahele jätta ja eksamilt läbi saada vaid seda, et saaks võimalikult järjest teha ära sõidud ja eksamid (õpe nagunii igal pool e-kujul). Kui maksab täispaketina 1000 asemel 1500 või 1600 siis jumala ükskõik. Lihtsalt järgmist sõiduaega ei viitsi mingi kaks nädalat oodata.

                      Ehk kui on konstruktiivseid mõtteid ja pakkumisi siis on teretulnud!
                      Ise tegin sel aastal autosõidus. Teooria läbisin netis mingi nädalapäevadega. Sõidutunde võtsin nii tihti kui sain, aga ikkagi tuli nädalasi pause sisse kui ei saanud aegu. Kooli eksamid ja ARK omad tegin kõik esimesel katsel- 4 kuuga olid load käes. Soovitus ka, las keegi tuttav teeb mnt ameti sõidujuhendaja tõendi. Maksab 10 euri ja saab lisapraktikat sõita kasvõi iga õhtu. Üks mu instruktoritest(mul oli neid 3) ütles, et sõiduvilumuse tekkeks oleks vaja min sõita 120x45 min. Ise olin arki minnes sõitnud kuskil 90. ARK-i eksamiga jopppas mul ka. Esimese aja sain kolme kuu pärast, aga 2 päeva hiljem uuesti sisselogides leidsin uue aja 2 nädala pärast. Kõik kokku läkski mingi 1,5k.
                      ROHE-VALGE SURMANI

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Üks variant on a la koolitusel leppida juhiga just seesamune kokku, et maksad talle sulas juurde, aga lepib sinuga graafikuväliselt aja või avab sulle graafikus täiendava aja.
                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Oled teenuse pakkujalt uurinud, kas rohkem makstes saad sobivamad tingimused?
                        Jah, olen mitme autokooliga telefonitsi suhelnud ja öelnud, et mulle kiirus olulisim ja võib kulukamaks minna. Otseselt erilist reaktsiooni pole kaasa toonud.
                        Nüüd telefonitsi ühe uuema autokooli esindaja julges välja öelda, et räägib ühe sõiduõpetajaga läbi ja kui tal graafik totaalselt umbes pole siis oleks nende autokooli kursuse läbimine ilmselt võimalik 1 kuu jooksul.

                        Ootan nendepoolset kinnitust siis...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                          ütles, et sõiduvilumuse tekkeks oleks vaja min sõita 120x45 min. Ise olin arki minnes sõitnud kuskil 90. ARK-i eksamiga jopppas mul ka. Esimese aja sain kolme kuu pärast, aga 2 päeva hiljem uuesti sisselogides leidsin uue aja 2 nädala pärast. Kõik kokku läkski mingi 1,5k.
                          120 korda käia sõitmas, iga kord 45 minutit? Või saan ma midagi valesti aru...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            120 korda käia sõitmas, iga kord 45 minutit? Või saan ma midagi valesti aru...
                            sellise praktikaga suudaks isegi pime ARK-i sõidueksami täkkesse panna

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                              sõiduvilumuse tekkeks oleks vaja min sõita 120x45 min. Ise olin arki minnes sõitnud kuskil 90.
                              Tunnustan ka ettevalmistust, mad numbers.
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                120 korda käia sõitmas, iga kord 45 minutit? Või saan ma midagi valesti aru...
                                Pigem saab selle vilumuse kätte 12x45 minutiga.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X