320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    suht kurb. lasteaiale kulub 100-400 kuus. mul suht pohkar, aga no närvi ajab kui vangidele sellised summad lähevad. eriti kui mõned lapsevanemad jätavad 1-2 euri lilleraha jne maksmata mõnikord.. kui ma nende asemel oleks, siis ma ei tea mis ma teeks.
    No vangi saatmiseks ei kulu sisuliselt üldse raha vörreldes lasteaiaga. Pöhjamaid ajab ka närvi, seepärast ongi max karistus 20-25 aastat (millest heal juhul 10 ära tiksutakse), retsid istuvad üldiselt 4-12 aastat mitte rohkem. Kusjuures sellise tasemega istuvad, mis Eesti keskmise elaniku elust (no ütleme 10a. tagasi) parem
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      kas sellel mingi legit põhjus ka miks rehvitöökodades suuremate velgedega rehvivahetus kallim? Vianoris vaatan et sõiduauto 15" ja 19" hinnavahe pea 20€

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        kas sellel mingi legit põhjus ka miks rehvitöökodades suuremate velgedega rehvivahetus kallim? Vianoris vaatan et sõiduauto 15" ja 19" hinnavahe pea 20€
        No eks see ju vana tõde, et mida suurem velg, seda paksem rahakott. Ja nendelr tuleb ju raha ära võtta. Ei muud põhjust.

        Kommentaar


          Suurema veljega peaks töömehel natuke rohkem mässamist ka olema. Ei?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Gabariitide tõttu rohkem trenni jah
            308

            Kommentaar


              Kas peakapsas on inglise keeles head cabbage, master cabbage või dickhead?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kas peakapsas on inglise keeles head cabbage, master cabbage või dickhead?
                Kas Ülemiste on ingl k Superior Seat?

                Kommentaar


                  Ma ei tea kossust sittagi. Ehk keegi selgitage ära Kalevi võit Moskva CSKA üle jalgpallikeeles?
                  Ehk nagu Flora oleks alistanud...
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Keda tugevuselt umbes 30ndaks klubiks maailmas pead, kel suur nimi ja ajalugu? Umbes arsenal praegu? Sobivad kommunismi sümboliteks ka oma punaste ürpidega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Keda tugevuselt umbes 30ndaks klubiks maailmas pead, kel suur nimi ja ajalugu? Umbes arsenal praegu? Sobivad kommunismi sümboliteks ka oma punaste ürpidega.
                      No NBA tiimidega ei anna eriti võrrelda. Sisuliselt võeti ikkagi ära eelmise hooaja Euroopa neljas tiim. Hea analoog on vist Sheriffi võit Reali vastu.

                      Kommentaar


                        Sõitsin Yandexiga, jätsin telefoni Yandexisse. Keegi on nendega ühendust saanud kui vaja? Kliendituge neil ei paista olevat, ühtegi ühendust mul nendega ilma telefonita pole. Ainuke variant facebooki lehele kirjutada?

                        Edit: Väga võimalik et neil on kasutajatugi aga kuna nende app on mul telos ja telo on yandexis siis...
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar




                          "Mul oli antud momendil ülimalt mastaapne pohmakas, samas oli ka teatud positiivne ootus, et kella kümneks on remont-siider käes ja maagiline tervenemine saab alata."

                          plastic'99 on tegelikult vello'42?

                          Kommentaar


                            Kas Rainer Vakra ikka päris kindlalt ei ostnud seda uut diplomit?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kas kellegil veel mail.ee lehele sisenemisel viskab juba pea nädal aega errori, et This site can’t be reached?
                              Mobiiliäpp ka tänasest täitsa hangunud...

                              Kommentaar


                                OMG selline sait ka veel alles. Aga ei, avaneb ilusti. Lähen nüüd vaatan jippii.ee-d ja ok.ee-d

                                Kommentaar

                                Working...
                                X