320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
    Teab keegi, kust Tallinnas oleks võimalik osta Coca-Cola lighti/Diet Coke?(See on hõbedases purgis/ pudel hõbedase sildiga)
    Solarise toidupoest olen ostnud, aga see oli ca aasta tagasi.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Täna rannavollet mängides mingi järsu liigutuse peale tõmbasin vist kaelas väikese lihase ära. Pärast oli üles vaadata tsipa valulik, nüüd vasakule poole pöörates vaja pöörata terve kehaga.

      Üks sõber soovitas murega pöörduda kiropraktiku poole. Ise olen tavaliselt spordimassazhi läinud sellise murega.

      Seega 2 rumalat küsimust -
      1) kas kiropraktik oleks sellises olukorras õige inimene kelle poole pöörduda (v noh õigem kui litsentsi omav massöör kes spordimassazhi pakub)
      2) kui vastus 1. Küsimusele on jah, siis kas oskate soovitada Tallinnas pädevat kiropraktikut, kelle juurde saaks enam vähem kiiresti, mitte mingi kuu aja pärast?

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Täna rannavollet mängides mingi järsu liigutuse peale tõmbasin vist kaelas väikese lihase ära. Pärast oli üles vaadata tsipa valulik, nüüd vasakule poole pöörates vaja pöörata terve kehaga.

        Üks sõber soovitas murega pöörduda kiropraktiku poole. Ise olen tavaliselt spordimassazhi läinud sellise murega.

        Seega 2 rumalat küsimust -
        1) kas kiropraktik oleks sellises olukorras õige inimene kelle poole pöörduda (v noh õigem kui litsentsi omav massöör kes spordimassazhi pakub)
        2) kui vastus 1. Küsimusele on jah, siis kas oskate soovitada Tallinnas pädevat kiropraktikut, kelle juurde saaks enam vähem kiiresti, mitte mingi kuu aja pärast?
        pole päris konkreetne vastus, aga kui on maksta, siis sportomedica vast parim erameditsiinikeskus sarnaste probleemidega. kirurgias osades valdkondades küll neil suht kahurvägi koos, füsioterapeute osasid ei tea, osad endised tippsportlased ja Taavi Metsma ka top-top nt. Lisaks listis neil ka kiropraktikud. Ilmselt lihtsaim sinna pöörduda.

        Kommentaar


          silma peale Anieri loost tuletatuna - mis värk jalgpalluritel nende massive suurte kelladega on? vanasti stereotüüpne jalgpallur oli hallid dressid ja valged sokid ja valged papud. nüüd on massive kellad või?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            silma peale Anieri loost tuletatuna - mis värk jalgpalluritel nende massive suurte kelladega on? vanasti stereotüüpne jalgpallur oli hallid dressid ja valged sokid ja valged papud. nüüd on massive kellad või?
            Ju õpetas Rääbis vms, et kuidas Hiinast odavalt tellida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ju õpetas Rääbis vms, et kuidas Hiinast odavalt tellida.
              aa, ma rääbise unustasin täitsa ära, pardon. kuigi tahaks eeldada, et Anieril on orginal!

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                aa, ma rääbise unustasin täitsa ära, pardon. kuigi tahaks eeldada, et Anieril on orginal!
                Ongi originaal, a Hiinast tellitud

                Kommentaar


                  Selgituseks - originaal koopia.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    silma peale Anieri loost tuletatuna - mis värk jalgpalluritel nende massive suurte kelladega on? vanasti stereotüüpne jalgpallur oli hallid dressid ja valged sokid ja valged papud. nüüd on massive kellad või?
                    Kõik uus ja moodne on kunagi juba olnud.

                    Flavor Flav
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Täna rannavollet mängides mingi järsu liigutuse peale tõmbasin vist kaelas väikese lihase ära. Pärast oli üles vaadata tsipa valulik, nüüd vasakule poole pöörates vaja pöörata terve kehaga.

                      Üks sõber soovitas murega pöörduda kiropraktiku poole. Ise olen tavaliselt spordimassazhi läinud sellise murega.

                      Seega 2 rumalat küsimust -
                      1) kas kiropraktik oleks sellises olukorras õige inimene kelle poole pöörduda (v noh õigem kui litsentsi omav massöör kes spordimassazhi pakub)
                      2) kui vastus 1. Küsimusele on jah, siis kas oskate soovitada Tallinnas pädevat kiropraktikut, kelle juurde saaks enam vähem kiiresti, mitte mingi kuu aja pärast?
                      Ma ise eelmine a sain kaelülide vahele närvijuurepõletiku. Välja lõi jõhkramalt jõusaalis. Sain kohe järgmine päev Füsioterapeut Georg Laasiku vastuvõtule(googeldades leiad soovi korral ta kontaktid). Tüüp väänas ja vaatas ning pani diagnoosi ära ning näitas mulle harjutused, mis seda leevendavad ja paraneda aitavad. Tema väänamisest/mudimisest oli koheselt kasu ning harjutusi tehes mõne aja jooksul kadus see valulikkus/kangus täielikult. Olen ka paarile tuttavale soovitanud, kellel mingid sarnased jamad on olnud ning nad on samuti abi saanud ja rahule jäänud.

                      Kommentaar


                        Uudsete kelladega seoses anekdoot ka:

                        Leiutavad venelased suure kella, mis iga ropu sõna peale veerand tundi edasi liigub. Teevad neid kolm tükki - lasteaeda, kooli ja sõjaväeossa.
                        Järgmisel päeval lähevad vaatama. Lasteaias on kell veerand tundi edasi läinud.
                        Koolis on kell 8 tundi edasi läinud.
                        Lähevad siis sõjaväeossa, polkovnik tuleb vastu ja ütleb: "No joptvoi matt, kto etat jobannoi ventilator sjuda pastavil?!

                        Kommentaar


                          Käseb, poob ja laseb inglise keelne vaste?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Käseb, poob ja laseb inglise keelne vaste?
                            Judge, jury, executioner.

                            Kommentaar


                              Mis seis hetkel kogumispensi seadusega siis ka on?
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Judge, jury, executioner.
                                Tänud
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X