320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas baller Vaata postitust
    Lugesin Poomi raamatust, et talt peteti välja raha, kuskil miskit infot selle kohta, et mis scamiga tegu oli?
    Ei ole. Kui ta enda käest küsida, siis ärritub. Üks tuntud eksjalgpallur rääkis, et olla investeerinud kuhugi Elevandiluuranniku või Ghana jalkaakadeemiasse, aga osutunud skämmiks. Aga see on kontrollimata info ja kõlakas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ei ole. Kui ta enda käest küsida, siis ärritub. Üks tuntud eksjalgpallur rääkis, et olla investeerinud kuhugi Elevandiluuranniku või Ghana jalkaakadeemiasse, aga osutunud skämmiks. Aga see on kontrollimata info ja kõlakas.
      Mis on sesmõttes kummastav, kuna ise ju avameelselt sellest räägib. Võiks siis loo lõpuni rääkida. Aga ilmselt on tal häbi lihtsalt.

      Kommentaar


        Oskab keegi soovitada mingit vahendit vms, millega valged riidest jalanõud uuesti normaalselt valgeks saab?

        Kommentaar


          Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
          Oskab keegi soovitada mingit vahendit vms, millega valged riidest jalanõud uuesti normaalselt valgeks saab?
          Vana hea töötav nipp on vana hambahari (harjased pääsevad kiudude vahele) ja kui lihtsalt sooja veega puhtaks ei saa, siis seep, söögisooda vms. appi võtta.

          Kindlasti ei tohi neid pesumasinasse panna, see võib need jäädavalt rikkuda.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
            Oskab keegi soovitada mingit vahendit vms, millega valged riidest jalanõud uuesti normaalselt valgeks saab?
            Kas suurtemates kaubanduskeskustes ja tegutsevad Soli keemilised puhastused ei tegele sellega?

            Kommentaar


              Kuskohast saab Tallinnas normaalset lihaleiba? (seda, mis on nagu leib, aga suitsulihatükid sees)

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kuskohast saab Tallinnas normaalset lihaleiba? (seda, mis on nagu leib, aga suitsulihatükid sees)
                Talusingiga lihaleiba teeb Maheleib, mis ise asub Jüris, aga nende leivad on müügis Järve Selveris ja Tallinna Kaubamajas ning vähemalt kunagi oli ka Solaris toidupoes. Kahjuks teadamata, kas see konkreetne leib ka nende kaupluste valikusse kuulub.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Võtsin Prime Video free triali, aga filmivalik on ikka jube kesine. On kuulda olnud, et retrothrillereid ja b-filme peaks seal kõvasti olema, aga kas neid Eestis ei nâe siis?

                  Kommentaar


                    Ma ei oska filmide kohta vastata, kuid nende sarjadest on need 2 kohustuslikud

                    Patriot

                    Bosch

                    Kommentaar


                      Mis mõtted olid nendel, kes valisid M. Käiti parima jalgpalluri arvestuses teiseks? Ma ei näe küll mingit loogikat seal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas baller Vaata postitust
                        Mis mõtted olid nendel, kes valisid M. Käiti parima jalgpalluri arvestuses teiseks? Ma ei näe küll mingit loogikat seal.
                        Üks mees pani kolmandaks näiteks Koskori😀
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas baller Vaata postitust
                          Mis mõtted olid nendel, kes valisid M. Käiti parima jalgpalluri arvestuses teiseks? Ma ei näe küll mingit loogikat seal.
                          Võtsid arvesse ainult koondisemängud, kus Käit oli üks parimaid?

                          Kommentaar


                            Mingi vemps pani samas Karol Metsa esimeseks.

                            Kommentaar


                              Uuriva ajakirjanduse grupp Bellingcat teatas täna, et omab koos partneritega vestluse salvestust, milles Venemaa Föderaalse Julgeolekuteenistuse ( FSB) mürgitamismeeskonna kahtlustatav liige kirjeldab, kuidas opositsionäär Aleksei Navalnõi mürgitamine ja järgnev tõendite kõrvaldamise katse aset leidsid.


                              Tehke mulle palun selgeks, et see asi on reaalne. Ma EI SUUDA uskuda, et ükski natuke mõistusega inimene arutaks sellist asja telefoni teel. Lihtsalt ei usu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas matys Vaata postitust
                                https://www.delfi.ee/news/paevauudis...es?id=92042471

                                Tehke mulle palun selgeks, et see asi on reaalne. Ma EI SUUDA uskuda, et ükski natuke mõistusega inimene arutaks sellist asja telefoni teel. Lihtsalt ei usu.
                                Ei ole antud küsimuses ekspert. Aga suht raske oleks vist seda võltsida ka samas.

                                Aga see video originaalis oli üks naljakas vaatamine. Kahju, et inglisekeelseid supakaid pole. Navalny teeb head kontenti Youtube's.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X