320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas kaalal muu elu puudub, et ta ööd-päevad siin foorumis kükitab?

    Kommentaar


      miks ida-virumaa koroonanumbrid nii kõrged on?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        miks ida-virumaa koroonanumbrid nii kõrged on?
        vat ei tea, aga mingi seaduspära nagu oleks

        Viimase nädala jooksul on pealinnas arvuliselt enim nakatunuid Lasnamäel, ent nakatumisnäitaja järgi on kesklinn Lasnamäest napilt ees. Siiski jääb Tallinn oma nakatumisnäitaja poolest alla mitmele oma naabervallale.


        Kui arvesse võtta nakatumisnäitajat ehk nakatumisi kahe nädala jooksul 100 000 elaniku kohta, siis edestab Kesklinn 455-ga napilt Lasnamäed, kus näitaja on 452.

        Neile järgnevad Haabersti (436) ja Põhja-Tallinn (405). Nõmme nakatumisnäit on 389, Pirital 367, Mustamäel 312 ja Kristiines 305. Seega nakatunute suhtarvult on Tallinna olukord parim Kristiine ja Mustamäe linnaosas.
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas risto Vaata postitust
          Mingit firmat, kes ühe 65" ekraan seinale paigaldaks?
          Pane ise, lihtne ka suvalise valgevello jaoks kui on olemas seina alus. Löökpuur( kui betoonsein) ja akudrell. kui ei saa, siis pisiremondimehed teevad ka.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Kas Tõnis Niinemts on uus Vahur Kersna?

            Surun end jõuga igale poole.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Kas Tõnis Niinemts on uus Vahur Kersna?

              Surun end jõuga igale poole.
              Vaevalt et Niinemets käib mööda linna ringi ja nurub tööd. Ilmselt on tal nii palju pakkumisi, et ta peab pooled niikuinii tagasi lükkama. Ilmselt on asi selles, et mees on populaarne, naljakas, ka tõenäoliselt ka mitte eriti kallis...

              Kommentaar


                Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                Vaevalt et Niinemets käib mööda linna ringi ja nurub tööd. Ilmselt on tal nii palju pakkumisi, et ta peab pooled niikuinii tagasi lükkama. Ilmselt on asi selles, et mees on populaarne, naljakas, ka tõenäoliselt ka mitte eriti kallis...
                Selles ma ei kahtle, et ta on populaarne, aga minu meelest poleks seda populaarsust nii palju, kui ta järsku igal pool ilmuma ei hakkaks.

                Naljakas... Kuna huumori eel võib olla erinev, siis jätan kommenteerimata.

                Konkreetselt minu küsimus oli ajendatud tema läbivast vajadusest oma tviitidega laskesuusaülekandes märgatuks saada.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Selles ma ei kahtle, et ta on populaarne, aga minu meelest poleks seda populaarsust nii palju, kui ta järsku igal pool ilmuma ei hakkaks.

                  Naljakas... Kuna huumori eel võib olla erinev, siis jätan kommenteerimata.

                  Konkreetselt minu küsimus oli ajendatud tema läbivast vajadusest oma tviitidega laskesuusaülekandes märgatuks saada.
                  Mind jätab härra suhteliselt külmaks, ent kas ülekande ekraanile kuvatavate tweetide edastamist kontrollib hr. Niinemets, või keegi teine härra/proua?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                    Mind jätab härra suhteliselt külmaks, ent kas ülekande ekraanile kuvatavate tweetide edastamist kontrollib hr. Niinemets, või keegi teine härra/proua?
                    Muidugi mitte. Pmst iga tviit läheb sinna.

                    Laskesuusa ülekanded on päris hea haardega. ETV otsustas inimeste tviite ekraanile lasta. Tõnisel tõuseb see nädalavahetus tahe laskesuusast tviitida.

                    Ma usun, et on kokkusattumusi ja Tõnis sõbraliku issina tahtis lastele näidata, et issi on ka ülekandes.

                    Aga muidu tema kohalolek igal pool võib tõesti tuleneda tema hinnast.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      need säutsud kirjeldavad meie spordi kaasaelamise teemat väga hästi - kui kõik on hästi, on säutse rohkem kui jõuab kokku lugeda, stiilis" suurepärane, tuuli! " pisar tuleb silma zahkna praegu pärast" " elusõit johanna" ja siis peale kolmandat või neljandat ringi mõtled..kus on säutsud? aa, õigus! me ju langesime 16ndaks ja säutsuda küll enam ei viitsi.
                      .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Muidugi mitte. Pmst iga tviit läheb sinna.

                        Laskesuusa ülekanded on päris hea haardega. ETV otsustas inimeste tviite ekraanile lasta. Tõnisel tõuseb see nädalavahetus tahe laskesuusast tviitida.

                        Ma usun, et on kokkusattumusi ja Tõnis sõbraliku issina tahtis lastele näidata, et issi on ka ülekandes.

                        Aga muidu tema kohalolek igal pool võib tõesti tuleneda tema hinnast.
                        Ei tahaks uskuda, et iga tweet läheb. Siis võiks seda ju mingid kaalasugused või ekreiidid ERRi eetriaja hõivamiseks kaaperdada

                        A muide, tundub et Niinemetsa puhul on tegu on päris laskesuusafänniga, ka detsembris on tweetinud laskesuusatamise teemasid..

                        Pealegi - ei välistaks, et ERR ntx maksab Tõnisele nende tweetide eest?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                          Ei tahaks uskuda, et iga tweet läheb. Siis võiks seda ju mingid kaalasugused või ekreiidid ERRi eetriaja hõivamiseks kaaperdada

                          A muide, tundub et Niinemetsa puhul on tegu on päris laskesuusafänniga, ka detsembris on tweetinud laskesuusatamise teemasid..

                          Pealegi - ei välistaks, et ERR ntx maksab Tõnisele nende tweetide eest?
                          Iga vähegi normaalsem tviit.

                          Niinemts tõesti tviitis laskesuusast detsembris. Ainult et 2019 detsembris ja minu meelest siis ka katsetati seda tviitida eetrisse laskmist.

                          Ja kui talle makstakse, siis see oleks megakurb ju.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Iga vähegi normaalsem tviit.

                            Niinemts tõesti tviitis laskesuusast detsembris. Ainult et 2019 detsembris ja minu meelest siis ka katsetati seda tviitida eetrisse laskmist.

                            Ja kui talle makstakse, siis see oleks megakurb ju.
                            Ilmselt siis ongi tegu sellise laskesuusa-ambassadoriga, kellel ERRiga mingi diil tehtud. Või ikkagi tähelepanuvajadus? Võta nüüd kinni......

                            Kommentaar


                              Üle mõelda ka ei tasu. Ega me USAs ei ela, et iga liigutuse eest maksma peab. Ma pakun ühe palju reaalsema stsenaariumi välja:

                              Mingi tuttav ERRist helistab Niinemetsale: "Kuule, me siin üritame vaatajaid Twitteri kaudu kaasata, aga eriti keegi ei julge midagi kirjutada. Sa niikuinii vaatad kogu aeg laskesuuska ja oled üsna tuntud vend, äkki viitsid paar korda ülekande jooksul midagi Twitterisse kirjutada ja sinna #viiestviis taha kirjutada?"
                              Niinemets: "No teeme nii."

                              Tundub, et mingil määral on ka toiminud, justkui käib eetrist rohkem Tweete läbi kui varem.

                              Kommentaar


                                Niinemets on massikaup, aga ta on ka sümpaatne ja viisakas võrreldes Oja või Normaniga. Seega ei ole ta solvav ja on vähe polariseeriv. Ideaalne rahvusringhäälingule. Kõik ei peagi kõigile meeldima ja ma arvan, et ma ei mõistaks Niinemetsa hukka ekraanil olemise eest. Tema jaoks see tasuta reklaam ja seega Win-Win. Kui telekavaataja langeb ära, siis see ei ole suur kaotus. Samas võib paljudel teistel huvi tõusta.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X