320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kus ma saan osta Patron (või Don Julio) tekiilat, ning Del Maguey mezcali?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Kus ma saan osta Patron (või Don Julio) tekiilat, ning Del Maguey mezcali?
      Mis Eestis parim saadaolev tekiila on hetkel? Tore näha kedagi, kes ei halise et see jook laksib täiega ära

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        Mis Eestis parim saadaolev tekiila on hetkel? Tore näha kedagi, kes ei halise et see jook laksib täiega ära
        Ma ka alati arvanud, et tekiila täitsa noobel naps.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Kus ma saan osta Patron (või Don Julio) tekiilat, ning Del Maguey mezcali?
          Patron oli vist Stockmannis olemas.
          Don Julio

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Mis Eestis parim saadaolev tekiila on hetkel? Tore näha kedagi, kes ei halise et see jook laksib täiega ära
            Sai siin mehhiklastega Taco Republicas käidud ja poisid õpetasid tekiilat ja mezcali jooma.
            Täitsa superluks kogemus oli.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Ma saan aru, et see on rohkem Perekooli küsimus, aga: eestis kuskil neid korallidele ohutuid päikesekreeme müüakse?

              Kommentaar


                Miks Eesti Meedia Nublu pekki keeras?

                EDIT: Gala-laivi keeldumise pärast?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                  Miks Eesti Meedia Nublu pekki keeras?

                  EDIT: Gala-laivi keeldumise pärast?
                  Millest sa räägid?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Millest sa räägid?
                    Sellest "avaldame, kesse nublu tegelt on" artiklist vast
                    Nublu sööstis sel suvel taevasse kui komeet: tema lugu «Mina ka» on nüüdseks Youtube'is vaadatud üle kolme miljoni korra. Enne kui prillide ja kapuutsi taha peituvast hitimeistrist sai rahvuslik sensatsioon, esines Nublu aga täiesti oma näo ja nimega Tallinnas rahvusooper Estonia laval.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Sellest "avaldame, kesse nublu tegelt on" artiklist vast
                      https://elu24.postimees.ee/6451306/m...tvaatajate-ees
                      loodan, et keegi nüüd paljastab Patuse Poole ja Siki/Raitsi telgitaguseid ka!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Sellest "avaldame, kesse nublu tegelt on" artiklist vast
                        https://elu24.postimees.ee/6451306/m...tvaatajate-ees
                        See on artisti pekki keeramine? Okei. Võib-olla pidanuks oma identiteeti siis paremini varjama, kui see nii oluline oli.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          See näo varjamine on nii aastast 2000.

                          Kommentaar


                            oleks mida varjata siis no one gives a shit kes seal taga on, ok see oleks ehk üllatus olnud, kui see oleks Üllar Jörberg tegelikult

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              oleks mida varjata siis no one gives a shit kes seal taga on, ok see oleks ehk üllatus olnud, kui see oleks Üllar Jörberg tegelikult
                              Krt, nüüd ma olen pettunud, et see Jörpa polnud. Oleks palju lahedam olnud.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Höhöhö..

                                EDIT: Loog, et paljud teadsid, aga elu24 tegevus ikka täispask, vorpigu parem Vahur Joa intekaid edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X