320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

    Nende kolleegide lemmiksaadete hulka kuulub ka muidugi mingisugune alasti ahvatlus? või mis iganes selle saate nimi on, kus saates on alasti inimesed.
    Kõlab küll nagu eika ja Sarap
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Kõlab küll nagu eika ja Sarap


      krt, ma esmase hooga lugesin, et eika ja Sarap on alasti. see vist oleks parem nali ...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust


        krt, ma esmase hooga lugesin, et eika ja Sarap on alasti. see vist oleks parem nali ...
        Eika, Sarap ja Varro..

        Kommentaar


          Autol vaja tagumiste piduriklotside vahetus koos piduriketastega ära teha ning üks hinnapakkumine sellisele tööle tuli 236 euri, mis tundub kuidagi krõbe. Pole varem kordagi sellega kokku puutunud. Kas see hind ongi sinnakanti või saaks ka oluliselt soodsamalt kusagil?
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            Kas see 236 on ainult tööraha või juppidega koos? Kui viimane, siis ma usun et sinna lähedale võib see hind jääda. Oleneb varuosa hinnast.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kas see 236 on ainult tööraha või juppidega koos? Kui viimane, siis ma usun et sinna lähedale võib see hind jääda. Oleneb varuosa hinnast.
              +1. Jupid tavaliselt 80 EUR ja ülejäänud tööraha

              Kommentaar


                Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                Autol vaja tagumiste piduriklotside vahetus koos piduriketastega ära teha ning üks hinnapakkumine sellisele tööle tuli 236 euri, mis tundub kuidagi krõbe. Pole varem kordagi sellega kokku puutunud. Kas see hind ongi sinnakanti või saaks ka oluliselt soodsamalt kusagil?
                Mul oli ka kunagi piduritega midagi ja esialgu tundus esinduses hind mingi 400 eurot? ka liigapalju ning kaks vana klassivenda, kes endaarust suured automehaanikud rääkisid mulle augu pähe, et see on lihtne viga ja lammutuses just sõideti üks selline mahakandmisele ja saame sealt osad ja see on 2 tunni töö ja 200 eurot maksimaalselt. Järgmine kuu pidin esinduses maksma poolteist tonni...

                Kommentaar


                  Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                  Autol vaja tagumiste piduriklotside vahetus koos piduriketastega ära teha ning üks hinnapakkumine sellisele tööle tuli 236 euri, mis tundub kuidagi krõbe. Pole varem kordagi sellega kokku puutunud. Kas see hind ongi sinnakanti või saaks ka oluliselt soodsamalt kusagil?
                  Mis autoga tegemist ja kas pakumise tegi margiesindus või tava töökoda? See tundub ok hind, kui sõidad 2017 aasta Bemariga aga väga viltune, kui 98 aasta Passatiga.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Kas Piletilevi seda traditsioonilist paberist kinkekaarti on võimalik ka piletilevi.ee-st piletit ostes realiseerida?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas qrat Vaata postitust
                      Kas Piletilevi seda traditsioonilist paberist kinkekaarti on võimalik ka piletilevi.ee-st piletit ostes realiseerida?
                      Nii müügipunktist, kui internetist ostetud Kinkepileteid saab kasutada Piletiostuks nii müügipunktides kui Piletilevi internetipoes.




                      Apollo kinkekaartidel näiteks on triipkoodi all mingi tähtede ja numbrite kombinatsioon, mis tuleb netist ostes kinkekaardilt sisestada.

                      Kommentaar


                        Tagumised kettad klotsid.. 80 euri jupid nt jah.
                        156 euri tööraha? Ilmselt elad pealinnas ja nende tunnihindadega ma kursis pole.. aga usun,et eesti keskmise mehaaniku tund on 25-35 euri.
                        Ehk sis teadmata auto marki ja linna siis selle töö peale ei saa elus kuluda 5h.
                        Kui seda aga esinduses teed , sis on ju hind okei.
                        Aga kui lihtsalt mehaaniku juures, siis ma ikkagi ûtlen,et sind nööritakse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                          Autol vaja tagumiste piduriklotside vahetus koos piduriketastega ära teha ning üks hinnapakkumine sellisele tööle tuli 236 euri, mis tundub kuidagi krõbe. Pole varem kordagi sellega kokku puutunud. Kas see hind ongi sinnakanti või saaks ka oluliselt soodsamalt kusagil?
                          Mis automark ja mis aasta? Kõlab küll nöörimisena, aga palju oleneb sellest mis auto on.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Mis automark ja mis aasta? Kõlab küll nöörimisena, aga palju oleneb sellest mis auto on.
                            2014. aasta Avensis ja pakkumise tegi esindus. Seega ilmselt vist täitsa okei hind vastuste põhjal?
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                              2014. aasta Avensis ja pakkumise tegi esindus. Seega ilmselt vist täitsa okei hind vastuste põhjal?
                              Jah, Toyota esindus küsib üle 50 euri tunni eest vähemalt( Pärnus vist 56.-) ja sel juhul igati reaalne pakkumine.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                                2014. aasta Avensis ja pakkumise tegi esindus. Seega ilmselt vist täitsa okei hind vastuste põhjal?
                                Esindus on kõige kallim koht üldse. Töötund 50 euri +/-. Kui autol garantiid enam ei ole, siis ainult loll remondib oma autot esinduses. Eriti selliseid lihtsaid asju.
                                Ise remontisin viimast kasutatud autot Lasnamäe Automaailmas. Hinna ja kvaliteedi suhe paigas. Julgen soovitada.

                                E: soovi korral said oma varuosaga minna ja sealt hoiab juba korralikult kokku.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X