320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Soovitage mingisugust rattapoodi, kus saaks odavalt kiivri ja rattaluku?
    Kiivri eesmärk on õnnetuse puhul pead kaitsta ja üldiselt kvaliteet maksab.
    Kvaliteetse kiivri saad parema hinnaga internetist tellides. Tarneaeg on vaid mõni päev.
    Näiteks Bike24.com, bike.discount.de, chainreactioncycles.com.
    Muidugi saab sealt ka odavama hinnakategooria kiivreid, aga sooduka puhul hea lootus väga korralik kiiver hea hinnaga saada.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Kas YNWA-st on mingi eestikeelne versioon ka? Selline tunne, et oleks mingit nõukaajast pärit kaverit kuulnud kunagi?

      Kommentaar


        Jaak Joala - Sa oled ainus mu aare
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kas ja kui suur probleem on Eestis biloogia-, füüsika ja geograafiaõpetajatel nende "maa on lame" ja "sugusi on üle 60ne" jne jne noorte õpetamisega?

          Kommentaar


            Mida siinsed jalkamehed arvavad silmaopist, KSA vs ReFocus või midagi kolmandat? Läti millegipärast ei kõneta, kuigi rahakott tervitaks seda varianti kindlasti. Silmad aga minu jaoks kuidagi paras foobiku teema, et oleksin ilmselt nõus rohkem plekkima, et kasvõi pseudolt kindel olla, et kvaliteetne üritus ja ise end sellevõrra mugavalt tunnen. Nägemist on, siis jõuab selle tonnise vahe kunagi elu jooksul ikka tagasi töötada.

            Ilmselt väheoluline märkus, et pole kunagi läätsesi kandnud ega proovinud. Alati mõelnud, et võtab end parem minutiks kokku ja teeb opi ära, kui miinus paika jäänud.

            Vabandan, kui siin kuskil sellekohane arutlus hiljuti olnud on. Ei jäänud silma.

            Kommentaar


              Biolaguneva prügi sorteerimine.
              Kas selle biolaguneva mandi võib koos kilekotiga panna konteinerisse?

              Kilekott ei ole ju biolagunevast materjalist, enamasti.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Biolaguneva prügi sorteerimine.
                Kas selle biolaguneva mandi võib koos kilekotiga panna konteinerisse?

                Kilekott ei ole ju biolagunevast materjalist, enamasti.
                ma kasutan biolagenevaid kilekotte selle jaoks ja läheb koos kotiga. Kui ei lagune ära biosse viska.

                Kommentaar


                  Esmaspäevases Osoonis öeldi, et võib panna ka tavalise läbipaistva kilekotiga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    ma kasutan biolagenevaid kilekotte selle jaoks ja läheb koos kotiga. Kui ei lagune ära biosse viska.
                    Biolagunev kilekott ei ole tegelikult seda.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Õige oleks vist paberkotte kasutada.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                        Mida siinsed jalkamehed arvavad silmaopist, KSA vs ReFocus või midagi kolmandat? Läti millegipärast ei kõneta, kuigi rahakott tervitaks seda varianti kindlasti. Silmad aga minu jaoks kuidagi paras foobiku teema, et oleksin ilmselt nõus rohkem plekkima, et kasvõi pseudolt kindel olla, et kvaliteetne üritus ja ise end sellevõrra mugavalt tunnen. Nägemist on, siis jõuab selle tonnise vahe kunagi elu jooksul ikka tagasi töötada.

                        Ilmselt väheoluline märkus, et pole kunagi läätsesi kandnud ega proovinud. Alati mõelnud, et võtab end parem minutiks kokku ja teeb opi ära, kui miinus paika jäänud.

                        Vabandan, kui siin kuskil sellekohane arutlus hiljuti olnud on. Ei jäänud silma.
                        mul see tehtud, nii 10a tagasi. üks parimaid otsuseid ever! pole enam mingit läätsedega nussimist või prille ja näen nagu loom!

                        tegin siin: https://www.silmalaser.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Biolagunev kilekott ei ole tegelikult seda.
                          +1

                          Need "biolagunevad" kilekotid vajavad enamasti kõrgeid temperatuure vahemikus 40-50 kraadi spetsiaalses kompostis.
                          Ümbertöödeldava plasti hulka sattudes võivad rikkuda terve partii. Biolagunev on väga ebamäärane termin, mis ei määratle kui kiiresti või millistes tingimustes see lagunemise protsess üldse pihta hakkab. Puhas PR spin ehk Greenwashing.

                          Kommentaar


                            Kas greenwashing on uus termin tähendusele: sa arvad, et oled maailmapäästja, aga tegelt oled ökosüsteemile ilge tõbras?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Kas greenwashing on uus termin tähendusele: sa arvad, et oled maailmapäästja, aga tegelt oled ökosüsteemile ilge tõbras?
                              Enam-vähem aga neid termineid millega tootjad tarbijaid lollitavad on veel: "Ei ole lisatud E-aineid" - E tähendab Euroopat ja on lihtsalt suvaline kood, mis määratud ka looduslikele komponentidele, mitmel juhul on E-koodi asemel kirjutatud välja aine täisnimi lihtsalt. Näiteks looduslikus porgandis on 2 E-märgistust omavat komponenti, banaanis peaks neid rohkem olema.
                              "Ei sisalda parabeene" - pole asi millega eputada, sest 100+ aasta jooksul pole ühtegi teaduslikku uuringut, mis kinnitaks nende kahjulikku mõju, küll on nad parimad säilitusained (methylparaben, ethylparaben), mis kõige efektiivsemalt hoiavad ära sinu poolt tarbitava toote saastumise tootmise või transpordi käigus ning et hallitus ei hakkaks vannitoas hoitava kreemi sees vohama. Isiklikult väldin tooteid, mis ei sisalda parabeene, sest ei viitsi kreeme, seepe ja šhampoone külmikus hoida või kulukama alternatiivi eest rohkem maksta mille kohta on teavet ehk ainult 5-10 aastat kogutud.

                              Kurb, et üha enam kaugeneme teaduslikust maailmast ja tootjad ka Eestis lähevad selle uhuu-teadusega kaasa.

                              Kommentaar


                                okei, pints. tundub et sa jagad seda teemat. küsin siis ausa küsimuse ühe toote kohta, mis on olnud viimased nädalad mu lemmik. kirjas on nagu tervislik ja nimeks" südamesink" rasva ning valgu % on väga paigas, aga kas mind petetakse ikkagi nende ainetega?
                                andmed siin:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X