320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millisest poest hea hinnaga (keskmise) korralikke (uv kaitse jms) päikeseprille osta (mitte sportimiseks ja mitte moeshowks)?
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Nendega on see lugu, et...

      GAME OVER
      Päris üldse kohe ei süvenenud FB lehte. Hiljaaegu ukse juures logod veel ilutsesid, sestap ka pakkusin. Aga kui game over, siis game over

      Kommentaar


        Kas pesupulbrijääkidest ja toidurasvast tekkinud toruummistus on remonditöö, mis peaks minema üürilise taskust või korteriomanikult?

        Kommentaar


          Kas keegi veel kasutab vanakooli pesupulbrit?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Kas keegi veel kasutab vanakooli pesupulbrit?
            Ma ka ei kasuta, aga äkki ka kapslid pidid midagi väidetavalt jätma + riidekiud jms shit.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma ka ei kasuta, aga äkki ka kapslid pidid midagi väidetavalt jätma + riidekiud jms shit.
              Riidekiud + FOG (fats, oils & grease) ja ongi tulemuseks ummistus, lisa sinna veel kohvipaks ja/või "flushable" märgistusega tooted ning saad torumehele kenasti maksta. Mingi hetk liikus tootearendajate seas kõlakas, et uuematel pesumasinatel on filtrid, mis peaksid takistama riidekiudude ja mikroplastiku (nailonkiud) sattumist torudesse eemaldatud, et tagada masinate töökindlus. Need filtrid pidavat pidevalt umbe minema, sest tarbijad pole harjunud neid puhastama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kas pesupulbrijääkidest ja toidurasvast tekkinud toruummistus on remonditöö, mis peaks minema üürilise taskust või korteriomanikult?
                Kui teisel päeval valad õlle kõrvalt äravoolu soodat ning sellele äädikat ja lased pärast reaktsiooni jäägid keeva veega minema, siis see on remonditöö. Muidu aga korraline hooldus, mida üürileandja võiks ise teostada, sest tema peab vastutama töökorras torude eest. On ju tal kliente olnud teisigi ja tuleb vast veel.
                Samas ei tee paha ise vähe keemikut mängida - tore ju.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Kui teisel päeval valad õlle kõrvalt äravoolu soodat ning sellele äädikat ja lased pärast reaktsiooni jäägid keeva veega minema, siis see on remonditöö. Muidu aga korraline hooldus, mida üürileandja võiks ise teostada, sest tema peab vastutama töökorras torude eest. On ju tal kliente olnud teisigi ja tuleb vast veel.
                  Samas ei tee paha ise vähe keemikut mängida - tore ju.
                  Töötab päris edukalt see lahendus.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Torusiil päästab ka 99% kordadest.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Torusiil päästab ka 99% kordadest.
                      Ei aidanud, torumees samas ütles, et torusiili mitte mingil juhul kasutada. Pidada tihendid hävitama...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Torusiil päästab ka 99% kordadest.
                        Torusiil on mõeldud ikka pommide valmistamiseks.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Torusiiliga on see lihtne asi, et kui sul on ummistus ja sa oled teda sinna peale valanud, siis kui ta punni eest ära lööb, on kõik okei. Kui aga ei löö ja tuleb ikkagi mingi vello kutsuda, siis ta üldjuhul ei ole väga vaimustatud perspektiivist mingi happega sealt torust silmnäkku saada või selles näppupidi surkida. Seetõttu nad ka igal võimalikul juhul ütlevad, et ärge seda paska sinna pange palun.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Kui sul seal rasv ja muu sodi on, siis torusiil aitab.
                            Kui sul seal on parukajagu juuksekarvu, siis pigem mingi santehnik urgitsema kutsuda.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Torusiil on mõeldud ikka pommide valmistamiseks.
                                Kui sa oled 12-aastane, siis tegeled sellega. Mina sellises vanus paningi metsas torusiili pommid plahvatama ning oligi elu ilus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X