320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul on win xp.
    slimm.ee

    Kommentaar


      kus selles uues, sitas youtube'is
      see alapealkirja, kirjelduse osa koos tag'idega on kadunud?
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Video all, sellest punasesega ümbritsetud noolest

        Kommentaar


          kas alecoqil müüakse seda speed ladderit?

          kehakultuuri ja muid asju õppivad inimesed, öelge mingeid venitusharjutusi seljale? seljalihased vms. haiget veidi saanud ja peaks venitama, aga ei oska kuidagi v.a see rippumine

          Kommentaar


            Kes teab pria asjadest täpsemalt võiks mind natuke aidata või suunata kuhugi kust ma mingit seadusandlust selle kohta lugeda saaks. Vanemad palusid uurida mul aga ega ma nende jutust väga täpselt aru ei saanud.
            Nimelt meil jäi vist 1 aasta esitamata niitmistoetuse avaldus või mis iganes asja iga aasta peab esitama neile et toetust saada, kuigi me iga aasta oleme ilusti ära niitnud. Nüüd nad tahavad meilt saada mingi 8k kohustuse mittetäitmise eest. Peamegi maksma neile vä?

            Kommentaar


              Algselt postitas Zaeka Vaata postitust
              Kes teab pria asjadest täpsemalt võiks mind natuke aidata või suunata kuhugi kust ma mingit seadusandlust selle kohta lugeda saaks. Vanemad palusid uurida mul aga ega ma nende jutust väga täpselt aru ei saanud.
              Nimelt meil jäi vist 1 aasta esitamata niitmistoetuse avaldus või mis iganes asja iga aasta peab esitama neile et toetust saada, kuigi me iga aasta oleme ilusti ära niitnud. Nüüd nad tahavad meilt saada mingi 8k kohustuse mittetäitmise eest. Peamegi maksma neile vä?
              õhtuks annan vastuse
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas Zaeka Vaata postitust
                Kes teab pria asjadest täpsemalt võiks mind natuke aidata või suunata kuhugi kust ma mingit seadusandlust selle kohta lugeda saaks. Vanemad palusid uurida mul aga ega ma nende jutust väga täpselt aru ei saanud.
                Nimelt meil jäi vist 1 aasta esitamata niitmistoetuse avaldus või mis iganes asja iga aasta peab esitama neile et toetust saada, kuigi me iga aasta oleme ilusti ära niitnud. Nüüd nad tahavad meilt saada mingi 8k kohustuse mittetäitmise eest. Peamegi maksma neile vä?
                Üsna segane jutt, kuid eeldan, et tegu on PRIA makstava toetusega, ilmselt poollooduslike koosluste hooldamiseks makstava toetusega. Ei ole ise ka enam aastaid põllumajandus- (ega keskkonna-)toetustega tegelenud, et oskaksin rohkem aidata, kuid soovitan tutvuda infoga PRIA kodulehel (www.pria.ee). sealt valida > taimekasvatus > keskkonnatoetused.
                Samas on kummaline, et nõutakse tagasi toetus, mida pole taotletudki.
                BACK WHERE WE BELONG

                Kommentaar


                  Algselt postitas Melwood Vaata postitust
                  Üsna segane jutt, kuid eeldan, et tegu on PRIA makstava toetusega, ilmselt poollooduslike koosluste hooldamiseks makstava toetusega. Ei ole ise ka enam aastaid põllumajandus- (ega keskkonna-)toetustega tegelenud, et oskaksin rohkem aidata, kuid soovitan tutvuda infoga PRIA kodulehel (www.pria.ee). sealt valida > taimekasvatus > keskkonnatoetused.
                  Samas on kummaline, et nõutakse tagasi toetus, mida pole taotletudki.
                  Küsisin üle, esialgselt oli leping allkirjastatud et 5 aastat on kohustus niita. Aga iga aasta peab käima seal eraldi veel panema allkirja või midagi ja üks aasta see jäi tegemata kuigi niitsime ja toetust ei saanud. Nüüd nad tahavad trahvi selle eest et ei täiedetud kohustusi, mingi protsent eelmiste toetuste pealt vist. Tundub idiootne

                  Kommentaar


                    Miks kurat näitab Tv6 juba teist nädalat mängu CSKA - Inter, kuigi samal ajal hoopiski põnevam mäng MANU - Bayer? Ja sama kolmapäeva kohta. Mängivad Barca - Arsenal, aga näidatakse juba pooleldi selget paari Bordeaux - Lyon????

                    Asi ei tohiks ju rahas olla, sest kas Champions League mängude teleõigused pole mitte kõik sama hinnaga?

                    Kommentaar


                      Üldine jalgpall > TV6 kommentatorid

                      Seal juba lahati seda teemat nädalake tagasi. Aga Barca - Arsenal peaks olema Yle2 pealt ning loodetavasti vastab seekord Sat1 kava tõele ning kolmap. näeb sealt ManUtd - Bayerni mängu.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        no ei ole mul ei Sat1 ega ka Yle2, tra küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Miks kurat näitab Tv6 juba teist nädalat mängu CSKA - Inter, kuigi samal ajal hoopiski põnevam mäng MANU - Bayer? Ja sama kolmapäeva kohta. Mängivad Barca - Arsenal, aga näidatakse juba pooleldi selget paari Bordeaux - Lyon????

                          Asi ei tohiks ju rahas olla, sest kas Champions League mängude teleõigused pole mitte kõik sama hinnaga?
                          No need on paremad mängud.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Miks kurat näitab Tv6 juba teist nädalat mängu CSKA - Inter, kuigi samal ajal hoopiski põnevam mäng MANU - Bayer? Ja sama kolmapäeva kohta. Mängivad Barca - Arsenal, aga näidatakse juba pooleldi selget paari Bordeaux - Lyon????
                            Kust sa tead, et Mänju-Bayern ja Barca-Arsenal mängud põnevamad tulevad?

                            Üleüldse on tv3/tv6 Mänju mänge alates Mardisalu aegadest oksendamiseni näidanud ja näiteks minule on selline mängudevalik palju rohkem meeltmööda.

                            Kommentaar


                              Mis auto bensiini paak on kõige suurem(tavakasutuses, ilma töötlemata) ja kui suur?

                              Kommentaar


                                Vanemad VW Passatid ruulivad idapiiril, nagu Pealtnägijas näha sai.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X